Aby sa dostali domov, boli ochotní veľa riskovať. Napríklad leteli v lietadle pilotovanom tučniakmi. Napriek tomu hrdinovia filmu Madagaskar doteraz nedorazili do svojich pelíškov v newyorskej zoo. Dobrá správa je, že vďaka fenomenálnemu úspechu predchádzajúcich dielov dostali tretí pokus, či to teraz vyjde, zostáva vo hviezdach. Po panenskom ostrove Madagaskar a veľkých afrických pláňach si budú hľadať cestičku k domovu džungľou európskych veľkomiest. Rafinovaným tučniakom sa s pomocou hrubej sily šimpanzov podarilo opraviť lietadlo, v ktorom naši hrdinovia havarovali v priebehu letu z Madagaskaru do Afriky, a vyrazili si užívať do kasína v Monte Carlo. Leva Alexa, hrošicu Gloriu, zebru Martyho a žirafiaka Melmana ale na palubu nezobrali, čo štvoricu donúti doplávať za nimi po svojich cez Stredozemné more. Tučniakov nevyhnutne potrebujú, pretože bez nich nemajú šancu sa vrátiť domov. Zjavenie divokých, aj keď priateľských šeliem v epicentre európskej zábavy pochopiteľne vyvolá rozruch, ktorý dostane za úlohu skrotiť kapitánka Chantal DuBois. Je to elitná agentka organizácie na odchyt zvierat, pre ktorú je jej práca aj poslaním. Predstava, že svoj životopis obohatí o ulovenie žirafy, leva, zebry a hrošice ju vyburcuje k nadľudskému úsiliu a k rozhodnutiu dostať sa im na kobylku za každú cenu. V Afrike sa schovali celkom ľahko, uprostred civilizácie im poskytne jediné maskovanie kočovný cirkus, ktorý sa po európskom turné chystá aj do New Yorku. Ale ako byť cirkusantom, keď nič zvláštne neviete? (TV Markíza)

mab

Velmi slabé co do příběhu, co do logiky a v tom případě, jak říká sir Humphrey, je potřeba šou, spektákl plný barev, postav, šílených zápletek tedy všeho možného k zamaskování nepřítomnosti myšlenky. Řemeslně ovšem, jako vždy, na výbornou. ()

VanTom

U zběsilé kreslené grotesky se zvířátky opravdu nemá smysl komentovat cirkusový děj – hlavně, že je dostatečně (pestro)barevná a hýbe se (sakra rychle). Přestože známá ani nová verbež nevadí, je kadence vtipů, asociací (filmových / hudebních) či akrobatických čísel až lehce ubíjející, i když se jich většina trefuje. ()

Myrreczech

Totální kokotina. Když nepočítám 2 animačně líbivá, barevná cirkusová vystoupení a tak dva lepší gagy, není vůbec o co stát. Hlavní záporačka je šíleně trapná (jen ten dabing byl super), no a pak je tam ještě ten dementní lachtan, dokonce i tučňákům pomalu dochází šťáva. Napotřetí už jen Madafakar. ()

Guzo

Tak zatím u mě s přehledem vítězí druhý díl, zejména díky hláškám "Morise". Cirkus je sice povedený, ale je to bráno více jako klasická pohádka se záporákem, předvídatelným dějem a šťastným koncem. Vtípky už holt šly trochu stranou. Jinak je to ale větší, barevnější a zvířátkovitější, než oba předchozí díly dohromady, takže každý si určitě najde někoho/něco, co ho zaujme. 65 % ()

Mr.KarlAdler

Úplně jiné než předchozí dva díly. Víc akce - skvělé akce a efektů! Míň Jelimána, a hlavně Morrise - ne tolik ujeté jako dvojka, ale až příliš mnoho postav (tu paní "matrix" policistku jsem tak úplně nerozdýchal) zbytečných a místy hluché pasáže, co se kvality humoru týče. To vše prominuto, protože "ta medvěd" na kolečku a pak na ducati mě položila do kolen! Rovněž jsem s povděkem přijal odkazy na známé filmové tituly a melodie. Nečekané překvapení, je to na poctivé 4 hvězdičky. ()

Gerret

Tak takovou jízdu jsem po druhém díle opravdu nečekal. Film si skoro po celou dobu drží výborné tempo a zábavnost. Z mého pohledu dokonce překonal i výbornou jedničku. K plnému hodnocení chybělo opravdu málo. Zatím nejlepší animáč roku 2012. Hodnocení 85%. ()

vyfuk

V nejlepším je hold potřeba přestat. Je to sice animák, ale tento film tolikrát překročil fyzikální zákony, že 10 000 fyziků film vyplo a smazalo hned po úvodních titulcích. První dva filmy byli docela zábavná zkušenost, kterou si oblíbilo několik miliónů lidí po celém světě, ale trojka byla natolik ohrané a staré dílo, že není téměř koukatelné. Ohrané fóry, ohrané stavy, originalita se vytratila. Poděkujte fyzikům, Francouzům, Italům a cynikům - díky nim je film to co je. ()

dragon94

Tak takhle to dopadá, když se pokračování animáků nepovedou. Tohle už nemá s krásným a rodiným a uceleným příběhem nic společného. Morální poučení "zvířatům je nejlíp v cirkusu" je snad blbej vtip. Působí to na mě jako barevná capina pro 3 leté děti. Jelimán a Moris mají minimum prostoru a ani nejsou vtipní jako v minulích dílech. Tohle už celkově nemá s madagaskarem nic společného. Jsem velmi velmi zklamaný. Nebýt tučňáků tak jdu s hodnocením ještě níž. Takhle je to na 2* a 30%. ()

jefff

Nejslabší díl, ale i přesto pobaví. Na mě to však bylo moc barevné, ukřičené, ujeté a přepálené :-) líbila se mi spíš komorní dvojka nebo decentní jednička. Tenhle astro ciskus byl na mě moc. ()

VooDoom

Co napsat.?.?.? Šílené, ale víckrát to nechci vidět. Byly okamžiky, kdy jsem se opravdu zasmál, ale našly se chvilky, kdy jsem absolutně nechápal....Za 3 hvězdy může být třetí a doufám poslední díl Madagaskaru, rád. ()

Hollohlaway

Hm...pro mě nuda, příliš bláznivé a roztříštěné, celkem málo gagů a dějová linka je hodně slabá. Pár vtipů ušlo, ale i přilišné moralizování a poučování bylo otravné. ()

tommmy89

Jednoznačne najlepšia časť zo všetkých častí Madagascar. Nápadito kreatívne a prepracované do detajlu. Mne ale osobne tam dosť vadila tá trápna policajtka :D Veľmi pekný príbeh a budem sa opakovať, ale najlepší, najhumornejší a aj trochu napínavý ! :-) "trapéza amerikáno, vodné trysky a kobry" :-D 4* ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Navzdory sténání o upadajícím zájmu diváků a poloprázdných kinosálech mají producenti v zámoří za sebou vynikající rok. V USA zaznamenali nárůst tržeb z kin o 5,6 % ve srovnání s rokem 2011, a to… (viac)

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (viac)