Tom Witzky je dobrý manžel a otec rodiny a na první pohled ten nejobyčejnější chlápek na světě. Netuší však o svém daru vstupovat do jiného světa. Nevadí, že nevěří na duchy, protože duchové teď začali věřit jemu. Otevřel dveře do jiného světa, vidí nepochopitelné obrazy, slyší podivné hlasy a nedokáže řídit svůj život jako dřív. Jeho podivné vize ale brzy začnou mít reálné souvislosti. (oficiálny text distribútora)

Red Meat

Nechápu, proč má tento film tak kladné hodnocení. Sice obsahuje pár zajímavých scén, ale většinu času jsem se nudil. Kevin Bacon je v pohodě. ()

BlueZero

Myslím, že som už pár filmov na túto tému videl. Ale aj napriek tomu sa na to dalo pozerať. Ale ani Kevin Bacon ho nedokázal pozdvihnúť na nadpriemerný film. ()

eagle-eye

Jakoby rozvinutá kapitola o jednom duchovi ze Šestého smyslu. Nicméně sympatický malý film, který si na nic nehraje, v němž Kevin Bacon dokazuje, že patří mezi největší herecké naděje současnosti. ()

zbysik

Takova slabsi varianta sesteho smyslu s mym oblibencem Kevinem Baconem, ktery svoji ulohu zvladl mimochodem velmi dobre a ze vsech hercu jednoznacne nejlepsi. K dokonalosti mi predevsim schazela vetsi originalita deje. Od pulky jiz vytusite, jak to asi vsechno zkonci a zadnou dechberouci pointu necekejte. Takze cim vas vlastne film ohromi? Atmosferou. Jiz od samotneho zacatku je jeji uroven nastavena velmi vysoko a s plynoucim dejem se nesnizuje. ()

cab

Sverazna ducharina o tatikovi trpicim vidinami, ktere ho zavadeji hluboko pod zem. Hutna atmosfera a uhrancivy (Kevin Bacon). 80% ()

bila.tecka

Překvapivě kvalitní béčko (to je ale protimluv ech!), kde se podařilo Davidovi Koeppovi (režisérovi a především scénáristovi) plně využít rámec duchařského filmu. Skoky do záhrobí jsou podány umně a uvěřitelně, změna v krimi thriller je nenásilná a pro mě tenhle film ještě povyšuje o jednu hvězdičku. Kvalitní scénář, mrazivá atmosféra a Kevin Bacon ve dveřích dokořán hmmm... ()

thorewi

Průměrná duchařina., ale za vrcholný výkon Kevina Bacona musím dat 4, jinak by to ale byli max 3, především kvůli několika momentům, které se mně krajně nelíbili. ()

Sancty

Chutná polievočka obsahujúca všetky ingrediencie, ktoré k tomuto žánru neodmysliteľne patria. Bez zbytočných experimentov s dochucovadlami. 7/10 ()

Junglista

Duchařinka, která má sice podobnej námět jako 6. smysl, ale neni to na škodu, protože ho slepě nekopíruje. Kevin Bacon tentokrát exceluje, i když ho jinak příliš nemusim. Strašidelnejch pasáží je akorát, sem tam nějaká lekačka, prostě vyváženej poměr s příjemnym zakončením. ()

VIPerson

Film na mě působil v rámci žánru neobvykle civilně....nejspíš díky scénáři spolu s výkonem Bacona.Co mě opravdu potěšilo bylo dost zajímavých nápadů,které se objevovaly po celý film,aby si to pak člověk hezky dával zase do kupy.Na pět to asi nejni ale přesto se jedná a kvalitní podívanou.... ()

Bouřňák

50% - Nic víc než průměrný pelmel všeho možného, co jsme už viděli. Některé nápady fajn, některé ubohé - chvílemi jde o rodinný film, chvílemi zase o pokus lehčího hororu. Celkově je to poněkud nemastné neslané a hlavně jsem se občas nudil, což není nikdy u filmu dobře. ()

Schuldiner

70% ... Jeden z těch lepších duchařských filmů... Ale do vyššího hodnocení tam přeci jen něco málo chybělo.. Každopádně to svou atmosféru má, určitě stojí za vidění... ()

colapso

Natěšen na tento snímek jsem si ho konečně sehnal,dodíval ho.... a popravdě nechápu zdejší nadšení,atmosféra? kde?,napětí?nebylo! Takže 40% za pár skvělých momentů(asi dva) a Bacona. ()

Teabag

Zajímavý duchařský horor s výborným Kevinem Baconem (mimochodem, i ten klučina hrál parádně). Přestože zápletka je vlastně ve výsledku docela prvoplánová, daří se jí tuhle skutečnost před divákem tajit vcelku dlouho, takže to vlastně ani moc nevadí :-) Měl jsem při sledování dojem, že se jedná o krásnou ukázku přechodu hororové filmařiny z devadesátých let do let "nultých". Některé věci (např. dva opilí mladíci a brýlatá holka a vlastně i příběh sám) jako by na mě dýchaly atmosférou devadesátek, zatímco jiné (např. nesouvislý a místy zrychlený pohyb ducha dívky nebo lehké náznaky gore) už ukazují, kam se tenhle žánr bude ubírat. ()

Rozjimatel

3,5 Vcelku podarený duchársky horor, ku koncu skombinovaný s kriminálnym thrillerom. Originalitou to veľmi neoplýva, tie hlavné motívy boli videné už veľa krát v iných filmov a lepšie spracované (napr. Šiesty zmysel z toho istého roku, ale trebárs aj Blízke stretnutia), ale nakrútené je to poctivo, takým klasickým štýlom a hororovú atmosféru sa podarilo navodiť pomerne úspešne. V hlavnej role sa predstavil výborný Kevin Bacon, slušne zahrali aj herci v ďalších rolách (manželka, priateľka, priateľ). Postava syna je naproti tomu taká nemastná-neslaná, čiastočne kvôli réžii a čiastočne kvôli nevýraznému hereckému predstaviteľovi. David Koepp je známy ako scenárista viacerých slávnych filmov, ako režisér sa ale príliš nepresadil. ()