Hrajúci tréner Jirka Luňák zistí, že v tíme sa vyskytuje jeden rušivý element. Dvaja z hráčov Slavoja sa do seba zamilovali. Nič na tom, veď homosexuáli mu nevadia. Pokiaľ nie sú v jeho tíme a jeden z nich nie je jeho švagor. (TV Markíza)

Jara.Cimrman.jr

"Proč to dělá můj levej bek s mým středopolařem přede mnou?" Trenér, kapitán a švagr Jirka Luňák neustál lásku mezi spoluhráči naprosto jedinečným způsobem. Jeho boj s vnitřními démony byl naprosto úžasný a zabral si pro sebe celý díl. Žádný jiný Slavojista totiž tentokrát nedostal důstojnou šanci ho v zábavě podporovat, což je škoda, ale Jirka své sólo zvládl ve velkém stylu. ()

fabecc1222

Zajímalo by mě, jakou mohl tak Luňák vychodit VŠ, když nevypadá zrovna jako studijní typ... Jeden z těch dílů, za které by v USA dostávali tvůrci hromadu ocenění, naštěstí, v našem provedení stále řešeno s nadsázkou a humorem. Oproti minulému dílu je to pochopitelně sešup, hlášek zde není tolik. ()

• Když se v hospodě snaží Jarda Kužel (David Novotný) vyzvídat info u piva, vyžádá si od Jarmila (Ladislav Hampl) láhev vodky, kterou po cestě ke stolu otevře. Jakmile začne přelévat piva a chystá se jedno „říznout“, znovu otevře onu láhev vodky. (Guilemot)