Bývalý zápasnícky šampión je po desiatich rokoch podmienečne prepustený z väzenia. Za účelom záchrany priateľovho života musí siahnuť až na dno svojich síl a vybojovať niekoľko zápasov v "klietke". (Sufferer)

Fr

,,NEMŮŽEŠ BÝT VŽDYCKY TEN NEJLEPŠÍ, ALE UVNITŘ JSI MONSTRUM…“ /// Úvod vobstará klišoidní postrčení do klece (prachy, kámoš… nakonec by tady mohla bejt i láska – hovno buzny, ségru má…). Zjišťuju, že mi to nevadí, páč si troufnu tipnout, že tady má jít hlavně vo rvaní. Takže čekám, až Dillon nasadí staré tepláky, vopráší zkušenosti z wrestlingu, příběh vykrystalizuje ty dobrý a špatný a začne bavit tím, jakej je to drsnej sport. Víc než solidní video film. Napěchovanej klišéma, který ovšem dorovná solidním bojem. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Neustále myslím na klec. 2.) Thx za titule ,,TomStrom a CrazyKidsDanny“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ ne ()

kapsomut

Popravdě jsem od toho nečekal vůbec nic, ikdyž takovýhle filmy mám rád, tak vím, že podobný filmy nemaj s realitou a skutečnými souboji vůbec nic společnýho. Ale v tomhle filmu byly souboje zvládnuté na jedničku. Opravdu solidně předvedené techniky skutečného MMA, který jednoduchý a naivní příběh dost vykompenzovaly. (nechápu komentář uživatele "Lacike", který píše, že bitky byly mizerné...) Navíc herci mi byli sympatičtí úplně všichni a to se mi často nestává. Dal bych tomu 5*, ale přece jen jsou o dost lepší kousky v tomhle filmovém odvětví. 75% ()

Martin741

Ten isty level ako Nikdy to nevzdavej 2008. Len s tym, ze tu hraje akysi Wes Chatham, chlapika s dobrym srdcom, on stretne uz postarsieho Alexa Browninga z nezvratneho Osudu, teda zase pardon, Devona Sawu. No a potom par zapasov, vymlatil tam par entit, ziskal srdce svojej lasky ...a happyend jaxvina. Asponze to vydalo na slusny priemer : 62 % ()

Lacike

Aj ked z predstavitela hlavneho hrdinu novy De Niro nebude, tak mi bol celkom sympaticky. Na tonu klise som v tomto zanry zvyknuty, takze ani v tom nevidim zavazny problem. Hlavny problem je, ze hlavna a jedina deviza zanru arenoviek v tomto filme nestoji za nic. Bitky su natocene civilnym stylom bez zbytocnych akrobatickych vychytavok. Snazia sa posobit drsne a zivocisne ako napriklad vo filme Fighter, ale tvorcom sa to vobec nepodarilo. Vysledkom je natolko sterilna nuda, ze som mal chut bitky pretacat. Takze aky zmysel ma sledovat tuctovu arenovku s mizernymi bitkami? Ziadny. A aby som nezabudol. Michael Jai White hra vo filme asi 2-3 minuty a ziadnej bitky sa nezucastni. Radsej si znova pozrite bud ackoveho Warriora s Hardym alebo beckovy Never Back Down 2. 3/10. ()

Jizni Tlapa

Chatham je držka a charisma nechal za dveřma no a? Házet na to bobek, protože jeho fighty nejsou žádným stínováním, pusinkováním a dětičkovským hašteřením. On je mlátička a se stejnou vervou, se kterou jde do každého souboje, jdete i vy, jako divák,fanoušek a sázkař! Tohle má po dlouhý době koule a ja hltal,každé kolínko, kopačku, hák, lokýtek a všechny ty fight parády!!Škoda jen,že M.J.White zůstal v saku a při zemi a nepomohl tak Kidovi k páté hvězdě! ()

• Natáčanie prebiehalo v americkom meste New Orleans. (Sufferer)