Skupina policajtov sa rozhodne pomstiť smrť svojho kolegu. Banda zločincov, ktorá ho má na svedomí, sa ukrýva vo výškovej budove na predmestí Paríža. Tam sa po zuby ozbrojení policajti vydajú. Trestná výprava sa nepodarí, no všetkých  začnú ohrozovať zombíkovia, ktorí sa znenazdajky odkiaľsi vyroja. Ak chcú policajti, aj ich protivníci prežiť, musia spojiť svoje sily. (TV JOJ)

Mexican82

dve hviezdy za prostredie, kulisy & masky. Postavy su tazko retardovane, je evidentne ze sa nejedna o kongres drzitelov Nobelovej ceny ale riesit situacie by bolo casto efektivnejsie. Ohromne mi vadili dialogy, ale to bolo sposobene zrejme hroznym anglickym dabingom - aj ked zrejme vo francuzstine sa zrejme tiez nebavili o rozklade nuklidov. Par scen fakt vyslo ale s odstupom si clovek povie ako trestuhodne ostal nevyuzity ohromny potencial, ktory dostal scenarista / reziser do ruk. skoda ()

Deivulak

Super ,bomba jsem velmi nadšen z tohoto dílka.Není nic co bych vytkl.Tak si totiž představuju parádní zombíkarnu.Tuny vystřelených nábojů spousta krve a masa, všude kolem nenažrany rychlý zombíky.Příběch to opravdu nemá žádnej .ale to mě fakt nevadí.Pošahanej válečnej veterán s kulometem v ruce by se měl stat kultovním bojovníkem.No a bitka mafián a 2 nenažrany rychly svině je to co sem si vždy přál vidět v tomto žanru. ()

Kanal

Největší mínus tohoto filmu je chování herců. Mávání s bouchačkou v ruce a silný řeči od některých gangsterů mi opravdu lezly na nervy. Policistku jsem také vůbec neměl rád, absolutně nesympatická ženská. Dále se mi nelíbilo jak zombie apokalypsa začala - dobrý dobrý a najednou tisíce zombie zrovna u jejich paneláku. Postupný náběh by byl mnohem realistyčtější. Každej zombie schytal nejméně 20 kulek, proč tam aspoň jednou nepadla věta: Stačí kůlka do hlavy. La Horde je hodně Bčkovej snímek o hromádce gangsterů a policistů. Jediné co si z filmu asi zapamatuji bude úžasněj děda se sekyrou v ruce (později s kulometem), který kosí zombie po desítkách. (50%) ()

Mrlah

Celkem dobrá řezničina. Ale bez toho veterána z indočíny který tomu dává šťávu by to asi bylo slabé. Jinak zombie nečekejte jenom sprinterské monstra. ()

megacik

Zombíkov je tu neúrekom, dokonca vyzerajú realisticky, streľba prebieha každú chvíľu, všade je veľa krvi, ale to je bohužiaľ všetko, čo dokáže tento rádoby horor ponúknuť. Zlé je teda úplne všetko ostatné, divná zápletka, v ešte divnejšom filme, nízkorozpočtovosť, a s tým súvisiace veľmi tmavé vnútorné priestory, odohrávajúce sa v podstate v jednej budove, do ktorej bezdôvodne nabiehajú zombíci, aj keď je vlastne uzamknutá...zombíci si v pohode vylezú na x-té poschodie, otvoria si aj dvere, ale na auto už majú problém vyliezť. Nulové efekty, resp. vizuálna stránka 80-tych rokov tiež na hodnotení nepridali. Ďalej zlé sú aj herecké výkony, a jednotliví herci, to je kapitola sama o sebe....toto je jeden z mála hororov, kde mi boli zombíci sympatickejší, ako samotní herci, proste takýmto ani nemôžete, ani nechcete držať palce. Tešil som sa na to, kedy ich konečne všetkých zožerú, a takmer sa mi to splnilo. Na to, že je to horor, napätie je na bode mrazu. K tomu všetkému ten hrozný dabing, ktorý z filmu robí nepozerateľný odpad. Jedna hviezda s odretými ušami. Keby počty zombíkov a zbrane z tohto filmu nakombinovali do filmu Rammbock, možno by Rammbock dostal aj Oscara. ()

Bihary

Žádný analyzování, žádný zdůvodňování, proč se to děje. Prostě jen etnicky vyvážená partička novoevropanů, obsahující bonus v podobě prvního milovníka z filmu Gaspara Noé Irréversible a banda pekelně rychlých zombáků. Dostal jsem přesně to, co jsem chtěl. Kdo čekal umění, nebo sofistikovanou zápletku je právem zklamán. Akorát škoda, že nedošlo na motorovou pilu, nebo aspoň tyčovej mixér.... ()

Ospalek

Jsem velký fanda zombie filmů, čili nemůžu být úplně objektivní. Likvidace masy zombíků je moje oblíbená část filmu, ale ani ostatní pasáže nejsou špatné. Motiv - pomsta za padlého poldu se zvrhne v zombie apokalypsu je sice dost jednoduchý, ale tady je dovedený dobrým dějem až k celkem, pro mě překvapivému, závěru. ()

BigJohn02

Francouzsko-nigerijská banda nesympatických vypatlanců (+ jeden Čech, který dlouho nevydrží) se snaží dostat z vybydleného paneláku přes hordu zombíků (kde se vzali, tu se vzali - žádné vysvětlení) a celý film mrhají náboji, protože je nenapadne střelit je do palice. Krve dost, ale vcelku bez nápadu. ()

Caviar

Hrůza, naprosto nesplněné očekávání morbidního akčně pojatého zombie hororu. Příběh tak primitivní, že by možná bylo lepší. Kdyby tam žádný nebyl. Postavy nevěrohodné a splývající dohromady, takže se v průběhu ztrácíte, kdo je vlastně kdo. Efekty, které jsme už viděli stokrát a závěr, který každý čekal už od prvních minut. V paměti mi uvízla snad jedna scéna v garážích, která se trochu přibližuje scénám z Gore filmu. Nic víc. ()