Reinero (Hector Echivarria), majster v zmiešaných bojových umeniach (MMA), je prostredníctvom vydierania donútený zúčastniť sa krvavého turnaja, kde musí bojovať na život a na smrť. Ak by odmietol, nemilosrdný usporiadateľ turnaja by mu zabil manželku. Neostáva mu nič iné ako pustiť sa do boja so súpermi a časom. (beso74)

SOLOM.

Nejsem žádný velký fanda MMA ani jiných jim podobných organizací. Ale těm kterým se to líbí, rozhodně spílat nějak nebudu. Co mi však vadí, je to, že se podobně jako wrestleři cpou všemožně do filmů a v mnoha případech to dopadá spíše tragicky, než aby si vysloužili další uznání. Existuje již řada filmů, kde se objevila spousta známých tváří z ringu či klece, ale jen málo z nich mělo alespoň průměrnou kvalitu. A ani tento kousek ničím neoslnil. Potažmo moc nechápu, proč byl zařazený mimo jiné i mezi hororový žánr.    Umře tady sice dost lidí, ale spousta z nich na kulku či bodné zbraně, bojové choreografie až na pár výjimek byly žalostně slabé – sem si připadal jak při sledování nejnovějších filmů se Seagalem – samý střih a akce pomálu. Echavarria ale na rozdíl od něj alespoň nevypadal jak chodící vyžrané prase. Aby to tvůrci trošku vyvážili (slabou zápletku i choreografii), tak nám tu nacpali několik polonahých žen a erotických scén, ale ani to celkové kvalitě moc nepomohlo.    Celková atmosféra taky nebyla nikterak záživná, no prostě divák se u toho bude spíše nudit.30% ()

S.Quentin QUALE

Řekl bych, že tyhle dva filmy se točily zaráz. Půlka herců stejných, půlka UFC hvězd stejných, stejný pičoviny. Jedna hvězda za to, že fighteři hrají líp než herci. Nesledovat UFC, tak Odpad jak vyšitej. 10% ()

Teardown

Přemýšlím zda Death Warrior nevznikl jen tak pro legraci nebo si fighterské značky potřebovaly udělat menší reklamu nové modní kolekce, protože tohle má s akčním hororem nebo vlasně s filmem jako takovým pramálo společného. Člověk čeká s takovou plejádou UFC mlátiček alespoň kvalitní choreografii samotných zápasů, ale právě zde nastane asi to největší zklamání. Inu nečekal jsem zázraky, ale trapnej cirkus taky ne. ()