Všechnopárty

Karel Šíp

Kamera:

Zdeněk Uher

Účinkujú:

Karel Šíp (moderátor), František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová (viac)

Karel Šíp se ptá za vás hostů ze světa kultury, sportu či politiky. A tak je tu pro vás týden co týden ta pravá Všechnopárty a její zajímavá témata. Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu. Ptá se na všechno v rámci daného tématu a slovo párty plní funkci nevázané zábavy, během které je všechno povoleno. Témata jsou dosti ožehavá jako např. alkohol, velké věkové rozdíly, přiměřená sebeobrana, nebo jaké jsou hranice erotiky ve filmu a televizi. Mísí se tu humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora. Do pořadu, který je defakto televizní poradnou Karla Šípa, jsou zvány osobnosti veřejného a společenského života, které mají s tématem své vlastní zkušenosti. Kromě nich je v pořadu vždy přítomen odborník na slovo vzatý. Pořad je natáčen v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník baví diváky nejen v sále, ale i na obrazovkách České televize. (Česká televize)

Gemini

Ve všech ohledech tradiční talk show, která - tak jako správný vzorek tohoto formátu - stojí a padá na osobnosti moderátora, jeho stylu vedení rozhovorů a smyslu pro humor. A v případě Karla Šípa, který svůj smysl pro humor osvědčoval ještě za minulého režimu, a jehož (a Uhlířova) Šaráda docela často nemilosrdně tepala porevoluční podivuhodnosti, není třeba pochybovat o tom, že má s televizní prací obrovské zkušenosti. Díky tomu dokáže "zachránit" i hosty, kteří z jakéhokoliv důvodu nesplňují tak docela to, co by od nich divák očekával. Otázkou samozřejmě je, jak to vypadá v divadle Semafor naživo, a co je práce střižny, ale kdo viděl za všechny díl s českými comicsovými kreslíři, ten na Všechnopárty nemůže zapomenout:) Nemůže nepatřit do červeného, ale nutno přiznat, že v průměru je to na hodnocení "nic, co bych pravidelně vyhledával a doháněl na ivysilani, ale nikdy mne to nezklamalo a někdy to byla skutečně monumentální jízda". 70%, o to cennějších, že se vysílá už takovou řádku let. ()

Tosim

Karel Šíp dokazuje kvality letitého televizního praktika a smysl pro humor. Příjemná a chytrá takshow, nic agresivního, co v posledních měsících už bohužel Jan Kraus přehání, u Všechnopárty si připadáte jako na návštěve u starého kamaráda, z pořadu čiší pohoda, informovanost, vtip a mozek. 90%. ()

Malarkey

Nejlepší talk show, která v Česku je. Karel Šíp je nejupřímnější, nejobyčejnější a navíc sype docela pěkné hlášky a stejně vtipné hlášky tahá i z hostů. Na Všechnopárty koukám vysloveně s chutí. Hlavně proto, že na mě Karel Šíp působí lidsky a hlavně jako obyčejný člověk, který si s návštěvníky prostě umí povídat, pobavit a zbytečně je neshazuje jako někteří jiní... ()

Djkoma

Závislé na výběru hostů (asi stejně jako u pana Krause), ale Karel Šíp jede prakticky vždy na plné obrátky. Dříve jsem ho nemusel, ale s rostoucím věkem jako by se brousil v diamant z toho nevyrovnaného kusu uhlí:). Je vtipný, dvojsmyslný, nebojí se a přitom neurazí nevkusnou urážkou, jako jeho (dříve z ČT, dnes primácká) alternativa. ()

Karlos80

Občas zajímavá talk-show se zajímavými hosty (pochopitelně záleží především na nich). Karel Šíp zde má dostatečně velký prostor k práci která ho evidentně velmi baví, asi jako Kraus ve svém pořadu, a moderátor jeho kvalit by to měl téměř na sto procent využít. Nebýt Karla Šípa, tak by měl pořad sotva poloviční sledovanost. Momentálně jeden z těch lepších a zábavnějších pořadů v naší tv. Komerci nepočítám.. Celkově ale lepší než Kraus, vtipnější a hlavně přirozenější. ()

Jara.Cimrman.jr

Karel Šíp není nejlepší český tenista, hasič, filozof, matematik, zpěvák ani neurochirurg, ale nedělá mu problém pokusit se do těchto rolí vcítit a zprostředkovat línému divákovi své zmatené pocity. Pravidelně ho nevyhledávám, ale pokud se občas setkáme, tak se společně zasmějeme a většinou nepřepínám. ()

Arx

Na Krausovo Uvolněte se, prosím to sice nemá ale i tak je to velmi kvalitní a zábavná talkshow, kterých moc na TV obrazce nenajdeme. ()

Segrestor

V době, kdy kvalitní zabavný pořad na způsob talk show je nedostatkové zboží, působí Všechnopárty jako Mirek Dušín ve Stínadlech. Sám samotinký, vystrašený, přece ale pořád odhodlaný. Silnou stránkou pořadu je ucelený okruh hostů. Což je zajímavý nápad. Dává tak prostor i jisté konfrontaci, než jen pouhému rozesmívaní jako např. u Krause. Jak jsem pana Šípa z nováckých estrád neměl rád, na "jedničce" ho už docela beru. ()

Sarkastic

Nadprůměrně zábavný pořad (talkshow). Sice to zde někteří označují jako vykrádání "Uvolněte se, prosím", ale já bych to pouze označil jako jeho slabší odvar. Pan Šíp na mě nepůsobí tolik charizmaticky a rýpavě jako Jan Kraus, ale neříkám, že by mi jeho humor vadil. Výběr hostů mi nezbývá než pochválit. Pokuď nevíte jak se zabavit v úterý tak kolem 9-10 večer, můžu vám mile rád doporučit právě tohle. ()

Gilmour93

Řekněme si na rovinu, konkurence ve formátu talk show u nás prakticky neexistuje. Na plovárně je jiná liga, možná úplně jiný sport, Cibulka je určen pro ty, co jsou blízko čerpání z pilíře důchodového pojištění, počiny dua Suchánek & Genzer jsou zase pro ty, jimž pilíř spadl na hlavu. Zbývá Kraus se svým pršinosem a umělou nenuceností a stará páka Šíp se svou Všechnopárty. Nutno podotknout, že díky dobrému výběru hostů, inteligentnímu humoru a schopnosti udělat si ze sebe prdel má v poslední době Karel navrch. To bude tím, jak ho v Manéži zocelila náročná etapa Tour de France.. ()

NinadeL

Formát připomínající Trní Báry Štěpánové, čili klasická srážka někdy neotřelých témat s laiky. Šíp se rád a často staví do role blbce, aby ho například Iveta Bartošová mohla poučit o své kariéře nebo Danica Jurčová o slovenské gramatice. Tu a tam se ovšem najde klasický televizní odpad!, viz díl s Ondřejem Suchým, Alešem Cibulkou a Sláfkou. V kauze střetu s Pavlem Taussigem bylo ovšem popřeno vše, co by vzdáleně mohlo připomínat talk show a oba zúčastnění jen házely nevěřícné pohledy... ()

castor

Kdykoliv se podívám, slušně se pobavím.. co víc si přát? Myslím, že se Šíp (kterého dřív uvrtávali v šílenostech typu Skopičiny nebo Rozjezdy pro hvězdy) v tomhle formátu našel.. ()

ClintEastwood

Mám rád inteligentní humor Karla Šípa. Měl jsem rád už jeho starší pořady z 90. let, ale Všechnopárty je ideální oddychovkou na nějaký příjemný večer, strávený před televizní obrazovkou. Šíp moderátorsky dozrál, jeho nevtíravý příjemný styl vedení pořadu a výběr zajímavých hostů, ze kterých dokáže nenuceně a zároveň vtipně dostat odpověď, mi sedí. Za nejpovedenější epizody považuji ty s řediteli pivovarů a trojicí našich kreslířů - Marešem, Urbanem a Vyčítalem. Kdo viděl, pochopí. ()

MM_Ramone

No neviem. Neviem, čo si mám mysleť o prestárlom, vypelichanom, socialistickom playboyovi Karlovi Šípovi a tejto jeho rádoby vtipnej, energickej talk-show. Jeho jemne ironický štýl, pri ktorom však chce za každú cenu udržať dotazovaného hosťa v pohode, ma vždy po pár minútach začne nudiť. V zrovnaní s reláciou Jána Krausa "Uvolnete se, prosím", ktorej mala "Všechnopárty" v Českej Televízii robiť zdravú konkurenciu, to jasne ťahá za kratší koniec. Kraus je stále žralok, zatiaľ čo zo Šípa sa stal starý, bezzubý pes. ** ()

troufalka

Všechnopárty si nenechám ujít, když mi to nevyjde, dívám se ze zánamu. Na rozdíl od Jana Krause Karel nikdy na své hosty neútočí a nesnaží se je shodit. Vytváří přátelskou atmoséru a nevadí mu utáhnout si i sám ze sebe. ()

Ded@M@tes

Viděl jsem hodně dílů a dost jsem se pobavil a určitě tento pořad neodsuzuji. Karel Šíp je určitě jeden z lepších komiků. / Viděné epizody cca *14.dílů / ( Hodnocení: 8/10 ) ()

lesumir

Karel Šíp a jeho hosté, řeč úplně na všechno a jde se přímo do hloubky! Možná proto se to jmenuje "všechnopárty" .) Určitě! ()

cheyene

Náhodou, Karel Šíp také umí...Jeho talk-show má zcela jiný ráz než (S)show Jana Krause a nemohu říct, že by Všechnopárty s humorem Šípa seděl méně. Jeho vtipy jsou takové..řekl bych lidské a nevyšperkované. Jeho komické poznámky a otázky jsou hodně podobné těm, které můžeme slyšet v denním kolotoči. ()