Ordinácia v ružovej záhrade

Dráma / Romantický / Rodinný
Slovensko, 2007, 50 min

Zuzana Fialová, Jozef Vajda, Tomáš Maštalír, Zdena Studenková, Stanislav Dančiak, František Kovár, Michaela Čobejová, Emília Vášáryová, Zuzana Kronerová (viac)

„Na svete je málo miest, kde sa rozhoduje o živote a smrti. Ženy ich dôverne poznajú, muži chodia po špičkách“. Seriál Ordinácia v ružovej záhrade odhaľuje trinástu komnatu medicíny, presnejšie gynekologicko – pôrodnícke oddelenie nemocnice nemenovaného slovenského mesta a súkromnú gynekologickú ambulanciu. Tieto prostredia spája nielen spoločné poslanie, ale aj kolegiálne a priateľské vzťahy hlavných hrdinov. Protagonistami nie sú iba lekári a zdravotné sestry, ale aj ich rodinní príslušníci, partneri, priatelia a hlavne pacientky. Protagonisti seriálu kladú dôraz na psychológiu postáv v autentickom súčasnom „živote“. Seriál dáva príležitosť pre zaujímavé herecké výkony a divák má po čase možnosť spoznať slovenských hercov, mediálne známe tváre, ktoré sa z polohy moderátorov a zabávačov vrátia opäť k tomu, čo tak dokonale ovládajú na divadelných doskách.

Seriál Ordinácia v ružovej záhrade zaznamenal obrovský úspech v susednom Česku, kde sa stal dlhodobým seriálom s vysokou sledovanosťou. (oficiálny text distribútora)

Khalesi odpad!

Kvôli takýmto volovinám degradujúcim zdravotné sestry na vylízané pipiny, nemá laická verejnosť absolútne žiadnu predstavu o skutočnej tvrdej práci, ktorú sestry odvedú každý deň a noc, kým ostatní doma sladko spinkajú a verte mi, že veľmi nedostatočne finančne ohodnotenú. ()

brutale odpad!

Telenovela v modernom šate!!!! A tie herecké výkony... viem si predstviť crossover s Jednoducho Máriou, to by bol masaker!!!! ()

ladko odpad!

Aj keď je to strašný odpad, niekedy sa na to rád pozriem a to z toho dôvodu, že to je jedna z najlepších komédií(aj keď nechcených). Je pravda, že u toho vydržím väčšinou tak maximálne 5 minút...Mám rád filmy a seriály, ktoré vo mne vyvolajú taký pocit, že sa mi chce smiať aj plakať zároveň. Ordinácia vo mne tiež vyvoláva 2 pocity a to sú, že sa mi chce smiať aj zvracať zároveň. ()

fannah odpad!

Toto hodnocení ani zdaleka nevyjadřuje moje pocity. Btw. pusenského fryntovo vzdychání zůstane v mých divokých snech nadosmrti. míínus milion procent. ()

zdepapepa odpad!

Vážení a milí odpadisti, přiznejme si to - zas taková hrůza to není. Ne na poměry ostatní filmové tvorby TV Nova. Ne na poměry ostatní programové volby TV Nova (ano, koukám se na tebe, zástupe tupých a nudných telenovel). V kontrastu se vším ostatním to ale prohrává na celé čáře. Nova zdegenerovala českou televizní diváckou obec na stádo tupých ovcí, takže i když jim naservíruje tohle patřičně vyleštěné hovno (jeslti se leští herci poměrně drahou výpravou nebo se leští hereckým obsazením absence nějakého uvěřitelného scénáře, to si přeberte sami), všichni to berou jako událost roku. Pominul bych to, kdyby na to lidi koukali jako na odreagovačku k, řekněme, žehlení prádla, ale oni se o tom pak lidi baví, takže evidentně dávají bedlivě pozor. A co je nejhorší - sousední komerční Prima se veze na téhle vlně a nesnaží se moc zvednout úroveň. A až se k nim přidá i Česká televize, pak už bude na vše pozdě... ()

Paxxx.cz

Ordinace je už hodně ohraná. Jak vidím, nejsem jediný komu to laciné divádilko už docela leze krkem a ve slovenské verzi je tu záporů víc a navíc nemám rád kopie. ()

mysiak odpad!

"Vynikajúci" klenot TV Markíza, ktorý úspešne okopírovali z TV Nova, nič nezmenili, ostala to sračka, o hercov ani nehovorím, vidieť, že to robia pre peniaze...prosím Vás zrušte túto pič.....!!!!!!!!!!! ()

Makky

Vzťahy sú donekonečna prepletené a komplikované, ale na večer počas pracovného týždňa sa na Ordináciu dá pozerať. Kvalita našťastie neklesá na dno úplného odpadu. Niektoré diely síce stoja za hovno, niektorým by som dal naopak celkom dobré hodnotenie. Avšak v poslednej dobe ma stupidita niektorých dialógov dosť dožiera. Časom som však Ordináciu úplne prestal pozerať, keďže to už bolo neúnosné. S tým hereckým obsadením to malo na viac. ()

corona odpad!

pozerám českú ordináciu, tiež to nie je žiadne umelecké dielo ale proti tej českej ordinácii je slovenská strašne umelá, silená, neprirodzené dialógy, otrasné herecké výkony, je vidieť že herci hrajú, z celkom sypatických hrdinov vyrobili trápne figúrky, akokoľvek chcem inak, musím dať odpad ()

GILLWANDER odpad!

Rakovina slovenskej seriálovej filmografie. Herci sú tak presvedčivý ako ponorka s krídlami. Žalostné, úbohé, strnulé, miestami aj choré, nelogické a priznám sa aj horšie ako venezuelská telenovela. Ordinácia v ružovej záhrade je vhodná akurát tak pre ľudí, ktorí to zo životom už nemyslia vážne a chcú sa oň pripraviť nadobro. Hnus a trápna hovadina plná tupých intríg... 0% ()