Mladý Shawn MacArthur, ktorý si prišiel do New Yorku splniť ten pravý americký sen, si zarába na živobytie pouličným predajom falšovaného tovaru. Je to drsná škola, v ktorej musíte mať rýchle nohy, keď sa na rohu vynorí policajti, a ešte rýchlejšie ruky, keď narazíte na konkurenciu. Pri jednej ručnej výmene názorov uvidí Shawna podvodník s relatívne dlhými prstami Harvey Boarden a ponúkne mu vstupenku do sveta nelegálnych pouličných zápasov vo voľnom štýle. Partnerstvá založené len na zarábaní peňazí zvyčajne nemajú dlhú perspektívu. Shawn sa ale od prvých zápasov prezentuje ako obrovský talent, ktorý má šancu dotiahnuť to zo špinavých pivníc nočných klubov až do najvyšších poschodí manhattanských mrakodrapov, kde sa dá pred newyorskou smotánkou pobiť za rozprávkové peniaze. Keď si Shawn vzápätí uvedomí odvrátenú stránku svojho splneného sna, je už neskoro. Opustiť tento klub elitných bitkárov je mnohonásobne ťažšie, než do neho vstúpiť. (TV JOJ)

bourec

Filmů o pouličních rvačkách je opravdu natočenejch hodně,takže jsem hodně přemýšlel,zda půjčit,nebo ne.Nakonec jsem film skoukl a ani nelituju.Sice to není nic překotnýho,ale docela v poho se na to kouká.U většiny těhle filmů je problém určitá chladnost,tady ovšem nasranost třeba při závěrečnym souboji je na horní hladině,z obou přímo pryští a tak to má bejt.Když si vzpomenu třeba na van Damma v Leonovi,tam se tvářili,jak když čekaj na bus.Vzhledem k tomu ,že dobrejch filmů moc není,dám 60%. ()

JohnRambo

Žiadna sláva, ale totálna sračka to tiež nebola. Až na tú otrasnú kameru počas súbojov ktorá vo mne vyvolávala pocity podobné jazde na horskej dráhe je to slušný priemer. ()

campix

Už víme, že Channing Tatum umí tančit, milovat i futuristicky střílet a nyní v Život je boj nám Channing dokonce bojuje. Akční scény a rvačky jsou výborně a svižně natočené, ale ostatní scény s dialogy na mě působí uměle a neherecky.Přesto film vcelku rychle uběhne a ani nijak nevadí, že od půlky víte jak vše dopadne. ()

PROCESOR

Leon a lví srdce s Van Damme, ne to není bohužel ono i když vykrádačka je to slušná a za to půjde hodnocení pěkně dolu. Tam byly aspoň hodně vymazlený souboje, tady to vypadá, jak když se kluci perou o velký přestávce na základce. Takže souboje na nic, dále příběh-milostný taky na prd a „negr“-manager-protřelý-ulicí- co má na něj udělat boudu starou, jak lidstvo samo tedy- sázka na prohru aneb „To sis vsadil špatně“ mi přijde, že si dělaj vážně srandu. Za těch 20. let žádněj posun, naopak je to stále horší a přitom je to tak jednoduchý, stačí malá změna ve scénáři…….. ()

c.tucker

Akční sekvence byly celkem povedené, jenže jich bylo velmi po skromnu. Terrence Howarda mám celkem rád, jenže tady byl dost nesnesitelný. Děj je celkem slabý, ale hraje si na něco víc a tím strašně nudí. Přišlo mi to jako taková úprava Lvího srdce bez cizinecké legie. Konec byl předvídatelný až z toho boleli oči. Kdyby se přidalo víc fightů (jak by podle názvu mělo být), tak by se dalo uvažovat i o vyšším hodnocení. Celkový plus přidává senzačně pasující streetová hudba. ()

Radiq

Viděl jsem to před měsícem a teď už se mi jenom těžko vzpomíná, jak to vlastně skončilo. Asi mi bylo jedno, jak to skončí = asi mě to moc nebralo. Pamatuju si, že se tam do toho pletla nějaká láska, která většinou filmy domrví. Mlátičky mě asi taky moc nebraly, protože na internetu takovejch najdete dost a né hranejch. A rival z mládí jako další součást děje je jenom další ohraná zápletka. ()

Doudis19

Opět příběh kluka, který díky pěstím ke štěstí, lásce a penězům přišel. Tatuma mám poslední dobou v oblibě, né že by mě okouzlil svým hereckým talentem, ale to jak nemotorně se vážně snaží "hrát" je mi škodolibým a do jisté míry i obdivuhodným způsobem sympatický. "Pozor! V komediální póze je to však úplně jiné káfe a jako komik u mě patří k těm úplně nejoblíbenějším." Jinak co se týče filmu samotného, největším zklamáním jsou souboje, ke kterým když už dojde, jsou tak nezajímavě a sterilně natočeny, že téměř okamžitě vyšumí a dojmem zapadají do unuděného a vizuálně upachtěného celku. ()

st.jim

Dynamická hudba a sympatické herecké obsazení zdvihá tento film nahoru. Channingu Tatumovi tahle role padla více, než to sako, co si pujčoval. Každopádně to chtělo trošku lépe vypilovat příběh, který je dost předvídatelný a to nejsem žádná vědma. Sice nedostanete žádné kopačky s pěti otočkama ve výskoku, i tak ale není Fighting žádné zklamáni. Je to takové příjemné pokoukáníčko. ()

Mrkvič

Dito Montiel. Jméno režiséra si bude lepší pamatovat. Příběh? Nic extra. Channing Tatum? Možná ještě horší. Přesto sleduju film, žeru mu každý slovo dialogů, když režisér chce, abych se zasmál, tak se zasměju, a když dojde na boj, tak mě absolutně pohltí. Každý souboj má trochu jiné hudební ladění a snad v žádném jiném filmu mi nepřišla muzika tak silnou částí scény. Montiel ví co a hlavně jak chce divákovi ukázat. Díky Terrenci Howardovi navíc dá film vzpomenout i na ty obyčejné řeči ze života jak z Rockyho vystřižené. ()

Sfinkter

Tatum je sympaťák a Howard hraje výborně, ale průměrný děj a podprůměrné souboje stahují snímek níž než byste si přáli. ()

Chasm

Neuvěřitelně slabý. Ani nevím jestli si to tu hvězdičku zaslouží. Divím se, že se někdo chopí takhle špatného scénáře - žádné motivace postav, dialogy na poslech až bolestivé... achjo ()

ywo666

Čo k tomu povedať? Taký obyčajný filmík. Nejde o nič mimoriadne, ale myslím, že neurazí. Dosť som počul kritiku na bojové scény, ktorých skutočne nie je až tak veľa. Jedna vec, že nie sú veľmi pôsobivé, ale o to uveriteľnejšie. Sú o mílu bližšie realite ako iné bitkárske filmy, kde sa predvádza pekná choreografia a hradinovia znesú toľko rán, že by to zabilo 15 ľudí po rade. Navyše Tatum hrá zápasníka, takže nepredvádza nejaké karate ale skutočne zápasnícke chmaty. Príbeh nie je ani zlý ani dobrý. Vcelku jasné 3*. ()

Phietros

Po Lets dance další pohodový a pěkný příběh na konto Tatuma! Nikterak drsné role od něj čekat přeci nemůžeme.. Nicméně je nám tu dobře ukázáno jak to chodí, když se dostanete do neznámého prostředí, nemáte peníze a jediné co vám jde a lze si i tímto způsobem vydělat jsou pouliční zápasy... Po tom co Shawna uvidí Harvey jak se ohání pěstmy nabídne mu práci v podobě dohodnutých zápasů za peníze! První zápas vyhraje s odřenejma ušima, ale Harvey v něm věří a to se mu i vyplatí, když postupně kosí dalšího protivníka, až se dostává k hlavnímu rivalovi a svému starému známému ze školy, kde je ve hře sto tisíc liber.. Mezi tím vším poznává krásnou dívku z baru, do které se zamiluje a záhy zjistí, že pro Harvyho nosí peníze do sázek.. Společně se dohodnou a vymyslí riskantní plán, že peníze vsadí na něj a né na soupeře, jak je v plánu. Ve finále překvapí nejej Harvyho a začíná jim nový život.... ()

Brain-D

Herecké obsazení je otřesné, film je až na bitky nehorázně nudný. Zajímavý pohled na ulice New Yorku s parádním soundtrackem. Kdyby někdo věděl, kde bych mohl najít úvodní píseň, tak do napište do vzkazů :) ()

Trustme

Co je tenhle film? Love story (předpokládám, že ano) a dávám 3 hvězdy. A nebo film o streetfighterovi ztraceném v New Yorku? Pak dávám hvězdy 2. Tohle už tu bylo tisíckrát a zase se nepoučí, dělalo to Lví srdce i Richard Norton. ()

hroubek

Pěkný příběh kluka jen snaží zmlati či umlatit další podebný jako jsou on a vydělat si peníze.Abych to mu věřil muselo byto být víc opravdoví ale zavěřečný souboj ušel. ()

zdenny

Kluk, který vypadá jako hodný, je ve skutečnosti spíš trochu pomalejší. Což dokazují hlavně dialogy s dívkou, do které se zamiloval. Fakt mi to připadalo, jako kdyby se bavili dva z pomocné školy. Kluk, který se pořádně rvát neuměl, porazil i ty nejnebezpečnější soupeře. U první bitky mu pomohlo umyvadlo, s karatistou měl ležet už po minutě, dál to nemá cenu komentovat. Podobnost s filmem "Leon" v tom, že finančně pomáhá ženě s dítětem. Podobnost s dalším filmem, jehož název si nepamatuji, kdy všechny peníze vsadí na sebe, namísto proti sobě. Velice naivní film se špatnými hereckými výkony. Pozornost si zasluhuje pouze postava Terrence Howarda, který se skutečně musel umět protloukat. Bojovat ve světě silnějších. Měl svou vizi a plán, jak jí dosáhnout. Terrence by si zasluhoval více hvězd. Bohužel celá koncepce filmu to vidí naprosto jinak. ()

The Rock a Hemsworth: Pro ranec dolarů

The Rock a Hemsworth: Pro ranec dolarů

06.01.2012

Akční hrdina minulého a podle traileru na G.I. Joe: Retaliation i tohoto roku Dwayne Johnson pokračuje v linii filmů, ve kterých spíš někdo dostane nakládačku, než objetí od šťastné rodiny.… (viac)