Aby sa dostali domov, boli ochotní veľa riskovať. Napríklad leteli v lietadle pilotovanom tučniakmi. Napriek tomu hrdinovia filmu Madagaskar doteraz nedorazili do svojich pelíškov v newyorskej zoo. Dobrá správa je, že vďaka fenomenálnemu úspechu predchádzajúcich dielov dostali tretí pokus, či to teraz vyjde, zostáva vo hviezdach. Po panenskom ostrove Madagaskar a veľkých afrických pláňach si budú hľadať cestičku k domovu džungľou európskych veľkomiest. Rafinovaným tučniakom sa s pomocou hrubej sily šimpanzov podarilo opraviť lietadlo, v ktorom naši hrdinovia havarovali v priebehu letu z Madagaskaru do Afriky, a vyrazili si užívať do kasína v Monte Carlo. Leva Alexa, hrošicu Gloriu, zebru Martyho a žirafiaka Melmana ale na palubu nezobrali, čo štvoricu donúti doplávať za nimi po svojich cez Stredozemné more. Tučniakov nevyhnutne potrebujú, pretože bez nich nemajú šancu sa vrátiť domov. Zjavenie divokých, aj keď priateľských šeliem v epicentre európskej zábavy pochopiteľne vyvolá rozruch, ktorý dostane za úlohu skrotiť kapitánka Chantal DuBois. Je to elitná agentka organizácie na odchyt zvierat, pre ktorú je jej práca aj poslaním. Predstava, že svoj životopis obohatí o ulovenie žirafy, leva, zebry a hrošice ju vyburcuje k nadľudskému úsiliu a k rozhodnutiu dostať sa im na kobylku za každú cenu. V Afrike sa schovali celkom ľahko, uprostred civilizácie im poskytne jediné maskovanie kočovný cirkus, ktorý sa po európskom turné chystá aj do New Yorku. Ale ako byť cirkusantom, keď nič zvláštne neviete? (TV Markíza)

filmmovier

Po dvojce druhý nejlepší díl série. Madagaskar je další z mých oblíbených animovaných sérií a tak jsem byl zvědavý na výsledek trojky. A výsledek je neskutečná bomba. Hrdinové se nejdříve ocitnou v Monte Carlu a nakonec ve Francii. Já se naprosto bezvadně bavil, je tu spoustu nezapomenutelných scén a hlášek, jeden z nejzábavnějších filmů poslední doby. Fakt bezva, bavit se budou opravdu všichni. Je tu spoustu nových postav, z nichž nejlepší je madame Du Boisová, ale i ostatní jsou povedené. Staré postavy (opice, tučňáci, Jelimán, Mort a Morris) nezklamaly. A u toho konce jsem myslel, že se vážně rozbrečím, protože to finále mě fakt absolutně dostalo. Jeden z nejlepších animovaných filmů všech dob. 100%. ()

Hafran

Nenápaditý a nudný scénář, avšak neuvěřitelná kamera a efekty. Když animovaný blockbuster, tak přesně takhle - barevně, africky, monstrózně, efektně. :) ()

Aargh

O dost živější, nápaditější a zábavnější než unavená dvojka. Dokonalá záporačka v podobě maniakální francouzské četnice. Takhle si představuju pokračování. ()

chelseaman22

Vydržel jsem 20 minut, pak jsem se od toho absurdna navěky distancoval. Ten podivný trend vytvářet další a další a další pokračování, jež hlavu a patu nemají, avšak zhýralí rodiče kupují svým fakanům polštáře s tygrem nebo nočníky s žirafou. Čert je vezmi, ty ničemy! 38% ()

Lachtaan

Na prvním Madagaskaru jsem technicky vzato vyrostl a dvojku jsem si při prvním zhlédnutí přímo zamiloval. O Tučňácích a jejich filmu, urvaném vyloženě jen pro ně, ani nemluvě, na ten jsem plánoval i vyrazit na velké plátno. Trojka původní madagaskarské série se prohnala světem převážně kvůli Afro cirkusu, mně ale do dnešního dne neposkytla jediný důvod, proč bych měl zhlédnout zrovna ji. Leckteré scénky se vyvedly, každý i zde na CSFD pochopí, proč jsem si tak oblíbil lachtana s hlasem pana Jagelky, jinak se ale pohybujeme ve vodách 4. Doby ledové, která je koneckonců také stejně stará. Obě veleslavné animované plejády dosáhly svého vrcholu již v díle předchozím, kina poněkud prometly i touto částí, mé filmové vzpomínky ale ničím prazvláštním neobohatily. ()

st.jim

Totální úlet. Letos jednoznačně nejlepší animák u kterého jsem se opravdu od srdce řehnil. Vtípek za vtípkem, parádní grafika a velmi příjemná hudba. Hláška "Paparazzi" mi v hlavě zůstane opravdu dlouho :D ()

LiborGondek

Film s bezkonkurenčně nejlepším hudebním doprovodem za hodně, hodně let. Navíc klasická dávka humoru od všech našich známých hrdinů. Je to asi maximum, co jsem od třetího dílu Magadascaru mohl jen očekávat. ()

kinghome

Příšerně přehnanej animák! Dokonce až moc. u některých scén jsem se vážně bavil ale bylo to už příliš. zdá se mi, že zašli až moc daleko za hranici toho co je možný a co ne. A ano uvědomuju si, že je to animák pro děti. Prostě to bylo moc nereálný a už se mi to nelíbilo tolik, jako předchozí díly. 65% ()

karlik4801

Taková větší a roztomilejší kravina než předchozí dva díly. Alex se chce prostě dostat zpět do New Yorku a při své cestě s přáteli potkají cirkus. Mezitím král Jelimán a Mort (U toho dortu jsem chcal smíchy). Dobrá volba písně od Katy Perry, jako její velký fanoušek mi to udělalo nesmírnou radost, dokonce to i krásně pasovalo. Takhle by měl vypadat novodobí, hezký animovaný film pro děti i dospělé. ()

Mrkvič

Docela příjemné překvapení. Začátek teda hodně připomene dvojku, kdy se prd dělo, ale scény se snažily přesvědčit o opaku, ale potom to začalo být i zajímavé. Spousta malých vtípků vyloženě zaměřena na zkušenějšího diváka, což u této serie také příjemné nóvum. Fajn hudba, 3D mohlo být v kině hodně fajn a humor ušel. Rozhodně tak nejlepší díl serie. ()

Dado

Až na vynikajúci koniec je tretie pokračovanie Madagascaru kvalitou až za svojimi predchodcami a v niektorých momentoch sa od nich vzďaľuje na neakceptovateľnú vzdialenosť. Jediné postavy, ktoré si udržali svoju úroveň a dokázali v každom momente, ktorý od tvorcov dostali, boli samozrejme tučniaky, dobrým zapôsobila sympatická postava tuleňa (alebo to bol uškatec), ostatní na čele s hlavnou zápornou hrdinkou sklamali. Rovnako príbeh nebol podaný až tak atraktívne a niektoré scény boli vyslovene zbytočné a prehnané aj na animovaný film určený predovšetkým deťom. Je to škoda, pretože samotný námet bol minimálne v porovnaní s príbehom Madagascaru 2 určite zaujímavejší. (60%) ()

Mr.Husts

Po hrozné dvojce přichází naprosto úžasná akcí nabitá trojka, která vás díky kraťoučké stopáži nebude ani na chvilku nudit. Lituju, že jsem se do toho musel tak dlouho přemlouvat, protože mi to opravdu vytřelo zrak, možná jsem ovlivněn velice nízkým očekáváním ale chrochtal jsem blahem víc než u jedničky a tu jsem viděl ještě jako relativně maličký capart. Jistě, že je to plné klišé a konec je jasný snad každému už ve čtvrtce filmu, ale s tím do toho člověk musí jít. Jako pohádka to funguje naprosto dokonale. Vřele doporučuju v 1080 rozlišení :) Slast pro oči. ()

Bobik9

Málokdy to tak bývá, ale pro mě jde Madagaskar díl od dílu více nahoru. Jednička byla fajn podívaná, ale moc sjem se nezasmál. U dvojky jsem se zasmál, ale zase příběh nestál za moc. Ale třetí díl mě dostal! Tvůrci do toho vrazili hodně a vyplatilo se jim to. Příběh, vtip, skvělá muzika. Nejlepší z dosavadní trilogie a i když je to málo pravděpodobné, doufal bych ve čtvrtý díl! Je to barevnější, akčnější, dojemnější, vtipnější, paroduje to skvělé filmové cliché, cekově je to velkolepější. Jediný kaz jsem nenašel! ()

Tyny

Nerada hodnotím filmy, když už jsi je moc nepamatuji. Tak jsem si nedávno osvěžila paměť shlédnutím Madagascaru 3, od kterého jsem radši nic nečekala, jelikož jsem na tom byla v kině a byla jsem strašně zklamaná. Madagascar jsem ani nedokoukala do konce, v půlce jsem to vypnula, jelikož už toho bylo prostě moc. Třetí díl mi prostě nesedl, je to nejspíše má chyba, ale já s tím nic nenadělám. Zlatý první a druhý díl. :-) ()

Ryuuhei

Opravdu nechápu to vysoké hodnocení zde. Pro mě měl opravdový smysl jen první díl. Tohle? To byla spleť (i na rozdíl od dvojky) naprosto nesmyslných a ztřeštěných přechodů z ničeho do něčeho. Sice hezké, že si to vzalo na paškál cirkusovou atmosféru a série se taky konečně uzavřela, ale jinak to byla šílenost, která neměla nic moc ani co se týče vtipů a hlášek mířených na dospělé publikum. Neříkám, že mě to nudilo, to vůbec ne, ale byla to jedna velká ždímačka. ()

BoncheR

Videl som v kine a aby som bol úprimný... NAJLEPŠÍ FILM Z CELEJ TRILÓGIE. Normálne som sa rehotal skoro na všetkom (!!!) a vôbec som nečakal, že ma to až tak dostane. Naozaj veľa srandy a haluzí. Koniec síce predvídateľný a kopa klišé (lev s leopardicou si pozerajú do očí a okolo vybuchujú farby...) klasika. No stále, nemôžem si pomôcť, je to sranda. Budúci týždeň ma čaká Návrat temného rytiera, takže je to celkom príjemná predhubka. Spokojnosť. (( 79% )) ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Navzdory sténání o upadajícím zájmu diváků a poloprázdných kinosálech mají producenti v zámoří za sebou vynikající rok. V USA zaznamenali nárůst tržeb z kin o 5,6 % ve srovnání s rokem 2011, a to… (viac)

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (viac)