Všechnopárty

Karel Šíp

Kamera:

Zdeněk Uher

Účinkujú:

Karel Šíp (moderátor), František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová (viac)

Karel Šíp se ptá za vás hostů ze světa kultury, sportu či politiky. A tak je tu pro vás týden co týden ta pravá Všechnopárty a její zajímavá témata. Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu. Ptá se na všechno v rámci daného tématu a slovo párty plní funkci nevázané zábavy, během které je všechno povoleno. Témata jsou dosti ožehavá jako např. alkohol, velké věkové rozdíly, přiměřená sebeobrana, nebo jaké jsou hranice erotiky ve filmu a televizi. Mísí se tu humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora. Do pořadu, který je defakto televizní poradnou Karla Šípa, jsou zvány osobnosti veřejného a společenského života, které mají s tématem své vlastní zkušenosti. Kromě nich je v pořadu vždy přítomen odborník na slovo vzatý. Pořad je natáčen v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník baví diváky nejen v sále, ale i na obrazovkách České televize. (Česká televize)

marhoul

Úprava komentáře: za poslední rok dva jsem si pořad vcelku oblíbila a připadá mi vkusný a zábavný. Zvyšuji hodnocení a budu sledovat nadále. Pan Šíp je sympaťák a výběr hostů bývá fajn. ()

heyda

Bez debat jedna z nejlepších talkshow v TV. Šíp je sympaťák, je s ním sranda. Navíc si vybírá dobré hosty a skvěle je doplňuje. Jeho pořad má svoji specifickou atmosféru, a ačkoli tento pořad nevyhledávám, tak ho mám rád. 70% ()

Pítrs85

Pohodový humor Karla Šípa, jenž se v každém díle staví do role toho, co nic nechápe, je svým způsobem velmi elegantní. Zkrátka legrace na úrovni, co se nesnaží za každou cenu vyrovnat americkým Late-Night-Show. ()

SOLOM.

Mám rád Karla Šípa coby baviče, takže tento pořad čas od času sleduju. Sice ne pravidelně, ale je to pro mě oddechová záležitost. Je sice pravda, že pestrost hostů je dost různorodá, ale co taky čekat od podobných televizních pořadů. Nemám problém s jeho humorem ani s dotíravými otázkami jako někteří zdejší uživatelé. ()

BoPo

Talkshow na slušňácky spôsob. Bez snahy niekoho vyviesť z rovnováhy. Má to byť ako návšteva u dobrého známeho, ktorý je zvedavý čo robíš, ako sa máš, kde si bol, čo chystáš. A do toho, ako to už aj v normálnom živote býva, občas vletí narážka, rýpnutie si. Hodnotenie lieta samozrejme podľa výberu hosťov, ale v priemere je to zlatý dobrý stred. ()

Tommassi3

Jistě, talk show v našich končinách vlastně platí za sprosté slovo, když snad jen sebeklamu vlastní geniality nakonec podlehnuvší Jan Kraus tuto ryze angloamerickou televizní formu skutečně pochopil, a tak by měl Karel "na Silvestra Führer" Šíp svou pozici jednookého krále mezi slepci dost usnadněnou, kdyby se ovšem jeho Všechnopárty dala za talk show opravdu považovat.. A to skutečně i dík tomu uvolněnému konceptu nelze !! Název mluví za vše.. Nicméně nezničitelný bard Šíp, který se po všech těch Šarádách, estrádičkách, Skopičinách a jiných zloprasárnách v té poloze starého glosátora skutečně našel, když spíše ctí ten horníčkovský kongeniálně inteligentní či sečtěle protřelý odkaz, činí svoji show velkou večerní zábavičkou.. Nechybí mu zkušenosti, intelekt, smysl pro humor, nadhled a kupodivu ani sebereflexe, s nimiž dokáže i se sebeneschopnějším hostem pocuchat bránice.. Mnohdy famózní epizody se střídají se slabšími, ovšem léta potvrzují Karlovu jedinečnost.. Švejk českého humoru, to je Karel Šíp !! ()

moviesfan

Občas humorná talkshow Karla Šípa, který jich měl už několik. Tahle se řadí mezi ty průměrnější i přesto, že se jí daří udržet nasazenou laťku, která ovšem není vysoko. Hodnocení: 50% ()

Marek1991

Karel Šíp vedie veľmi príjemnú komornú a priateľskú diskusiu alebo ak chcete konverzačku s rôznymi hosťmi na zaujímavé témy, nabudí príjemnú atmosféru a pýta sa veľa nechápavých otázok, či slušne podpichuje. Už tam bolo od všetkého trocha by sa to dalo charakterizovať, časom to možno trocha upadlo, ale nový hostia a najmä často zo Slovenska to vždy vedia oživiť. Jan Kraus a Karel Šíp vedú svoje relácie svojsky, ale je to približne na rovnakej úrovni a ich humor je dosť blízky tomu nášmu narozdiel od iných českých zábavných programov. Ak máte bezstarostný večer s priateľom, či priateľkou kľudne si to zapnite, dajte si príjemné jedlo, z ktorého vás nebude dusiť ak vám zabehne a pobavte sa. ()

PauloZ

Teď v pátek jsem to viděl po delší době a utvrdil jsem se v tom, že Karel Šíp není úplný lůzr a jakési to uvádění mu pořád jde. Co ovšem neodpustím, je to jeho neustálé divení se běžním odpovědím svých hostů (Anó?, Tolik?, Opravdu?). Jak u dementů...a někdy taky ty debilní otázky směřující k ničemu. Kvalita dílů se velice moc odvíjí od hostů. Někdy mám pocit, že se Karel snaží přiblížit Krausovi, ale co si bude, že :-). ()

NinonL

Vždy dám přednost Karlu Šípovi, který si dokáže dělat legraci sám ze sebe (ne ze svých hostů, jako např. sebestředný a konfliktní Jan Kraus). Velmi dobrý, pohodový pořad. ()

zlabus

Ve vodách české talk-show se jedná o totální špičku. Karel Šíp dokazuje, že už nějaký čas v komediální branži pracuje a moc dobře ví co dělá. Největší rozdíl oproti jeho kolegům je v tom, že KŠ zvládne bez problému dohnat k vtipnému rozhovoru i potenciálně méně zábavného hosta (kterých i tak nebývá mnoho). A narozdíl od Jana Krause si drží stabilní úroveň a zatím se nezvládl ani zdaleka omrzet. Jeden z nejlepších (ne-li nejlepší ) pořadů na českých televizích. 90% ()

ivishka

Talkshow s velkým T.Pan Karel Šíp patří bezpochyby k nejlepším bavičům tady v téhle mini zemičce a za to mu patří čestné 4*.Nejen tento pořad,který je vysílán teď ale dříve tuším i Skopičiny nebo nějáký podobný zábavný pořad-z kterého si samozřejmě na silvestra prohlédneme k pobavení snad i k sentimentálnosti a nějáké té melancholii všeliké scénky jako byla Sněhurka a jeden trpajzlík(Lucka Bílá) nebo Rejžáneček(Bohdalka) a podobné :-). ()