Postup do krajskej ligy? To je absolútne nevyhnutné! Slavoj Houslice je futbalové mužstvo, ktoré hrá regionálnu súťaž - "okresní přebor". Už dlhé roky členovia a hráči túžia, aby sa ich klub prebojoval o úroveň vyššie a zahral si vyššiu súťaž - krajskú. Či sa im to podarí v nasledujúcej sezóne, uvidíte počas leta na obrazovkách televízie Markíza. Dostanete unikátnu možnosť nazrieť do zákulisia priemerného futbalového oddielu v malej priemernej dedine s jedným obchodíkom, jednou knižnicou a jednou krčmou. Spoznáte, aké to je viesť futbalový tím, prežijete víťazstvá, prehry i remízy nielen ich A-mužstva, ale aj osobné víťazstvá, prehry a remízy postáv samotných. Ondřej Vetchý, David Novotný, Luděk Sobota a ďalší výborní herci v obľúbenom českom seriáli prichádzajú aj k nám. (TV Markíza)

c.tucker

Najdou se slabší díly (hlavně z počátku) a naprosto geniální a neuvěřitelně vtipné díly. Celkově je výborný, ale holt to některý ty epizody stahují. Ale šišlal je borec "Jájo". ()

WolfR

Krásný seriál z fotbalového prostředí. Seriálek z fungování jednoho vesnického klubu je ze života, potěší, rozesměje a přestože jsou některé epizody předvídatelnější, celé to vypadá přirozeně. Dokonce i s českými herci, silné 4 hvězdy. ()

Noviik

Zatím se zdá být dobře zajímavá blbost o hospodském fotbalu. Jsem zvědavý, kam se bude vyvíjet. *** Ten seriál mě baví a jsem rád, že po dlouhé době něco takového mohu napsat o českém seriálu. *** Nejlepším díle je pro mně jednoznačně ten s GPS. ()

Madlenka26

Tak to fakt NE.. Na chlapy upocený u piva, žvástající o fotbalu a jiných podobných kravinách, já jsem opravdu háklivá . =) A ještě , abych se na to dívala. Strašně moc mi vadilo, že tam bylo moc postav, které byly opravdu hloupé. ()

Radiq

Tak to je asi poprvé a naposled, co se Nově něco povedlo. Není tam herce, kterej by hrál špatně - ostatně je to výkvět ksichtů, charakterů a bláznů, radost pohledět a taky to, že nejsou moc známí, dělá svoje. Dokonce i ty dialogy jsou přirozené a vtipné a někdy je tam tak skvělá prupovídka nebo hláška, že musite vychrstnout smíchy. Myslim, že tam bylo i dost improvizace, ale nevim. Jinak je to bašta pro ty, kteří ví, jak vypadá vesnickej fotbal nebo aspoň sou z nějaké malé prdele. Měšťáci mužou jenom závidět... Všechny postavy mají ty svoje malé životy a to je na tom to kouzelny... ()

alchac

Ani se nechce věřit, že něco takového vzniklo v produkci TV Nova. Navíc jeden z mála seriálů, který má vzestupnou tendenci kvality. Luděk Sobota tu ztvárnil podle mě svou životní roli a Vetchý jako vesnický fotbalový balík je dokonalý, až je to skoro "NELIDSKÝ!" :o) ()

Doudis19

Zřejmě nejlepší počin televize Nova za celou její produkční "kariéru". Skok od babských vymívaček tipu Růžové zahrady nebo Ulice je až neuvěřitelný. Okresní přebor má vše, čím by se měl komediální seriál vyznačovat. Kultovně potenciální postavy fanatika Jirky Luňáka, vesnickou hvězdu Jardu Kužela i trošku tajemného kastjátora bejků Ádu. Stejně tak se neztratí v jedné ze svých prvních vážnějších rolí ani Luděk Sobota. Dalším klíčem k úspěchu je humor, který není sice samozřejmostí každé epizody, avšak mnoho hlášek a situací pravděpodobně zlidoví. Především ovšem téma vesnického "fotbalu" je pro Čechy (co Čech to fotbalista) neodolatelným lákadlem. Usednout s pivkem do křesílka a vysmívat se, méně než by se mohlo zdát zkarikaturovanému pohledu na vesnictví a s tím spojené hodnoty. PS: Po okresním přeboru se v případě postupu hraje B tříba, následně A třída a až poté krajská soutěž ;-). ()

COF_666

Okresnímu přeboru se musí dát trochu času, ale pak už to jede ve velkym. Vynikající seriál, díky (televiznímu) bohu za něj. ()

matezzz

Krásných 80% a hvězdička navíc, že něco tak dobrého u nás vůbec vzniklo. Seriál od prvního dílu nastavil laťku hodně vysoko a kavilta postupně rostla! U českých seriálů něco nevídaného. A ta hvězda navíc je taky za geniální díl s Ivanem Trojanem alias Božou (Na váhu). Perfektní výkony většiny herců v čele s Vetchým, Sobotou, Novotným a Kikinčukem... Opravdu jsem nečekal, že se budu tak skvěle bavit. Kdo by to byl řekl, že za tou buranskou zábavou a celkově vidláckým vykreslením venkova se ukrývají i hlubší myšlenkové přesahy... které ovšem nejsou okatě vtlačovány divákovi, nýbrž přirozeně vyplývají z děje a vůbec neruší ani přehnaně nehrajou na divákovy city. Shlédnuto za tři dny [listopad 2014] ()

filmmovier

Tak konečně jsem se k tomu dokopal. A stydím se, tak moc se stydím... že jsem se tomu sedm let vyhýbal, i když nebyl důvod. Nejlepší český sejiál. Nebo alespoň jeden z pěti nejlepších českých sejiálů (ty tady ale jmenovat nebudu). Úžasný scénáj, vynikající hejci, skvělé zápletky, pozitivita, veliká jadost a vtip, to vše mi Okjesní pjeboj dal a jistě ještě mnohokját dá. A navíc je to pjesně ten typ sejiálu, u ktejého vůbec nevadí (dokonce je to dobje), že má tak málo dílů, páč by to asi bylo na škodu. Takhle máme šestnáct vynikajících komediálních chuťovek, ktejé jsou všechny skvělé a nikdy se neomjzí. Djuhá polovina sejiálu je navíc o stupeň lepší, než ta pjvní, což je taky plus. Pjušinovský je génius, hejci hjají jedna jadost a taky je jedna jadost je sledovat. Sejiál, ktejý nelze nemilovat. 100%. ()

SG_ever

Vetchý je frajer a seriál se po prvním díle zdá nekonvenční... Docela mě zajímá i zpracování zápasů, každopádně tohle je typ seriálů, který budu sledovat. Začíná to vypadat na slibné oživení českých seriálových vod. Po třetím díle začínám tomuto projektu věřit čím dál tím víc, scénáristé se mi svým smyslem pro humor trefily zcela úplně přesně do noty. Po dlouhé době český seriál, který má potenciál na to, abych mu udělil prestižních 5 hvězd :-D .(80%) ()

2mig1

ne že by v okresním přeboru fungovalo úplně všechno, spousta hlášek vychází do ztracena, ale ten ten zbytek neni úplně k zahození a jedná se o takový vcelku milý překvapení... ()

Mrkvič

Fantastické herecké obsazení a překrásně rozmilé to naše české přisprostlé balíkovské prostředí. Ted už jen doufám, že seriál poběží podobně dlouho jako odpad, co se tu jinak točí (VKV, Ulice, růžovky). V každém díle se najdou tak dvě scénky, při kterých se neubráním (ostatně ani nechci) a řežu se smíchy. Ale bohužel po první serii konec :( Snad se dočkáme jiné úžasné Sobotovy role. ()