Hurá do Afriky!

• Česko Hurá do Afriky! (viac)

Animovaný film o zvieratkách, ktoré v Afrike nachádzajú útočisko pred ničením ich obydlí. Každoročná záplava vody, ktorá zalieva Africkú deltu Okavanga však neprichádza a tak sa vyberú na výpravu, aby zistili, čo sa deje. (STV)

Likan7 odpad!

Přemýšlím, jestli jsem někdy viděl horší animák. Hrozná animace, hloupej příběh, absence tvůrčí invence a snaha jen a pouze zkopírovat známější Madagaskar, jenže tohle je tak o 3 levely níž (a to Madagaskar nemam rád). Vrchol pro mě je všudypřítomný fekální humor a ekologická agitka. K tomu si fakt nejsem jistej, jestli má být animák natočen tak, aby měli děti po jeho skončení depresi. Fakt strašná břečka, že bych se zastřelil, dát za ní 2 kila v kině. ()

Daryl.Dixon

Tak nevím, zda to bylo vůbec pro děti, protože to celé na mě působilo jak nějaký propagační film pro ekologické aktivisty, nebo upozornění strany zelených na globální oteplování a další problémy světa: lední medvěd sleduje tání ledovců, želvy vyžene ztroskotání ropného tankeru u Galapág, Afriku postihlo sucho vinnou člověka a Francouz si chce upéct kohouta na víně. No dobře, to poslední asi není tak úplně problém světových rozměrů, ale ty další věci ano, ale to určitě nevyřeší malé děti, které spíše budou řešit to, jak dopadnou dvě želvy, nebo budete muset zabrousit do slovníku, abyste jim dokázali vysvětlit, co je to například orákulum. Jinak hrozba člověkem je tu zastoupena i v lovci, který je tak nezničitelný, že i terminátor by se studem raději nechal recyklovat na plechovky pro sardinky. Jediné, co se mi celkem líbilo, byla animace, ale to je trochu málo na lepší hodnocení. ()

Pythonator

Takových filmů by mělo být víc. Nejedná se o další bezduchou slátaninu. Proto nechápu nízké hodnocení. Je to důležité poselství o ekologických problémech naší planety a je velice rozumné seznamovat s tímto problémem už naše děti prostřednictvím podobných zábavných filmů. Film ukazuje jak jsou lidé blbí a snaží se aby z dětí další blbí lidé nevyrostli. Blbců je totiž mezi námi víc než dost (stačí se podívat na komentáře k tomuto filmu) a jak jinak pomáhat šířit moudro a pravdu o ekologii než prostřednictvím inteligentních filmů? Zajisté to jde mnoha způsoby, ale blbci nečtou a na filmy se dívá každý. Důležité je, že je to varianta dostupná dětem a podána zábavnou formou. Ano, šlo to odvyprávět i lépe, ale snaha se cení a poselství je tu jasně narýsováno. A nejedná se jen o ekoposelství . Film ukazuje skrze rozhádané nosorožce a buvoly jak nesmyslné je válčit a že kolikrát vlastně ani nevíme kvůli čemu válčíme. Pro děti jsou zde i těžko pochopitelné myšlenky, jako ekologicky smýšlející politici, kteří ve skutečnosti jednají v rozporu s ekologií. Je to film smutný a zábavný zároveň, bohužel nepochopitelný pro menší děti a natvrdlé dospělé. Nejvíce mě překvapilo, že je film německý. Nesnáším německé filmy a jsem toho názoru, že Němci ani filmy točit neumí. Dobré německé filmy spočítám na prstech jedné ruky a ještě mi nějaký ten prst zbude. Právě proto jsem došel k závěru, že tohle je i přes slabší kvalitu animace nejlepší německý film, jaký znám. ()

Phietros

Najednu stranu zábávné, ale na druhou nesmyslné a vyloženě pro děti. Na madagaskar holt nic nemá! Ale rozhodně bych tento animák neřadil mezi nejhorší.. Děti v tom můžou vidět zábavnou podívanou ze Surikatou, která hledá vodu a pěkná zvířata a jejich dobrodružstí. Nicméně místy nedávají smysl jako např.lední medvěd v africe, nebo verliby dopraví v puse do new yorku slony, zebry atd.. Zápletka s pohledu dospěláka je jasná, díky globálním změnám se mění i podmínky pro zvířata, kterým navíc mi lidé ničíme půdu a přehradamy zastavujeme zdroj vody! 55% ()

Diabloxxl odpad!

Najúbohejší animák aký sa vôbec dá vyprodukovať... Vykreslenie a správanie postáv, hlášky a sprosý príbeh co absolútne zle a čiastočne skreslene ale hlavne prehnane ukazuje ľudske správanie a to najmä na začiatku je toho nahustené jedno na druhé. Grafické spracovanie bolo tiež dosť pod priemerom. V priebehu celého filmu sa mi chcelo zvracať a pozeral som to len z donútenia až do konca iba RAZ som sa usmial cez celý film. I dont want live on this planet anymore... 2% ()

• Film byl inspirován knihou od Erich Kästner „The Animals Conference“. (Pepy)
  • Film obsahuje potitulkové scény. (Duoscop)

Nový Tarzan s animovaným upírem

Nový Tarzan s animovaným upírem

06.05.2012

Navzdory drastickému neúspěchu Johna Cartera se na plátna vrátí i další hrdina Edgara Rice Burroughse – ten mnohem slavnější. O Tarzana má zájem hned několik hollywoodských hráčů, třeba studio Warner… (viac)