V závěrečném díle se tento oceněný seriál dramaticky uzavře. (Netflix)

LachtanShows

Musím zcela otevřeně přiznat, že 5 hvězd v hodnocení není zcela upřímných, k Waltovi jsem sympatie vlastně nikdy nechoval a s jeho rostoucím egem a mocí gradoval i můj nezájem o jeho osud. Naštěstí se ale před samotným závěrem zaručil o zadostiučinění těm, kteří mě připravili o nejlepší seriálovou postavu. Tak ještě El Camino a mám hotovo. ()

castor

Několikrát měl Walt příležitost rozvrácenou rodinu zachránit. Opakovaně vykládal, pro koho to všechno dělá, ale svými kroky to následně popíral. Teď je na konci své cesty a tým okolo Vince Gilligana po celou pátou sérii příkladně potvrzuje, jak efektivně postupovat při psaní scénáře. Walt to má celé dokonale promyšlené, nejprve se zastaví u starých (obchodních) známých, pak Lydii ochutí heřmánkový čaj, s vysvětlením navštíví rodinu a následně si zašpásuje s vojenským kulometem. Dějové linky jsou uvěřitelně ukončené, osamělý vlk si jde pro své vykoupení. Sebevědomé loučení. ()

DJ_bart

"I did it for me. I liked it. I was good at it. I was alive." ___________ Zcela bezkonkurenčně nejlepší a nejdojemnější rozlučka v seriálových dějinách. Smekám a určitě nevytahuji čistonosoplenu, abych se vyfrkal a zbavil zármutku, zcela naposled. Nikdy nezapomenem! 💔 ()

Anderton

Walt to premyslel do posledného detailu. A opäť mu pomohla nejaká tá náhoda, ako napríklad nejkí tí starí známi v telke a on hneď dostane skvelý nápad. Teda páni, prdon Páni scenáristi. Žiadna ždímačka sĺz, žiadna melodráma na koniec, proste jedna z najpomalšie plynúcich epizód, kde všetko muselo do seba zaklapnúť a ono to dokonale vyšlo. Aj s tou jednou chybičkou na záver, ale ono možno aj to mal Walt premyslené, aby ušetril DEA hodiny a hodiny vyzvedania... ()

Frajer42

Spoilery! Luxusní finále nesoucí se v tom samém rytmu jako celý seriál. Takže žádné slzičky nebo přehnaný sentiment v závěru. Přesto velmi silné a dostatečně dramatické a napínavé. Jeden z nejlepších závěrečných dílů seriálů, jaký jsem měl to štěstí v životě vidět. Tleskám tvůrcům. Pokud se kluci chystají v budoucnu na další projekty, tak by bylo moudré doladit snad už jen ten blonďatý nedostatek a její ještě debilnější sestru. Zbytečně si těmito krávami sráželi kvalitu po celou dobu trvání. Největší předností seriálu je samozřejmě Waltova proměna. To bylo něco fantastického a nemá to na poli seriálů žádné obdoby. Nicméně, když na seriál pohlížím jako na celek, tak bych si rozhodně netroufl ohánět se slovy, že to byl nejlepší seriál, jaký jsem kdy viděl, i když kvalitu to opravdu mělo mimořádnou. Děkuji tvůrcům za lekci chemie i za prezentaci zejména druhé části otřepaného citátu Nietzscheho v praxi. "Ten, jenž bojuje s monstry, by si měl dát pozor, aby se sám nestal monstrem. A pokud dlouho zíráte do propasti, tak propast zírá zpátky do vás." ()

Klajnik

Právě jsem to viděl podruhé v životě (prvně někdy na přelomu základky a střední) a znovu mě rozsekalo, jak do sebe vše zacvaklo a Walter White se jde rozloučit s varnou a do toho hraje Baby Blue. Děkuji, Vinci. ()

Flopik

„I did it for me." Finále, ktoré nemalo ani najmenšiu chybičku. Takto skvelo napísané ukončenie som si predstavoval a v tejto epizóde sme dostali skutočne všetko. Posledná rozlúčka Wolta s rodinou bola emocionálna bomba a vysporiadanie sa s nacistami krásna čerešňa na torte. ()

peetrejr

Veľkolepé finále seriálu, ktoré je fakt veľkolepé. Myslím že táto časť je mojou najobľúbenejšou časťou ever. Prepracované scény ma najmä doviedli k 5. hviezdam. Aj keď aj to ako si Heisenberg všetko premyslel tiež napomohlo. Konečne sa z Waltera stala legenda. Aj keď väčšina fanúšikov si obľúbilo Jessiho ale u mňa to vyhral jednoznačne Mr. White. ()

0verseer

Čo napísať k poslednej časti najlepšieho seriálu všetkých dôb? Asi to, že po jej vzhliadnutí som cítil veľké zadosťučinenie zo záveru a zároveň akúsi prázdnotu z toho, že predsa ide o definitívne poslednú epizódu Breaking Bad. Veľká vďaka Bryan Cranstonovi, Vince Gilliganovi, Aaron Paulovi a všetkým, ktorí sa na tomto seriáli podieľali. ()