Eso

(relácia)
Hudobný
Česko, 1994, 59 min

Účinkujú:

Michael Viktořík (moderátor), Tereza Pergnerová (moderátor), Vítek Havliš (moderátor), Martin Kocián (moderátor), Aleš Lehký (moderátor), Václav Jelínek (moderátor), David Škach (moderátor) (viac)

Pořád zabývající se populární hudbou, v němž každý týden uvidíte 11 videoklipů. Jejich pořadí v žebříčku můžou ovlivnit pouze diváci svým hlasováním. V každém díle také vystupuje host nebo hosté z hudební branže. (Pumiiix)

Phobia

Bóže, jak já jsem bytostně nesnášela afektovaného diblíka Pergnerovou... Ale "ESO" byl v mém mládí jediný hudební pořad (ještě "Medúza" vlastně), internet jsem tehdy neměla, tak jsem tu vypatlanou nánu kvůli klipům přetrpěla. Mareš se mi jako moderátor pozdával víc, ovšem nesměl být zrovna soutěžícím v hitparádě (ten člověk skutečně neumí zpívat:-)). 25% ()

Hrabka

Čágo bélo šílenci, zdravím vás od srdce... Pustíme si nějaký supr klípek a vy telefonujte a objednávejte. A když si objednáte Leoše Mareše do pěti minut, dostanete jeden song zdarma. ()

Pepinec

Vím, kteří lidé se takovéto pořady dívají. Pár jich dokonce i znám. Ale nerozumím jim... Jedině snad, že se chtějí hudebně zdeformovat. V tom případě ano, vřele doporučuji... ()

hippyman

víkendová dopoledne mého mládí, kdy jsem oblepoval sešity samolepkami East 17 či DJ Boba, často patřívala esu a tenkrát děsně kůl tereze, ale dneska už přepínám... 50% ()

Anderton

Ja tomu už čisto z nostalgie nedokážem dať odpad, aj keď by si ho Pergnerová zaslúžila. Ale nasadila v 1997 Barrel of a gun od DM, tak vtedy Eso u mňa trochu stúplo. ()

stilgar1 odpad!

Absolutní odpad, 0% - věc, jejíž nevznik by se kladně podepsal na chodu světa...(snad kdyby se přidalo dalších pár jsoucích věcí). ()

MikeCool

TV-pořad. | Eso se mi odjakživa velice líbilo, hlavně díky vtipnému Marešovi. Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 65% (3*) | ()

Fingon

Žasnu nad tím, co všechno se tu dá v poslední době hodnotit... ale když už je tu Marmeláda, co by tu nebylo i Eso... Jako desetiletý jsem se na to občas díval, Pergnerku jsem bral tak nějak jako inventář, Vrtulník mě nebavil (patlal tam jídlo, zmetek), na Jámu AD se nepamatuji a zbývá "Leošek," na kterém jsme si smlsli při jedné školní besídce (pardon, akademii). Pak jsem se díval snad jen tehdy, když běžel klip s nějakým mým oblíbencem, což nebylo moc často, popřípadě s nějakým echt zajímavým hostem, jako byla třeba Ruslana... ()

Rocky62

1* za to, že občas, ale opravdu jenom občas nechali zahrát něco posluchatelného, jinak to ovšem stejně považuji za zaplácnutí televizního programu ()

heyda

Někdy dobré, někdy hrozné. Nebo lépe řečeno dříve moderátoři nic moc, dnes Mareš lepší. A co se týče písniček bývali rozhodně lepší. Pamatuju si na první songy od Rammstein, Scooter, Kabáti, DIvokej Bill, Chinaski atd. Dnes je to samej pošahanej hip-hop, techno a disko a to se fakt nedá poslouchat!!! ()

SOLOM.

Začátky s šílenou Pergnerovou a její legendární Čago belo šílenci patřili k tomu nejlepšímu co nám tento pořad za ta léta své existence nabídl. Potom už to začalo ztrácet šťávu a přestal se mi líbit i výběr písniček. To bylo odvozené ovšem i od toho, že jsem přešel na tvrdší styl a popík už mě moc nebral. ()