S.O.S.

(relácia)
všetky plagáty

Odpolední, tříhodinová hitparáda ve společnosti populární, rockové a jiné muziky. Uváděno Bořkem Slezáčkem a Pavlem Andělem. (MJMilan)

PKD

To byl prostě super náhul. To II. stálo za to. To III. si dnes, neumím představiti. Tohle a Musiblock bylo the best u nás vůbec. ()

Eldrick

Ve své době jediný inteligentní pořad o hudbě, co měl nějakou úroveň a pouštělo se v něm spousta kvalitních videoklipů. Za zmínku také stojí vtipně otrávený projev Bořka Slezáčka. ()

Kri-kri

Také pamatuju Sosákovu pětku, hudební pořad bývalé stanice Premiéra TV. Sice jsem to sledoval jen občas, ale na některé VHS bych ještě měl mít z S.O.S nahraný videoklip Michaely Paštékové "So mnou nikdy nezostárneš". Z nostalgie dávám 1 *, jinak tam běžely vesměs stejně západní braky jako v Esu, i když zde alespoň občas o něco méně komerční a taky mám dojem, že se tu objevilo i víc tuzemské hudební scény. ()

arcticsky

Pamatuji si, jak rád jsem odpoledne na tento pořad koukal. dostávaly se sem i velmi kvalitní klipy. Se současnou produkcí na hudebních kanálech tento pořad vyhrává na celé čáře. Od té doby uznávám i Pavla Anděla.... ()

Razzor_82

Měl jsem rád výborné rockové klipózy. Moderátoři Anděl a Slezáček měli úroveň. Video zapnuto, kazeta nachytána a stačilo jen číhat a zmáčknout REC na vytipovaný klip. Jó, to byli časy. 6/10 ()

topi80

Pořad, kde se dalo narazit i na hudbu z tvrdšího rockového (ba i metalového) ranku. Poprvé zde na sebe upozornil Pavel Anděl, který se v pozdějších dobách stal asi nejvýznamnějším propagátorem nejhoršího pseudohudebního balastu, a to nejen z pozice moderátora, ale též dramaturga. ()

tsatsiki

V tomto pořadu se vystřídalo spoustu lidí. Sosákova pětka, nevím, kde je mu konec, Pavel Anděl, dokonce prý i Leoš Mareš. Pro nás to bylo něco nevídaného, pořad, kdy chodili tři hodiny klipů, mezi kterými byly jak nové,tak staré klipy a chodily od začátku do konce a ne jak v medůze nebo esu, kde je sestřihali. Škoda, že tento pořad prima zmrskla později jen na hodinu a později jej zrušila zcela. ()

mikla

Dangl, SKlár, Pomajbo a Polnišová- to bola partia, ktorá vedela vždy perfektne pobaviť.. j dnes ked sledujeme v telke reprízy alebo si pustíme na youtube videa tak sa na tom dá naozaj perfektne zasmiať ()