Málo známy fakt o Drakulovi: nie je len princom temnoty; je tiež vlastníkom Hotela Transylvania, luxusného päťhviezdičkového miesta, kde sa môžu svetové monštrá - Frankenstein a jeho nevesta, múmie, vlkodlaci, zombie, gremlini a veľa ďalších - dostať ďaleko od všetkých a byť len "sami sebou" v bezpečnom prostredí bez ľudí. Ale pre Drakulu existuje ešte ďaleko dôležitejší dôvod, prečo držať obyčajných smrteľníkov ďalej od Hotela Transylvania: aby ochránil Mavis, svojou milovanú násťročnú dcéru. Ako väčšina teenagerov aj Mavis chce opustiť hniezdo a preskúmavať veľký svet za hranicami hotela - a to je myšlienka, ktorá Drakulu skutočne desí! (TV Markíza)

Likan7

Kvality má Hotel Transylvánie nejspíš na 3. Příběh tu skoro neexistuje, rapující Dracula na konci je příšernej, animace je při nejlepším průměrná, ale ve filmu je tolik parádních scén, u kterých jsem se nasmál, že při finální zběsilý jízdě na letiště těm příšerám strašně fandíte. Scénky s paní kostlivcovou, s...blechami asi?, ženská co mrkne na mumii, všechno mi to perfektně padlo do noty. Kašlete na to, že za 10 minut budete vědět, jak to skončí, je to tak pohodovej a oddechovej film, tak mu dejte šanci a nalaďte se na pohodu, bude se Vám to líbit. Doufám, že dvojka nebude o tolik horší, jak čekám. Úspěch budiž dokázán tím, že by rozpočtu 85 milionů Hotel vydělal božích 360! ()

Psycho.R

Takovej nenáročnej průměr. S tímto filmem jsem uzavřel výroční 2300 hodnocení a 2000 komentář (leč komentář k tomuto filmu není příliš obsažný :D). ()

Nix

Moc povedený animák. Velice jsem se bavil, vidět hororové postavičky ve srandovním podání jsem si opravdu užil. Postavy maj šmrnc a příběh je taky srandovní. Tohle by šlo. ()

Bezmenny

Bavil som sa a to je pre mňa pri týchto rozprávkach najdôležitejšie. Ujo Dracula sa mi tiež páčil a aj keď to malo zjavne svoje slabé chvíľky, už len kritika Twilightu tomu pridala 1 *. Čakám ešte na originálny zvuk, možno sa potom niečo zmení... ()

Tatianistka

Takto dobre som sa nebavila ani na jednej z rozprávok, ktoré som videla v poslednej dobe. Dobré vtipy, humorné situácie originálne nápady. Určite si to pozriem ešte raz, aj keď treba povedať, že sa pobavia skôr dospelí ako deti:) ()

DadysGirl

Viděno v češtině v kině a i když je to spíš na 3*, nemůžu si pomoc,ale za scénku z Twilight, ovce na cestě a písničky to prostě o hvězdičku nadhodnocuji... a už se moc těším na dabing Seleny a ostatních :) ()

will.i.am

Pribeh mozno trochu zaostava, a samozrejme priehladna laska na prvy pohlad s happyendom... No stale je to rozpravka. No tie komicke chvile, vtipy a foriky, rozne znazornene strasidla ktore su komicke same o sebe. Tak dobre som sa davno nenasmial. Skoda len, ze v kine to slo LEN so slovenskym dabingom, uvital by som povodne znenie 90% ()

Fowl

Já prostě nechápu jak tenhle film může bejt v červenejch číslech. Jako jde vidět že pohádky se po grafické stránce značně posunuly ale to jest začíná být snad standartem. Příběh vcelku nulovej, Láska je tam vlastně na první pohled tak trochu bez lásky, těm menším to žádnej dobrej příklad nedá, krom toho že strašidel se bát nemusí. Výběr hudby katastrofální. Přece ten film musíte držet na nějaké úrovni a ne si tam naplácat všechny rádoby "cool" náctiletý srandy. Porovnejte si to s né tak starou disneyjovkou "na vlásku" a ta propast je markantní. Prostě dvě hvězdičky maximálně. Z původně příjemných postav a zajímavého rozjezdu se vyklubal prázdný obal. ()

Fan

Příjemná oddychovka, která si prakticky po celou dobu udržuje svižné tempo. Hotel pro všechna monstra světa se mi jako motiv líbí, některá monstra jsou pak vyloženě povedená. Příběh sám o sobě nic moc převratný není, ale celkově film působí velice milým dojmem. Akorát tu hudbu bych zvolila jinou. ()

zaso162

Mmmmh, tak toto som nečakal! Vynikajúci animák, ktorý zabaví nejednu vekovú kategóriu. Adam Sandler bol brilantný a na sto péro si svoji postavu vychutnával plnými dúškami. Vlastne je to aj vidieť, teda počuť a aj mu to spieva, teda ... spoiler alert! **** a ešte *, tak. ()

sWONDER

V celku nadpriemerná zábava. Príbeh je síce veľmi jednoduchý, ale vsadiť ho medzi všetky možné príšery od výmyslu sveta, bola veľmi dobrá voľba. Drakula tomu celému vládne , ale aj niektoré ďalšie postavy sú veľmi vydarené a vtipné. Oddychovka, ktorá ma zopár slabších mies, ale rozhodne je to lepší priemer. ()

syphoon

Trocha zklamání ve mě zavádlo, asi jsem se moc těšil. Pár vtipných scén, ale spousty strašidel se kterými si mohli režiséři více a více pohrát. Škoda, skvělý námět, ale nedotažený do konce! 58% ()

Maniik88

Jasné, príbeh je zase otrepaný a stý raz zrecyklovaný. Ale ja som sa riadne nasmial a zabavil, film je plný skvelých, krátkych, vtipných hlodov a všetky príšerky sú srandovné a sympatické. Až na toho človeka. Najlepšie to bolo kým sa Dracula neskamarátil s tým človekom, no a záverečný rapujúci Dracula, och, to si mohli odpustiť. Je to ale rozprávka a určite sa deťom bude páčiť. ()

VvV14

Parodie, fórky atd atd. Obdivuji že humor překračoval v některých místech meze, což bych od animáku nečekal. Poměrně vtipná animace, a dobrá hudba z toho udělali jeden z mích oblíbených kreslounských filmů. 4* zaslouženě ()

ClapTrap

Páni. Už dlouho jsem se u animáku tak nepobavil jako zde. Vtípky moc pěkný, celkově skvěle vymyšlené, výborně se to sledovalo. Animované pohádky prostě miluju! ()

3mates33

Taká netradičná, až strašidelná lovestory. Človek si pritom odpočinie, zasmeje sa, hlavne sa nebude nudiť ( samozrejme je to individuálne), aj keď malo to pár múch, ale čo je perfektné ? PS: toto je asi najlepší love story čo som videl, je to neuveriteľný film :) a tak to by som mohol pokračovať do nekonečna... ()

Johnny Depp bude neviditelný

Johnny Depp bude neviditelný

11.02.2016

Universal to s filmovým vesmírem s klasickými monstry myslí vážně. Mumii už se upsal Tom Cruise, do Frankensteinovy nevěsty je lákána Angelina Jolie a Aaron Guzikowski (Zmizení) píše nového Vlkodlaka… (viac)

Zlatý glóbus 2013 - výsledky

Zlatý glóbus 2013 - výsledky

14.01.2013

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Navzdory sténání o upadajícím zájmu diváků a poloprázdných kinosálech mají producenti v zámoří za sebou vynikající rok. V USA zaznamenali nárůst tržeb z kin o 5,6 % ve srovnání s rokem 2011, a to… (viac)

70. Zlaté glóby - nominace

70. Zlaté glóby - nominace

13.12.2012

Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu dnes oznámila nominace na prestižní Zlaté glóby. Nejvíce nominací (celkem 7) získalo Spielbergovo životopisné drama Lincoln, které je nasledované s pěti… (viac)