Pan Bone (Michael Jai White) dodržuje dané sliby, a aby mohl splnit ten, co dal ve vězení svému teď už mrtvému příteli, musí se zúčastnit několika pouličních zápasů. To ho vynese výše, tam kam potřeboval, aby se seznámil se správnými lidmi. Dodrží své slovo či nikoliv? (c.tucker)

Ellmariachi

MJW v dalším neuvěřitelně hloupým béčku, kde se umí zatraceně dobře rvát a které si nehraje na nic víc, než kým je. Kdo čekáte přesně tohle a máte to rádi, vyprovoďte své milé ke dveřím, pohodlně se usaďte a nechte se unášet libými tóny... vlastně chvaty černého supermana. 70 procent a docela bych MJW uvítal do série FaF. ()

NoFiction

Docela levný béčkový film, kde negr oslovuje dalšího černocha : "negře". Nečekejte od něj žádnou extra zápletku. Snímek je převážně zkonstruován na základě street soubojů. Michael Jai White působí ve fightech až příliš sebejistě, jakoby to bylo vše uměle vykonstruované. Závěrem : odpočinkový film, nad kterým nemusíte přemýšlet. ()

Chen

Mohl by už někdo dát M. J. Whiteovi pořádnou roli v nějakém akčním spektáklu? Ten chlap je nekompromisní hora svalů, které se hýbe rychlostí světla. Škoda jen, že v Blood and Bone bylo jen pár soubojů, kde by to předvedl, mohlo jich být více na úkor příběhové "omáčky", která ovšem není až tak patetická, jak jsem se bál (respektive je patetická, ale neruší to). Blood and Bone je poctivá arénovka, která určitě neurazí. ()

Lefty86

Na radu Figuska se mi dotal do rukou tenhle "remake" Lvího srdce. S Michaelem Jai Whitem jsem viděl nedávno skvělou Favelu a tímhle filmem vysoko nasazenou laťku sice nepřelezl ale neshodil. Chvílema působí až moc béčkovitě a některý herci jsou dřeváci, ale v tomhle žánru už moc vymyslet nejde a jsem spokojený. Souboje jsou výborný a ten závěrečný je suverénní a MJW se tak tváří po celou dobu a jde mu to. 75% ()

Lacike

Keď sa pozrieme akí MA borci stáli pred a aj za kamerou, tak to môže byť trochu sklamanie, ale to len kvôli obrovským očakávaniam. Keď od toho odhliadneme, tak sa dočkáme solídnej mierne nadpriemernej arénovky so síce otrepaným ale funkčným príbehom. Hlavný hrdina je dostatočný sympaťak, aby som mu fandil a záporák je zase dostatočný zmrd, aby som sa tešil jak dostane na prdel. Michael Jai White má charizmu a aj nadanie z ktorého tu v bitkách predvedie dosť, aby to fanúšika bitiek uspokojilo. Je pravda, že choreografia je jednoduchšia a nejakého zložitejšieho chvatu sa dočkáme len pri finálnom dorazení súpera. Takisto asi vzhľadom na nízky rozpočet sa neraz točilo na prvú dobrú a tak vo filme ostala tak tretina záberov v ktorých sa očividne mláti vzduchoprázdno desiatky centimetrov od súpera. Ale tak tretina chvatov je stále pôsobivá a zvyšná posledná tretina ujde. Obsadenie filmu je pre znalcov celkom pôsobivé. Po rokoch som si napríklad všimol Ginu Carano, ktorá tu má jednu krátku bitku. Takže celkovo som aj po rokoch spokojný. Rozhodne to je jedna z tých lepších arénoviek. 6/10. ()

• Michael Jai White má čierne pásy v siedmich druhoch bojových umení: shotokan, goju-ryu, tang soo do, kyokushin, kobudo, taekwondo a iaido, wushu kung-fu. [zdroj Muscle & Fitness] (joske88)
  • Bojovou choreografii filmu vymyslel Michael Jai White (Isaiah Bone). (ČSFD)
  • Když Isaiah Bone (Michael Jai White) přihlašuje Angelu (Michelle Belegrin) na klinice, je ujištěn, že je vše anonymní. Později, když James (Eamonn Walker) pošle své lidi, aby ji přivedli zpět, najdou její pokoj podle jmenného seznamu na recepci. (jarkolar)