Nespokojnosť hráčov Slavoja s trénerskými praktikami Jirku Luňáka vedie k angažovaniu nového trénera. Je to profesionál, úplne iná trieda a má celú zimnú prípravu na to, aby dokázal Slavoj pripraviť na boj o titul najlepšieho mužstva v okrese. Nastane vojna ako remeň a minulosť s Luňákom sa zrazu hráčom nezdá byť až taká zlá. (TV Markíza)

klara.leb

Epizoda, která přivede k seriálu jako je Okresní přebor i naprostého odpůrce fotbalu, jako jsem já. Trojan je jako vždy geniální, o tom žádná, bez pochyby jeden z nejlepších herců 21. století. Člověk o něm přemýšlí jako o velice seriózním herci, v takové roli si ho dokáže těžko představit a on jen ležérně rozrazí dveře tělocvičny a přijde Boža. Prostě boží. ()

Jara.Cimrman.jr

"Když nastoupí Špekáček, dostanete na fráček." Nezničitelný trenér Bóža Zenkl je naprosto boží, Špekáček "Rooney" Kužel taky válí a Ludva dokáže lhát i o tom, že neumí lhát. Tohle je prostě nejlepší díl a výstavní skříň Okresního přeboru, protože tolik srandy, "kvalitního" fotbalu a vesnické vychytralosti se na jednom místě střetne maximálně jednou za deset let. ()

Tumbik

Nejlepší díl seriálu, proložený neuvěřitelnými hláškami. "A doma žádný šukání!", "Co to piješ?" "Džu *škyt* džu--" Já ti dám džu, to je za tisíc."; "Když nastoupí špekáček, dostanete na fráček"... Zkrátka geniální epizoda po všem stránkách, neuvěřitelné výkony, Ivan Trojan zahrál tuto roli prostě dokonale... ()

• V epizodě se hráči sejdou na druhý trénink opět v tělocvičně, a to bez brankáře Karla (Jakub Kohák). Podle jednoho z hráčů Karel trénink bojkotuje. Trenér Zenkl (Ivan Trojan) jim oznámí, že jdou trénovat ven a objeví se na hřišti svého stadionu, ke kterému přitom tělocvična nepatří. Navíc když pak běhají kolečka se závažím na nohou, tak je mezi nimi najednou i brankář Karel, který tento trénink bojkotoval. (Majkl91)
  • Ve scéně, kdy se Jirka Luňák (Ondřej Vetchý) baví s brankářem Kájou (Jakub Kohák), měla původně být ještě po závěrečných slovech Káji: „Tak jo Jirko. Hele já jdu. Čau,“ reakce Jirky slovy: „Kájo, kam jdeš?!“ a na to měl reagovat Kája nějakou výmluvou. Existovalo více variant (např. v jedné jde dát slepicím, ve druhé se zase jde dívat na reprízu Ligy mistrů). Žádná se však do epizody nakonec nedostala. (mnaucz)