Saw 3

• Slovensko Hra o prežitie 3 (viac)

„V každém muži je skryto dítě. Chce si hrát," řekl před sto lety básník Christian Morgenstern. Jigsaw tuto jeho moudrost dovedl k dokonalosti. Když díky pomoci své nové učednice Amandy (Shawnee Smith) zmizel, vůbec nepřestal zasahovat lidem do osudů. Stále dál tahá za všechny provázky, intrikuje jako šedá eminence proti všem, kteří si neváží života a co víc, všechno dělá jen pro jejich dobro. Doktorka Lynn Denlon (Bahar Soomekh) nemá ponětí, že je další na jeho seznamu "vyvolených". Jednou po noční službě v nemocnici ji Amanda unese a odvede do opuštěného skladiště, kde je Jigsaw (Tobin Bell). A toho musí udržet naživu, dokud se Jeffovi (Angus MacFadyen) nepodaří dokončit jeho hru. Jenomže Jigsaw nikdy není tak nemocný, aby nemohl dohrát svou hru. A on si hraje rád... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

solskjaer

Na třetí díl ještě poměrně dobré, ovšem jde strašně moc znát, že tvůrci již vystříleli veškeré náboje, a třetí díl byl již jen slabý odvárek předešlých dvou dílů. I přes občasnou samoúčelnost a prvoplánovitost, jsem se párkrát docela leknul, ovšem s přibývajícím násilím klesla zábava. Samotný příběh byla jen kombinace prvního a druhého dílu, a nutno podotknout, že byl tou nejslabší částí celého filmu. ()

sedm.1

U komentáře k druhému dílu Saw jsem nadhodil obavu z dalších pokračování.Neustále překvapovat a šokovat nemůže fungovat pořád do kola a zvlášť né u jedné série.A naštěstí,jako by mě autoři slyšeli :),k Saw 3 změnili přístup,přestali tolik tlačit na onu mnou kritizovanou "šokovou" pilu a vydali se cestou jednoduší našláplé a krvavé jízdy.Třetí Saw se tak stává zatím jednoznačně nejkrvavější částí,zároveň se ovšem ani nezhoupl do tupé vyvražďovačky,nýbrž si i stále dokáže držet nadprůměrně promyšlený a nadupaný děj.Už tak nemusíme sledovat jen za každou cenu udělané dějové zvraty,ale do posledního detailu promakanou zábavnou řezničinku.Super napínavý thriller!P.S.bez znalosti prvních dvou dílů nemá cenu sledovat. ()

Mr.Mimi

Přesná ukázka toho co udělá komerční úspěch. Autory už nezajímá originalita a kvalita filmu jako spíš to, že je tu konečně další díl a s tím i další peníze. Scénář narychlo zplácaný a je to jen omítání stejného tématu pořád dokola. Navíc ještě chtěli omluvit vyvražďování v druhém dílu a tak to všechno hodili na jednu postavu a mysleli, že tím vše vyřeší, ale naopak se to tím vše ještě víc zamotalo. Ani pasti už nejsou co bývali. Nádherné jednoduché hry se změnili v jatka. Jestli jste viděli jen jedničku, resp. dvojku, doporučuji se na tenhle díl už řadši ani nedívat, zkazí totiž celé kouzlo původního nápadu. ()

Mr.Jackass

Tak díly postupem času začínají být nudnější a jediné co je udržuje při životě je čím dál větší porce krutosti a krve...pořád to na 2* stačí, ale obávám se, že se z toho stane nekonečný seriál...Na další 2 díly co jsou již natočeny se podívám spíše ze setrvačnosti a z důvodu, že fakt nechápu jak mohla tohle Amanada a Jingsaw přežít...to by nezvládl snad ani Rambo s Arnoldem v Roli Komadda dohromady :) ()

kisha

První půlhodina nechutná tak, že sem z ní moc neviděla, pak strašlivá nuda, jelikož člověk věděl, že určití lidé v průběhu filmu umřít nemůžou, a nakonec pro pilu typickej zvratovej závěr, kterej má ode mě hvězdu navíc. Saw si mě v rámci hororovýho žánru poměrně získává, jelikož i přes fakt, že dokola čerpá jenom z jedinýho nápadu, si to ten nápad udrží. A ke všemu je to dělaný pro teenageary, takže se mi to ještě nějakej ten měsíc může jakž takž líbit;) ()

The Viper

No, no, tak tady to už mohlo skončit.......Nechápu proč pokračovat a ničit skvělou 1ku...už Dvojka možná byla moc, ale NE ! už neměli pokračovat.. ()

Cejny

Zklamání? To zas ani ne, ale třetí díl je zřejmě nejslabší z celé série. Ale tím neříkám, že to bylo kdovíjak hrozné... ()

hudryhudry

Jak bych hodnotil saw III.? Podobně jako předchozí díl: komplikovaný zamotaný děj, všichni hlavní hrdinové umřou nebo ztratí někoho milovaného, na natáčení bylo spotřbováno hodně umělé krve a oba díly čerpají z přelomové jedničky. 3 je založená na dovysvětlení předchozích dílů a na vyjasnění vztahů mezi Jigsaw a Amandou. Aby byl film alespoň trochu zajímavější, vymysleli scénáristé nechutnější pasti (prasata), přidali jeden manželský pár (který také moc dobře neskončí) a to je vlastně vše. Nic nedopadne dobře a doufám, že už nebude natočen žádný další díl, který by znovu snížil laťku a ničil tak jméno dobré jedničce. Ale nejsou to čisté tři hvězdy, spíš dva a půl. ()

!Borec!

Nemohu si pomoct, ale pořád mě Saw baví. "Trojka" už se nese trochu zase v jiném duchu, což jedině prospívá. Dokáže mě pořád udržet v napětí a očekávání. Navíc Tobin Bell mi přijde jako symparický záporňák (i když vlastně klaďas:)) a výborně mi v té roli sedí. Nyní spíše leží:). Velká výtka, která mi znemožnila si vychutnat pasáže do poslední chvilky, je zbytečná trhanost a krátkost záběrů. V potaz musím brát i celkovou absurdnost příběhu, kde se člověk snaží napravit neobvyklým způsobem ty druhé. Paradoxně mi to ale vubec nevadilo. U mě "trojka" nezklamala... ()

BluT

Po dobrém Saw 2, které jsem viděl značně opilý, takže možná bylo horší, jsem se dostal k Saw 3 a je to jednoznčně bomba! Průběh filmu je možná zbytečně natahovaný a některé zkoušky, kterými musí hlavní hrdina projít, nejsou dostatečně odrovnávající, ale konec to vynahradí. Je naprosto skv + ělý a domakaný, takže nezatraťte Saw 3 na začátku na začátku. Jo a film má taky super soundtrack. Btw: můj vůbec první komentář:) ()

Han22

Přiznávám, tady jsem začal ztrácet trpělivost. Chybí tomu ta zdánlivá jednoduchost zápletek prvního a druhého dílu, místo toho je tu překombinovaný příběh, kde Jigsaw umírá a testuje pár lidí a jejich vlastnosti. Pointa je tu velice slabá, vraždy ale stále dost dobré. ()

chmíří

Většinu času opravdu hodně špatné přece jenom je těžké po dobré jedničce pořád přidávat díly a neupadat ve kvalitě, ale i v tomto díle je pár scén, které se mi líbily. Je to dobré zauzlení celé trilogie a pořád to dává jakž takž smysl. To bohužel stačí tak na 2* víc ne. No a ještě se mi líbil závěr na kterém všechny ty Sawy stojí a tenhle je povedený...45% ()

Tjaden

Nejbrutálnější, ale bohužel zároveň nejnudnější díl (jako vždy s vyjímkou konce). Saw 3 oproti dvojce víc navazuje na jedničku, dozvídáme se něco navíc o Jigsawovi a Amandě, ale i tak není výsledný dojem dobrý. Děj je jaksi překombinovaný a střih zmatený. Netuším, co nám tvůrci zamýšlejí ukázat ve 4. díle, asi to budu muset zjistit. Žádnou slávu nečekám. ()

rozbris

Jelikož je to druhý Saw který jsem viděl tak dávám 3 hvězdičky. Docela se mi líbila ta první scéna s řetšzy v těle:-) P.S. ale jen líbila, zažít bych to nechtěl. ()

Testament

Boha jeho, kam až tohle povede?? I když v Saw IV se kvalita filmu zvedla, tak tento hybrid nemá s původním Saw společného lautr nic. Film založený jen na pastech a brutalitě. Obdobným směrem se řítí i Final Destination. ()

Nemik96

Po nudném druhém dílu ještě nudnější SAW3 tohle už není ani krimi ani thriller tohle je prostě Brutální sračka u které jsem usínal. Tomuhle říkám naprosté znehodnocení prvního dílu velká škoda uděluji slabou 2 -** ()

BlackTom

Ako samostatná časť Saw III nikdy fungovať nebude, je to totiž taký datadisk pre "zasvätených", v ktorom sa čo-to nové dozvie o Jigsawovej osobnosti. Mne sa to celkom páčilo, dalo by sa dokonca povedať, že je to vynikajúce. Nechýbali originálne a pekné pasce (reťaze), tvorcovia ma tiež prekvapili a potešili krátkym pokračovaním príbehu policajta z dvojky a hoci "pointa" trojky už nie je dych vyrážajúca, tiež som bol dosť v prdeli. Skvelý spojovateľ dokonalého (Saw a Saw II) a nezáživného (Saw IV). Spokojnosť. ()

Leprechaun se možná vrátí

Leprechaun se možná vrátí

15.08.2008

Všechny hororové ikony jsou už rozebrané a buď už jsou jejich remaky na světě, nebo se velmi brzy objeví. Hollywood je však stále línější a línější vymýšlet něco nového, takže přišla řada i na ty… (viac)

Co se kde šustne

Co se kde šustne

21.02.2007

Ghost Rider láme v USA rekordy. Byl uveden v 3619 kinech a za pouhé 4 dny již stihl vydělat 51,5 miliónů dolarů. Tím hravě překonal dosavadní rekord v nejvyšším výdělku za sváteční víkend, který… (viac)