Bobby Green (Joaquin Phoenix) vedie úspešný nočný klub ruského boháča Bužajeva a usilovne sa snaží, aby sa tam nikto nedozvedel, že ako jeho otec Albert (Robert Duvall), tak brat Joseph Grusinsky (Mark Wahlberg) sú policajti. Lenže prostredie, kde sa pohybuje, je ako stvorené na distribúciu drog. A keď v klube začne vysedávať ruský emigrant, majiteľov synovec Vadim Nižinsky (Alex Veadov), podozrivý z dovozu drog, dostane sa mladý muž do situácie, kedy si musí vybrať, na ktorú stranu sa pridá. Bobby si nakoniec uvedomí, kam patrí, rodinné puto je silnejšie než povrchné zhýralé prostredie nočných klubov. Než sa však odhodlá zločincov odovzdať spravodlivosti, prežije osobné peklo a príde o všetko, čo miloval - stratí otca, zabije človeka a jeho milovaná Amada (Eva Mendesová) ho opustí. (TV JOJ)

Maarty86

Celkem slušná gangsterka, kde bych vyzdvihl výkon Joaquina Phoenixe a taky potěší v některých scénách Eva Mendes. Chvílemi mi přišel film dost naivní a některé scény dost absurdní. Tolik vyzdvihovaná automobilová honička v dešti, dost dobře odvedená práce, až na pár záběrů z kabiny vozu Phoenixe, kde mi střih akce přišel až epilepticky zběsilý. Pro mě tak na jedno zhlédnutí, první půlka filmu lepší jak druhá - 65% ()

lepinla792

Po hodně dobrým začátku, pokračoval film v akčnějších zápletkách a bylo to hodně slušný, na můj vkus to ale zakončil slabý konec, kde bych očekával že kvalitu podtrhne a nezazdí. Ale kvůli konci si nenechám zkazit celý film, takže dobrý. ()

KraLuban

Ne, tohle fakt ne - s výjimkou gangsterských charakterů jsou všechny ostatní role zahrány "papírově", bez výrazu. Hromada logických lapsů, nevěrohodný vývoj postav a vůbec celkově prázdná blbina. A ani Evička Mendesojc tohle nemůže zachránit. Škoda, zmařená šance. ()

gizi

Film se soustředí na jednu událost, nesnaží se postihnout zbytečně moc a to mu vychází. Herecky dobře zvládnuté. Má to sice nějaké drobné mouchy a trhliny, ale dají se prominout. 75%. ()

smartynaf

Jako není to blbý, mám rád ty herce, ale tolik klišé, propána. Takový to dobrý/špatný a hrneme to k hepáči za každou cenu. No brrr. ()

JB001

Lepší průměr, ale kdyby v tom nehráli Phoenix a Evička Mendes tak by mne to asi zas tak moc nebavilo. Pro byly nejvíc zajímavé úvodní sekvence filmu a Blondie ()

Triathlet

Na tomhle filmu jsem byl v kině a neodcházel jsem zklamán, i když na mě zbylo místo v první řadě, a po sledování mě bolelo ještě nějakou dobu za krkem..Některé záběry kamery byly strhující, třeba ta honička v autě z pozice řidiče byla velmi originální a netradiční, mrazivou atmosféru umocňoval hustý déšť dopadající na přední sklo a také řidičův tlukot srdce, který diváci mohli slyšet..Všechny role byly vhodně obsazeny, Mark Wahlberg jako zásadový policajt, Robert Duvall jako vzor cti a spravedlnosti, Joaquin Phoenix jako černá ovce rodiny a Eva Mendes se tam taky jako jeho přítelkyně moc hodila...Bylo to o cti, povinnosti, rodinné soudržnosti a lásce, která hory přenáší.. ()

PanHype

Velmi povedené krimi s výbornými J. Phoenixem a R. Duvallem, trochu slabším M. Wahlbergem, který ale nedostal moc prostoru a jeho charakter působí místy dost toporně.. K tomu si přidejte po dlouhé době zase sexy Evu Mendes a několik mrtvejch rusáků s jednou působivou automobilovou honičkou v lijáku a dostanete WON - film ne moc akční, ale s výbornou atmosférou která vás pohltí - 85% ()

de-souza

Nevím, takové nemastné, neslané až na výkon Phoenixe...vyzdvihl bych asi scénu honičky při odjezdu z motelu, kdy kombinace silného deště a hudby vytvořila opravdu mrazivý dojem... ()

mirakk

Velké zklamání. První půlka se zdála být zajímavá, ale od druhé poloviny filmu se z poměrně zajímavě rozjíždějící akce stala citová slátanina u které jsem se neubránil se smát. Herecké výkony jsou naprosto nepřesvědčivé a ploché. never more ()

k0dl

Ne moc uvěřitelná, ale dobře natočená detektivka. Co mě ale opravdu dostávalo, byly akční scény (automobilová přestřelka) podbarvené jednoduchými zvuky a tóny, až z toho tuhla krev v žilách. ()

radostR

Tento thriller nesahá Skryté identitě ani po kotníky. Pokud by byli mafiáni skutečně tak vypatlaní jako tady, zvítězili by nad nimi i menší borci než je J. Phoenix. Ostatně jenom kvůli němu dávám tři hvězdičky. ()

RonnieR

Taký priemer. Phoenix super, logicky, lebo dostal najviac priestoru, škoda nevyužitia Wahlberga! Veterán Duvall potešil, A božská Eva UHMMMM! 60%. ()

Brad Pitt opět nájemným vrahem?

Brad Pitt opět nájemným vrahem?

17.08.2011

Zdá se, že touží po vlastní akční sérii. Se Smithovými to nevyšlo, ale Pitt se nevzdává a upsal se adaptaci románu Marka Greaneyho „The Gray Man“. Ten už má jedno pokračování („On Target“ vyšlo loni)… (viac)

Jeremy Renner – novodobý Steve McQueen?

Jeremy Renner – novodobý Steve McQueen?

03.05.2011

Jestli dnes existuje herec, kterého chtějí do svého filmu všichni producenti a režiséři, je jím právě Jeremy Renner, nominovaný na Oscara za Smrt čeká všude a Město. Nedávno dotočil Mission:… (viac)

Brad Pitt na cestě do Akatoru

Brad Pitt na cestě do Akatoru

11.12.2008

Chvíli to vypadalo, že projekt Lost City of Z, který pro studio Paramount Pictures chystá produkční společnost Brada Pitta Plan B (a ve kterém si Brad zřejmě i zahraje hlavní roli), upadl v zapomnění… (viac)