Kanibali

• Česko Kanibalové (viac)

Příběh, který vám bude vyprávět tento film, se skutečně stal. Do pralesů Jižní Ameriky odjíždí čtyřčlenná skupina mladých reportérů, aby natočili unikátní záběry s domorodci, kteří se ještě nesetkali s bílým člověkem. Podaří se jim nalézt kmen údajných lidojedů, kteří však o bílé návštěvníky nejeví přílišný zájem. Mladí reportéři se je proto pokusí vyrušit z jejich poklidného života. Tento film je nevhodný pro osoby mladší 18 let, protože obsahuje autentické záběry kanibalských orgií, které se tehdy opravdu odehrály. (Vapet Production)

Vojcl

Hodně neobvyklé dílo, které zaujme především svojí neskutečnou brutalitou..rozhodně nedoporučuji slabým povahám!!! Ponechme stranou spekulace zda byl film založen na skutečných událostech či nikoli, podle mě je to velice zajímavý snímek, jehož hlavním cílem je šokovat... a to se opravdu povedlo! Výsledek je tak někde mezi 3-mi a 4-mi hvězdičkami... ()

Freemind odpad!

Takže tak - Deodato je namyšlené, egoistické hovado. To, že se tu prolévají hektolitry umělé krve, vraždí se a znásilňuje, to je mi šumafuk. To, že je to diletantsky natočené, je mi taky u sedinky. Horší je, že si ten režisérský antitalent o sobě myslí, že je kdovíjaký vizionář a pro svoji "uměleckou" vizi neváhá kuchat živá zvířata, což dalece překračuje všechny meze umělecké svobody - organizovat a točit mučení zvířat (včetně vivisekce) je známka umělecké impotence. Prostě - vynechte to i kdyby Vás lákaly ty morbidní scény. Je to skrz naskrz sračka a odpad. ()

buldock

Místy amatérsky působící "chuťovka" pro otrlejší diváky oplývající svou originalitou a autenticky vyhlížející brutalitou domorodců , kterou nedoporučuji milovníkům zvířat , neboť zvířata ve filmu účinkující byla opravdu pozabíjena. Jinak zajímavý experiment , který mísí krvavý a brutální film s přírodopisným dokumentem. 75% ()

K.I.N.G. odpad!

Tento film o kanibalském mondo dokumentu je učiněný hnus. Samotný film by možná vystačil i se skvělou hudbou na nějaké 2 hvězdy, ale za nesčetné kurevské snuffy na nebohých zvířátkách tomuto plytkému snímku přisuzuju odpad! Myslím si, že 4 měsíce nepodmíněně byly pro deodata dost málo. Při sledování jsem si přál, aby někdy dopadl třeba jako ta opice, hajzl zasraný! -100% ()

topi

Pro mě je Cannibal holocaust nejlepší kanibalský film všech dob. Některé scény jsou prostě nezapomenutelné a celý snímek působí velmi realisticky. A totální pecka je soundtrack, bez kterého si " Kanibaly " nedokážu představit. Tohleto je KULT! ()

Gorehound

Stále veľmi potentná delovka, opradená legendami, ktorá sa vám už po prvom pozretí "zašrubuje" do mozgu a aj keď vám z nej bude možno aj trochu nevoľno, budete ju chcieť vidieť znovu. Darmo, takéto nekompromisné filmy sa už netočia. Zďaleka najhoršia je na filmu "animal cruelty", to by fakt nemuselo byť, ale tvorcovia to neskôr oľutovali, ale s mierne prižmúrenými očami  a ľahkými kotrmelcami žalúdka sa to dá pozrieť, aj keď, samozrejme JE to odsúdeniahodné. Je to asi najlepší "sčasti found footage" ever, herectvo stratenej expedície je úplne nekompromisné a presvedčivé, gore ukáže dosť na to, aby ste si zvyšok doplnili sami a stále to dvíha z kresla. Tá "autentickosť" je stále šokujúca. Je to ale aj film kontrastov, krutosť "civilizovaného" človeka versus divošská prirodzenosť kanibalov, šokujúca túžba po senzácii na plátne versus pomsta ľudozravej džungle. Geniálna je "milá" hudba, ktorá sa ku filmu zdanlivo nehodí a perfektné je aj prelínanie mestských záberov a džungle a po kúsku dávkovaný príbeh. Po pravú stále aktuálny kult. ()

YURAyura

Vyborny FAKE ;]] musim se doted smat nad lakadlem vymyslenym distributorem: Hrdinove tohoto filmu byli snedeni zaziva! Kdyz jsem to cetl tak jsem si predstavoval, jak borec jednou rukou toci zaber a druhou mu okusuje nejaky kanibal a kameraman nu rika: Gurwa, ted mi vlezla do zaberu cela tvoje hlava, budeme to muset sjet jeste jedou ;]]] To, ze lidi - myslim tim ty "civilizovane" - jsou howada, to uz vim davno. Ve sve dobe to byla jiste pecka, stejne jako jsou pro me porad super Tri dny Kondora, ale film starne a kvuliva tomu, ze se o tom zacne tvrdit, jaky je to kult, protoze ho videlo opravdu HODNE malo lidi, stejne jako treba original Texas Chanisaw Massacre se dobrym a kultovnim nestane. No kazdopadne pro kazdeho je kult neco jineho, ale to je na debatu jinde..... ()

veronikav

Něco takhle hnusného jsem asi ještě neviděla a asi proto mě to nutilo s vyvalenýma očima sledovat a říkat si :To snad ani není možné? ()

CageDepp

Mám rád zvířata, ale ta scéna s tou želvou mi přišla moc krutá...žánr jako horor to bych fakt nedal...dobrodružný dokument pro dospělí... ()

JohnMiller

☠ Video Nasties, The Complete 72 Banned Titles List 16/72☠ Ukrutne zvrátená brutálnosť. Ale takisto skvelo zvládnutý film ktorý šokuje nie len vďaka zvrhlému krviprelievaniu a zmesou Found Footage ale aj vďaka štylizovanému scenáru. Antropológ sa vydáva na záchrannú misiu stratenej expedície . Jediné čo však nájde sú "skutočné" autentické zábery stratenej expedície ktoré sú tak brutálne že ich nedokázal nastrihať ani strihač. Táto geniálna štruktúra oklamala nejedného diváka tým že sa jedná o skutočnosť. Nie len v 80´s rokov ale aj dnes. Moja spolužiačka tomu verila dokiaľ som jej nevysvetlil ako to v skutočnosti je. Znásilnenia, vyvrhnuté črevá, potrat vo vysokom štádiu tehotenstva, všetko toto, pod zámienkou skutočnosti, dáva tomuto filmu iný rozmer. Je to hnus ale neštítim sa povedať že zároveň aj skvost, lepší kanibalský horor som ešte nevidel. 4.5* ()

L_O_U_S

Kanibalové se vyjímali v mé sbírce DVD asi rok, než jsem se odhodlal si je vůbec pustit. V životě jsem neviděl něco tak šíleného a rozporuplného (úchylárny Toma Sixe jsou sice silná káva, ale v rámci kontroverze bodují pouze na jednom kolbišti). Netuším, o co Deodatovi šlo - pokud se mám přidržet myšlenky filmu, totiž kritiky do extrému vyhnané snahy přinést divákovi co nejvěrohodnější obraz skutečnosti, který se ale zvrhává do samoúčelné expozice sexu a násilí, je tento film nechutně sebeironický, zvlášť pokud vezmu v úvahu, že při natáčení bylo pro kameru zabito několik zvířat. Co ale aspoň zčásti ospravedlňuje existenci Kanibalů, je vyobrazení vztahu civilizace a primitivních kultur, z něhož kanibalové vycházejí jako jednoznační morální vítězové. (771., 26. XI. 2012) ()

Trevor

Náhodou, v časoch keď som z občianskym preukazom staršieho súrodenca behal do videopožičovne v mojom meste to bol jeden z výnimočnejších filmov, na ktorý som v mladom veku pozeral s otvorenými ústami. Tentokrát by tomu bolo už určite inak, ale hodnotím prvý dojem ktorý vo mne film zanechal a nakoľko si ho pamätám doteraz, niečo na ňom predsa len muselo byť. ()

d-fens

originálny odpadový podpriemer. Odpad, ktorý treba vidieť. Prvý film, ktorý som na minútku vypol z dôvodu nevoľnosti. Ku kanibalským orgiám tohto filmu až mrazivo úchylne krásny hudobný motív....singing in the rain v clockwork orange je šuvix........ale hlavne neverte, že je to snuff (až na zvieratká) ()

Fanucci odpad!

Samoúčelný, bezduchý koncentrát násilí, krve a hnusu, který se na konci snaží hrát na kritiku kapitalistické společnosti ("Tak kdo jsou vlastně kanibalové..."). Neúspěšně. Jeden z nejodpornějších filmů, který jsem kdy viděl. 100% odpad - snad nikdy jsem si nebyl svým hodnocením filmu tak jistý. ()

kapsomut

Tohle je naprostá sračka, která si nezaslouží ani jednu hvězdičku. Oni si mysleli, že ta brutalita na lidi zapůsobí?! HOVNO a ještě jednou HOVNO! Opravdu nechutný film o ničem! Jak to někdo mohl natočit??? ODPAD!!!!!! A to hodnocení tady na csfd.cz (48%) bych taky trochu změnil. Dal bych tomu tak 20%, ikdyž já dávám odpad. Do top 200 nejhorších filmů by se to nakonec tabulky na místo 199 hodilo skvěle. ()

rastlinka

Nemohla som sa na to občas ani pozerať. Nemyslím kanibalistické a sexuálne orgie ale na to utrpenie zvierat!!! Toto dokáže natočiť normálny človek??? Humus... a veľmi smutné, že kvôli tomuto lacnému filmu (ktorý ani zďaleka nie je hororom podľa mňa) museli umierať :( ()

GILLWANDER

Surový surival horor, v ktorom váš pud sebazáchovy zostane beznádejne odkrytý. Absolútne odlišná žánrová latka, bez cenzúry, bez predohry, bez citu... Režisér je v istom zmyslu slova perverz na svojom mieste, lenže točiť film nám nechutný a psychicky dilematicky je zas iná liga. Uznávam ju, no na druhú stranu dať maximálne hodnotenie by bolo na najvyššiu mieru odo mňa sobecké. A štyri hviezdy by vyjadrovali moje sexuálne chúťky. Takže ostávam pri troch nediskutabilných hviezdach... 60% ()

maverick10 odpad!

jak tohle hodnotit? Jak urcit hranici, kdy je to dilo jeste umeni a kdy je to kyc, ktery v cloveku vyvola pocit vyslovene nenavisti k tomuto dilu. Ja se priklanim spise k te druhe variante ()

Zemřel režisér Ruggero Deodato

Zemřel režisér Ruggero Deodato

29.12.2022

V jednom z posledních dnů roku přichází smutné zprávy pro fanoušky evropské žánrové kinematografie, ve věku třiaosmdesáti let totiž v Římě zemřel kultovní italský režisér a scenárista Ruggero Deodato… (viac)