Sláva králi Jelimánovi

• USA All Hail King Julien

KRÁL JELIMÁN je tady, aby se účastnil totálně jedinečného, totálně úchvatného a totálně šíleného televizního seriálu. Nová skupina fantastických, barvitých charakterů se přidává ke Kingovi a jeho prvnímu důstojíkovi Mauricovi – a nezapomeňme na zcela oddaného Morta – v nejšílenějších dobrodružstvích, které džungle nabízí. (TV Minimax)

MartinTerran

Viděl jsem jen pilot a moc mě nenadchnul. Pár vtípků a Jelimánův boj ala tancovaní pobavilo, ale celkově docela o ničem. Doporučit můžu snad jen skalním fandům Madagaskaru. Hodnotit nebudu protěže jsem viděl jen první díl a dál sledovat nehodlám, možná až vyjde s českým dabingem jelikož mi poradcův Hanácký přízvuk chyběl. ()

blondboss

Ďalšia spin-off animovaná séria, ktorá nepriamo nadväzuje na slávny Madagaskar. Niečo podobné ako séria o tučniakoch, avšak toto sa mi páčilo o trošku viac, aj keď som prekvapený, lebo tučniakov mám viac rád ako tohto lemura. Ale celkovo je to dosť robené pre deti a nezaujalo ma to až tak, aby som mohol dať lepšie ako jemne nadpriemerné hodnotenie. 55 % ()

Vlad

Pinguini z Madagaskaru na King Julien style. Komu sa serial s pinguinmi pacil, bude sa mu pacit i toto a naopak - nie je to totiz o nic horsie ani lepsie - uz v pinguinoch dostal Julien celkom vela priestoru. Na standardnu zabavu to vsak staci, v nemeckom dabingu sa mi to dokonca celkom paci - King Julien ma super hlas a hlasky. Moje hodnotenie serial posiela paradoxne do cervenych cisel, realita je ale trochu triezvejsia. ()

silvusaak

Prvnich par dilu a nalada zlepsena o 100%. Roztomily lemuri jako lek na hnusny pocasi a dalsi kecy naseho uchvatneho prezidenta, proste rozveseli. Ma to vsechno od satiry na lidskou blbost, parodie na zname filmy a serialy az po vysmech politiky a v podani lemru je to zuzo. Nevim jestli to bylo delane pro deti nebo co, no ja se valim smichy. Necekane a vic nez prijemne prekvapeni! ()

Víteček

Možná trochu nadhodnocuji, ale já tu čtyřku dám. Klame to docela tělem, ale je tam velká spousta vtípků a velké množství dílů je odkazy na různé klasiky, od Casablanky až po Vetřelce. Spousta dílů pak zároveň dost uvědomělá a kousavá. Peníze, různé volby, manipulace, televize či privilegia. Ne vždy to dotáhnou úplně do konce, ale překvapivě to fungovalo a snažilo se. Na můj vkus mohli rozhodně ubrat prdících vtipů, ale co, má to i jiné cílové publikum než mě a i tomu je potřeba se zavděčit. ()