Neporaziteľný: Vykúpenie

• Slovensko Neporaziteľný 3: Vykúpenie (viac)
všetky plagáty

Odvtedy, čo ruský trestanec Boyka (Scott Adkins) utrpel v drsnom súboji vážne zranenie kolena, už, žiaľ, nie je obávaným bojovníkom, akým býval... Vlastne je už dobrý akurát tak na to, aby v base čistil záchody, takže mu rozhodne niet čo závidieť. To sa však zmení v momente, keď sa dozvie, že sa chystá nový vražedný turnaj väzňov, ktorého sa zúčastnia len tí najlepší bojovníci z rôznych kútov sveta. Boyka totiž vie, že práve účasť na turnaji a prípadné víťazstvo mu môžu opäť vrátiť jeho hrdosť, postavenie a možno dokonca i vytúženú slobodu. Presne tú má totiž víťaz turnaja prisľúbenú ako odmenu... (TV Markíza)

KOZEL84

Kúúrevská paráda.Tohle béčko (spíš pořádný oldschool nářez) spláchne do hajzlu všechny (zatím teda určitě) letošní blockbustery.Kdo by to byl řekl že se z prvního Neporazitelného vyklube série,která je snad každým dílem lepší.Navíc při tomhle žánru.Hlavní zásluhu na tom pro mě má Scott Adkins,kterému by z hrudníku mohli startovat letadla,ramenama bourá futra a to co dělá s nohama už je snad kouzlení.Konečně hraje hlavní roli v pořádném filmu.I vata byla oproti dvojce o něco lepší a nenudila.Snad jen tomu tepláckému loučení chyběla už jen pusa.Každopádně za výborné akční souboje(a že to jde i bez epileptické kamery),ten brutální hardcore (aua to bolelo) a Scotta (Boyka,Boyka,Boyka...) plná palba a doufám,že pojedeme dál.PS:Ještě trochu Scotta Adkinse http://www.youtube.com/watch?v=l_OHCjZnT4A ()

ViktorEl

Po výbornej dvojke natočil Isaas Florentine ešte lepšie pokračovanie. Pre mňa je Undisputed III ešte lepší ako jeho predchodca. Výborná arénovka, ktorá síce stráca na slabom príbehu, ale naopak získava veľa svojou akčnosťou. Opäť sú tu kvalitné súboje a Scott Adkins ako klaďas. Táto rola mu jednoznačne sadla a vidieť ho na konci ako sa smeje to bolo veľké prekvapenie:-) 80% ()

Morico

Pokud se odprostíte od toho hledat v tom reálnosti, jedná se o super akční mlátičku se vším všudy - drsnej trénink, hlavní zápornej boss, zákeřnost atd. ()

TaanStari

Parodie. Takhle vážně podanou píčovinu jsem ještě snad neviděl. Ale o příběh tu přece vůbec nejde. Jde jen čistě o souboje a i když musí být každému jasné, jak to dopadne, stejně se na to dobře dívá. ()

Eragon93

Možná si řekneš, že je to jen další mlátička na jedno skouknutí, bez většího významu. Ale to není pravda, Neporazitelný 3 v sobě nese jednu důležitou myšlenku: Tvoje síla není v tom kolikrát vyhraješ, ale jestli se dokážeš fyzicky a mentálně zvednout po tom, co jsi se dostal na samotné dno. To si myslím, že je nejdůležitější. Film má samozřejmě další taháky, nejvýraznější je samozřejmě Boyka (jeho styl, vzhled, povaha), pak tu jsou zápasy, mimochodem efektivněji natočené než ve dvojce, a nakonec.......to určitě zjistíš sám/a. ()

Corvaxus

Nic proti akčním bojovkám, ale tohle byl ten nejhorší slepenec ruských klišé. Na odreagování nezklame, souboje zvládnuté, ale děj... Něco tak hlópýho jsem jakživ neviděl. Asi mám přece jen raději tu asijskou produkci. ()

Matli

Bojové scény jsou trošku na menší úrovni než ve dvojce, ale zase jich je víc a film celkově si taky polepšil. Scott Adkins jako klaďas se mi líbil. Kvalitní pokoukáníčko. 79% ()

pend

Pro mě stejné hodnocení jako u dvojky - v rámci žánru nadprůměrná mlátička, jinak jasné B-čko z bulharské produkce. Opět pochvala za střih bojových scén. ()

hEROic

ultimatni rezba ostatne jako uz dvojka, kde se mi Adkins libil vic nez hlavni hrdina, proto jsem jeho navrat navic do hlavni role uvital s absolutnim nadsenim... spicka v kategorii mlaticek... paradni prehlidka bojovych umeni navic perfektne nasnimana a nastrihana... drsne, surove a hlavne svizneee!! 85% ()

Hapretor

Jedním slovem brilantní. U těchto filmů chci vidět hlavně našláplý souboje, kde, pokud možno, je to i přehledně natočené. Nic velkého jsem neočekával, a také jsem příjemně překvapen. Adkins je inspirativní hrana a jeho pružnost je neuvěřitelná. Nevím, jestli to doopravdy umí, ale tak jako tak, vypadá to skvěle. Navíc tady ani ten děj není tak stupidní - v rámci mlátiček. Van Damme už stárne, Tony Jaa je blázen a Jackie Chan už nudí - teď je tu Scott Adkins! ()

Radek.SCH

Totální ptákovina. Jak jinak to nazvat? Ať už se jedná o logické kotrmelce, nebo naprosto debilní debilinu s kytičkama na koleno (To si snad dělali p**el??) A všichni v Gruzii samozřejmě mluví anglicky... Jediné, co by takovýto typ filmu mohlo vytrhnout je akce, ta ale není kdovíjak extra dobrá. Poslední souboj samozřejmě neúměrně prodlužovaný. - 60% ()

solid

Opravdu nechápu kde je problém dvojky Florentine a Adkins. Rozhodně ne v sérii Undisputed. Trojka vzala děj do dalšího levelu a divák nemůže být spokojenější. Parádní náplast na Tournament a Ninju, které, řekněme si upřímně, Scotta naprosto nevyužili, neli skoro utopili jeho slibnou kariéru. Takže opatrně zvedám palec a doufám, že další spolupráce dopadne ještě lépe. Další zastávka Scott Adkins vs. Tony Jaa! ()

agassi68

Hoci mám bojové filmy rád, tu stoja za zmienku len vyrysovaní krásavci. Inak shit. Celá schéma je už roky rovnaká a tu sa ani nesnažia niečo zmeniť. Keď chcem vidieť niečo lepšie, začnem od východu.. ()

Raziel_cz

Undisputed III úžasně kombinuje dobrý příběh s formou arénových zápasů a navrch ještě přidává dokonalé scény, kdy si oponenti dávají přes držku. Vyhýbá se většině klišé a i když pointa průměrně inteligentnímu člověku časem dojít prostě musí, už jen díky Jurimu Boykovi to prostě nevadí. ()

sadlokan

Ohromný vrahouní bloudí bezprizorně po kriminále,protekční vítěz si šlehá nějaký ultradobroty rovnou do krční tepny a na konci z toho,jak to říct,ty kladný záporáci,vyváznou s balíkem prachů.ALE.Co to je za typy?Casting asi probíhal v pekle!A řežba vopravdu ultimátní,to teda jo! ()

derek007

Vězeňské drama o dvou homosexuálech, jejichž milostný vztah přeruší nelítostný turnaj - man gegen man -. Hlavní gró filmu tkví v neobyčejné chemii mezi oběma hlavními představiteli. Jak Boyka tak Turbo by z fleku mohli hrát ve dvojce Zkrocené Hory (milostný troúhelník navíc dotváří supergej z Kolumbie). ()

Wolvie

Naprosto nečekaná akční pecka.Scott Adkins je budoucností akčního filmu,Isaac Florentine sice neumí moc režírovat,ale zároveň nic vyloženě nekazí a spolu s Expendables je třetí Neporazitelný nejlepší poctou akčňákům osmdesátých let,jakou si vůbec lze představit.Prostě obrovské překvapení a chci čtyřku. ()

P.J.2

Béčko, v kterém nehledáte logiku, souboje jsou spíš na vizuál než na damage ale stejně se u toho dá vypnout a relaxovat. ()