Neporaziteľný 2

• Česko Neporazitelný II: Poslední zůstává (viac)

JohnSmith

Většina US filmů, které se natočí v Rusku stojí za starou bačkoru. Neříkám, že tohle je kdovíco, ale rozhodně je mnohem lepší než první díl s Rhamesem a Snipesem. due Jai White a Adkins je naprosto někde jinde, myslím tím ve vyšším levelu. White sice předvádí to co obvykle a není to nic extra,ale Adkins je fakt borec a jeho souboje, trénink i vystupování mimo ring jsou správně drsný. Záporák jak se patří. Takže 4 hvězdy za perfektní souboje. ()

Slider

Ani si nepamätám kedy (a či vôbec) som naposledy videl tak nadúpané bojové scény. White sa môže snažiť ako len chce, od prvého okamihu filmu dominuje Scott Adkins so svojimi kickboxerskými parádičkami, ktorým veľmi slušne dopomáha aj kamera a pekný strih. Inak podľa očakávania scenáristicky plytké bez akýchkoľvek náznakov originality. Ale kvôli tomu sa predsa takéto filmy nenatáčajú (a nepozerajú:-), však? ()

zdenny

Pro mě trochu smůla, že jsem viděl nejdříve "trojku". Takhle jsem to sledoval z jiné perspektivy, což ale také není na škodu. Myslím si, že zde byla choreografie ještě o něco lepší než u pozdějšího dílu. Také namísto turnaje se zde jednalo o duel dvou hlavních protagonistů, takže jsme mohli sledovat i více z vězeňského života. Ke konci bylo zahráno i na emocionální strunu, což mi vůbec nevadí. Já si tedy myslím, že je to pětihvězdičkový akčně-sportovní film. PS: Po dvou měsících, kdy mi mé hodnocení tohoto filmu leželo stále v hlavě, dávám čtyři hvězdy, protože bych tím ublížil "Rockymu 3 a 4". ()

VanTom

Svižné akční soubojové béčko si od prvních ran pro sebe ukradnul nabušený Scott Adkins jako tvrdý Boyka, protože co tahle všestranná mlátička předváděla (bez drátů?), to se jen tak nevidí. Michael Jay White měl úlohu zkomplikovanou arogantností svého křivě obviněného boxera, jenže stejně ji moc nedával a závěrečnou jasnou výhru mu předložili scénáristé "na talíři", jelikož z tréninkových montáží by viditelně nestačil (byť po jeho direktech odlétávali muklové pět metrů nazad). Nad jednoduchostí "vězeňské" zápletky postupně víc a víc propadající klišé se pozastavovat nebudu, ovšem takto přemrštěný happy-end snad nemohla myslet vážně. ()

Ravi

Odlehčená bitková vězeňská pátry, kterou zdobí perfektně zvládnutá soubojová choreografie a charaktery postav. Bohužel vše ostatní je takové polovičaté a i děj si může podat ruku s mnoha jinými podobnými filmy v žánru (jean-claudovky nevyjímaje). To ale není překážka nebo nadávka. Skutečné slabiny jsou jinde. Některé věty, které postavy pronášejí hvízdají v uších, jiné jsou zase v pohodě berné. Jednou je člověk zabrán do drsné reality vězení, podruhé zas málem roní falešné slzy. Celkově vzato regulérní béčko. 55% = 3/5 ()

Kosmik 1

O něco lepší než první díl. Kvalitnější souboje, uvěřitelnější atmosféra uvnitř věznice a dokonalejší ztvárnění hlavních postav. Pořád je ale co zlepšovat a místy je to příliš nucené a souboje hodně na efekt. "Přitlač víc!" , "Když ještě o trochu víc přitlačím, přelomím ti koleno." , "No tak to by bylo fajn, alespoň bych konečně cítil nohy!" 60% ()

Kangaxx

Scenár je časťami tak neuveriteľne trapný, že človeku neostáva nič iné, len sa čudovať, ako mohol takéto niečo v dnešnej dobe niekto napísať. Tri hviezdičky dávam výlučne za bojové scény a prácu s kamerou. ()

Pecival

Standartní ne-děj by vůbec nevadil, kdyby byl vyplněn solidní porcí akce. Ale to se bohužel neděje, ikdyž když už je, tak většinou stojí za to. Jak už to bohužel v podobných filmech bývá, zápasníci mají výdrž jako kdyby měli kostru z adamantia. Co je ovšem horší, občas se snaží hrát na city a to bylo fakt špatný - podle mě to v takovém filmu nemá moc co dělat, ale možná sem jenom něco nezachytil. Naštěstí toho nebylo zas tak moc (ale ten konec??). Herci OK, pěkně nabušený krůtičky a to já rád. ()

Josefin

Fim vystavěn na boxérských scénkách, jichž už je po S.Stallonovi a J.C.V.D. pramálo. Řadím to už do průměru, protože děj nic moc. A v mnoha záběrech mimo ring mi mozek signalizuje situace, kdy si scénarista s režisérem pomalu nasbírali inspiraci z různých akčních filmů a to jsem nedokázala překousnout. Mimo to lokace zpět na východ do Ruska, ale co, kam by vlastně měli jít. Ale jinak po bojové stránce velmi dobře odvedená práce. Jednoduchá oddechovka. ()

ssfan

Čekal jsem, že film bude slabší, ale nakonec jsem se celkem dobře pobavil. Příběh je sice dost prostý, ale dá se to překousnout, protože hlavní věcí v celém filmu jsou souboje a ty se tvůrcům skutečně povedly. Hlavní herci byli dostatečně dobří, takže ve výsledku solidní 3 hvězdy. ()

HomeAlone

Svojim sposobom sa jedna o super film . Jednoznacne sa dej uz ani nemohol odohravat v lepsom prostredi - dokonala atmosfera Ruskej zimy a spinavou pochmurnou väznicou . A co sa tyka akcie - vyborne prehladna a velmi zaujimave a hlavne inovativne choreografie subojov . Dufam , ze ma trojka pobavi podobne ()

BuryGol

Tohle už bylo lepší, oproti uprděný jedničce. Michael Jai White, jako Chambers, se neprávem dostane do ruskýho kriminálu kde na něj čeká Scott Adkins, jakožto Juri Bojka. Mistr z venku se utká (dvakrát) s mistrem zevnitř a jenom výhra ho může dostat na svobodu. Míň keců, víc akce a nad určitejma bitkama jsem si vyloženě lebedil. Fighty zase jednou dostaly novej rozměr. Hell yeah! ()

spikey1

Všechny oldschoolový akční hrdinové v čele s neustále se snažícím JCVD se mohou při příchodu tohoto bojového filmu jít klouzat. Lepší podívanou ve stylu MMA jsem ještě opravdu neviděl. Kopy jsou tak vysoko, že výš už vykopne jen Chuck Norris, pěsti létají vzduchem rychleji než zvuk. White je ohromně charizmatický a proto je škoda že ve Spawnovi nemohl vlastně se svým obličejem udělat díru do světa. A pak je tu samozřejmě momentálně už kultovní postava Scotta Adkinse Boyjka. Když rozjede svůj přízvuk a aroganci, a je hrozivější než Tong-po v kickboxerovi a je jasné, že se tu přepisují dějiny. Za tenhle zážitek bych nejraději dal pět hvězd, jenže v podstatě je to trochu pozměněný děj prvního Indisputed se Snipesem , který už tenkrát nebyl po příběhové stránce, jako akční vězeňské drama, moc vychytralý. Čtyři hvězdy jsou však pro mě jako fandu akčního filmu povinností a plně snímek doporučuji každému akčnímu labužníkovi., ()

Wbcko

Ne taková pecka jako třetí díl. Scénář opět tupý, spousta bitek, krve, zpomalených záběrů s vylétávajícími chrániči zubů z úst. Takže přesně to, co jsem od filmu čekal, když jsem si ho pouštěl. Parádní výplach mozku po náročném dni ()

Georgex

Druhý díl sportovního akčňáku o vězeňských zápasech. Tentokrát nás příběh zavede do promrzlého ruského vězení na Sibiři. Pokud čekáte reálné vyobrazení nejtvrdšího vězení v Rusku, tak nepochodíte a na film se radši ani nedívejte. Pozvolná atmosféra, prakticky žádné nelítostné podmínky, neschopní bachaři a spoustu dalšího, což ve výsledku spíše vypadá jako pohodový odpočinek na ruském venkově s ostrahou. Změna hlavního hrdiny výrazně přidala na kvalitě soubojů. Proti představitelům obou hlavních aktérů nemám žádné výtky, oba jsou svalnatí borci, kteří svoje role zvládli skvěle. Film si od prvních minut na nic nehraje a po chvíli se ocitáme ve vězení, kde se první půlku seznamujeme s prostředím a postavami. Nutno podotknout, že první půle je spíše unavující a skoro nic se neděje, ta pravá akce se rozjede až od prvního zápasu, kde se film začne měnit na takové oddechové drama a přípravu na finalní souboj alá Rocky Balboa. Samotné souboje sice nejsou dokonalé a občas je vidět, že mají k reálnosti daleko, ale jako celek působí velmi dobrým dojmem, který připomíná ultimátní zápasy. Celkově film hodnotím jako zajímavé sportovně akční drama, které se ničím neliší od podobných filmů, ale přesto se jedná o nadstandartní film. Moje hodnocení 75% ()

fabuloz

Už jen proto, že se černoch objeví v ruském vězení, kdesi na sibiři mezi převahou bílých v kontrastu s událostmi, které se v Rusku v posledních letech dějí a to hlavně přistěhovalcům a lidem s jinou barvou pleti, mě zajímalo jak se vše nakonec vyvrbí. Příběh je to zajímavý , škoda že ten konec je moc happy. Choreografie fajtů pěkná, ale v reálu ne moc proveditelná. To mi ubralo celkový dojem z bitek a tudíž pouze 3* ()