Hrozba z temnoty

• Česko Lovci duchů (viac)
Horor / Dráma / Mysteriózny / Thriller / Fantasy / Komédia
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvorcovia:

Eric Kripke

Réžia:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (viac)

Predloha:

John Shiban (kniha)

Jared Padalecki, Jensen Ackles, Jim Beaver, Jeffrey Dean Morgan, Katie Cassidy, Sterling K. Brown, Misha Collins, Genevieve Padalecki, Chris Gauthier (viac)

Mania

Jak už to bývá, tak dobrý seriál začne být opravdu dobrý až později. První řada je snad jenom na tři hvězdičky. Později se však seriál dostane do tempa. Navíc začne být místy opravdu hororový, což je skvělé a s první řadou, která spíš vypadá jako seriál pro adolescenty, nesrovnatelné. Dobře, tak pátá řada není zase tak dobrá, ale šestá to - snad - jistí. Doplněno 2013 - úroveň je nadále klesající, vyřazuji z oblíbených. 2016 - úroveň opět stoupá! ()

missbee

Ze začátku jsou to téměř spolu nesouvisející díly, ale velice brzy nastoupí spojující dějová linka, která se podle mě čím dál tím víc zlepšuje a poskytuje prostor k vývoji. Od čtvrté řady se k Samovi, Deanovi a Bobbymu navíc přidá nebeská jízda andělů, která mě potěšila nejvíc tím, že ne všichni jsou dobří a hodní, i oni mají své stinné stránky. Jen doufám, že šestá řada nebude propadák, protože teď buď přijde třešnička na dortu, nebo si na ten dort sedne ošklivá moucha. ()

Money_too

Naprosto perfektní věc, s výbornými efekty, které jsou na tento ,, druhořadý" tv seriál nevídané... Ústřední dvojice velmi charismatická,ale přesto je mírně lepší Jensen Ackles. Když se v pár řadách objeví Jefrey Dean Morgan, nadšeného fanouška to vždy poteší... Během 4. řady to teprve nabere obrátky!! :)) Chci bejt taky Lovec Duchů ! ()

Procker

Tady je pro mě hodnocení celkem těžké. Dlouho jsem se rozmýšlel mezi 3 * a 4. ALE i přesto, že některé díly jsou velice kvalitní a rovnají se téměř lepším hororvým snímků, tak některé jsou na druhou stranu dost nedotažené a nezábavné. Proto dávám nakonec 3*, ale na druhou stranu jsou to kvalitní 3*. ()

Hyger

Poté, co jsem se začínal pomalu, ale jistě nudit u různých amerických béčkových hororů, jsem vlastně jenom ze zvědavosti narazil na tento seriál. U většiny seriálů začínám ne zrovna od prvního dílu, tady jsem začal koncem 2. a pak následovalo zhlédnutí celé 3. řady. Lovci duchů mě doslova nadchli - zajímavé téma, sympatická a špičkující se ústřední dvojice a poměrně dobré navazování jednotlivých dílů nah hlavní dějovou linii. Nakonec jsem si sehnal i první dvě série a dokoukal je. Považuju je za nejlepší, protože díly dalších sérii se kvalitou často docela liší, ale u žádného z nich jsem se i přesto nenudil. Velkým plusem je také to, že při sledování se člověk dozví různé zajímavosti o nejpodivnějších stvůrách, které kdy lidská fantazie vymyslela. Oblíbené epizody: Asylum, Scarecrow, Faith, The Benders, Bloodlust, Croatoan, Bad Day at Black Rock, On the Head of a Pin, The Curious Case of Dean Winchester, Changing Channels, Swan Song, The French Mistake, Mommy Dearest, The Girl With the Dungeons and Dragons Tattoo. ()

Mchazik

Je to už dlouho co jsem se na tento seriál začala koukat a rozhodně toho nelituji. Sice první díly se mi zdály, že tam už budou řešit jen samé legendy, ale nakonec se tam rozvinul napínavý příběh. Dva bratři, kteří se vydali hledat odpověď na záhadné úmrtí své matky. Prochází celé státy americké, řeší záhady, které se tam odehrávají a do toho řeší i své osobní věci. Do role obsadily dva nyní už opravdu skvělé herce. Postupem času se začínali vžívat do role postav a vytvořili jednu nejlepší hereckou dvojici současnosti. Jsou skvěle sehraní. Tím dávají divákovi dojem, že jsou bratry i v reálném světě. Opravdu bravurní herecké výkony. Seriál je propleten hromadou opravdu vtipných hlášek, nad kterými se musí zasmát snad každý. Se shrnutím: hororové/vtipné/celkem napínavé a myslím, že se toho dá vyjmenovat hromada. Už jedu sedmou sérii a pořád mě to baví. Nevím jestli to je tím, že jsem takový blázen do nadpřirozena, ale rozhodně Vám doporučuji se podívat na pár dílů, nebo dokonce i sérií a uvidíte zda vás to chytne tak jako mne. Mě si naprosto získal na 100%. ()

Noomi

Keby som nemala rada tajomstvá, záhady a všetky možné hororové monštrá, pozerala by som to aspoň kvôli Deanovi a jeho hláškam. Ale ja rovnako zbožňujem aj tú hororovú trošku, ktorou je seriál obohnaný, preto som už pár rokov beznádejnou fanynkou Supernatural (kedysi som sa budila o tretej ráno, aby som si mohla pozrieť novú časť s blbým slovenským dabingom). A aj keď už o chvíľu príde ôsma séria, stále ma to neomrzelo a vždy si to rada pozriem. Scénar je jednoducho skvost, len škoda toho, že to miestami pokrivkáva. Je však úžasné, že aj po siedmych plnohodnotných sériách si to chalani stále užívajú, tvorcovia nepoľavujú v snahe natočiť kvalitný materiál, scenáristi makajú odušuspasenú a stále sa vynárajú nové a nové problémy, stále má kto zomrieť a vstať z hrobu, stále sa dokáže objaviť nový anjel a démon, nový duch a prízrak a iná obludnosť. A ja chcem stále viac...pretože keď raz začneš, už nemôžeš prestať... ()

Vaiollet

Tohle je moje velká srdeční záležitost. Do páté série naprosto dokonalý seriál, pořád něco nového. Od šesté se to trochu snižuje, přesto se na to dívám ráda. Dva bratři, kteří by udělali pro sebe všechno. Celý seriál má jedno hlavní poselství a to je rodina. U tohohle vždycky prožívám hluboké emoce, a patří do mé trojky nejvíc probrečených seriálů (spolu s Chirurgy a McLeodovými dcerami). Vtipné, napínavé a emoční. Pár dílů bylo celkem i strašidelných. Dokážu vyjmenovat díly, které mě nebavili, protože jich fakt moc nebylo. Jedině ale v originále. S dabingem by vtipná stránka docela pohořela. ()

sebo9629

Skvelý seriál, ale prospelo by mu zníženie počtu častí na sériu. Pretože v každej je zopár, ktoré nemajú takmer žiadny vplyv na dej a sú iba priemerné... Hodnotenie sérií(cca): prvá - 8.5/10, druhá - 9.0/10, tretia - 8.5/10, štvrtá - 9.0/10, piata - 9.0/10, šiesta - 8.0/10, siedma - 8.0/10, ôsma - 8.5/10, deviata - 8.5/10Celkové hodnotenie seriálu: 8.6/10 ()

HonzyR

1.série - 100%, 2.série - 110%, 3.série - 100%, 4.série 95%, 5. série - 90%, 6.série - 80%, 7.série - 70%, 8.série - 90%, 9.série - 75%, 10.série - 50%, 11.série - 90%...... Oblíbené postavy: Dean, Jo, Ellen. ()

Mathew234

„Saving people, hunting things, the family business." Tak na tomto seriály vyrastám. Začala som ho pozerať ako 14 ročná a odvtedy som nezameškala jedinú časť. Milujem hororový žáner a práve preto ma ihneď zaujal. Dvaja pekní bratia, ktorí cestujú naprieč Amerikou a riešia zaujímavé záhady. Lovia duchov, upírov, vlkolakov, sirény a kopu a kopu ďalších príšer a kreatúr. Popri strhujúcej dejovej línií sa dozvedáme rodinný príbeh našich hlavných aktérov - prísny otec, drsná výchova, mŕtva matka, neustále sťahovanie... ale hlavne môžeme vidieť nádherný vzťah medzi dvoma bratmi. A práve toto bratské puto robí seriál výnimočný. Jeden by pre toho druhého urobili nemožné a to doslova. Myslím, že každý jeden divák si v Supernaturale nájde to svoje. Seriálu nechýba dráma, napätie, humor, dobrodružstvo, láska či strach. Podľa mňa má všetko. Postupom sérií sa k hlavným postavám pridávajú nové veľmi zaujímavé postavy ako anjel Castiel, ktorého si aj keď nechcete zamilujete, vypočítavá démonka Ruby alebo dokonalý kráľ pekiel Crowley, pri ktorom sa neviete rozhodnúť či ho neznášate alebo zbožňujete. Podľa mňa jeden z najlepších súčasných seriálov. Bola by som veľmi rada, ak by sme sa niekedy dočkali celovečerného filmu. Skrátka, mohla by som o ňom písať celé hodiny a stále by to bolo málo. Supernatural navždy ostane v mojom srdci a bude tvoriť jednu veľkú seriálovú etapu môjho života. Päťka jak vyšitá. ()

Extrakritik

První série úplně nejlepší,druhá už pokulhává a o dalších ani nemluvě.Horor se vytratil a nahradili ho tuze strašidelní démoni.Nicméně je to i tak nejstrašidelnější seriál, co znám.Hodnotím slabšími 4*. ()

Bozvav

První řada velmi dobrá, druhá také, třetí maličko horší a ty další jsou hororové, nikoliv obsahem, ale svou podstatou. Jediné, co vysvětluje, proč už to dávno neutli, je to, že jim dorůstají další generace mladých, co jsou ochotní to sledovat. ()

SpeedyCZ

Po několikátém dokoukání zatím natočených epizod jsem se rozhodl zvýšit hodnocení na 5*. Jakožto fanoušek hororů jsem si nemohl přát víc... ()

P.J.2

Tenhle seriál prostě zbožňuju...Výborný příběh od první do třetí série....doufám že si čtvrtá povede také dobře ()

Rami

Pro mne nezajímavý seriál ve stylu Čarodějek. Prostě moderní kravina bez špetky atmosféry a myšlení. Jednu hvězdičku dávám za efekty. Víc si jich ale tento seriál, který pouhou bezduchou vysekávačkou rádoby démonů, nezaslouží. ()

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu

25.06.2021

Populární seriál Lovci duchů v originále pojmenovaný Supernatural se dočká prequelové série s názvem The Winchesters. Herec Jensen Ackles, jedna z hvězd původního seriálu, pak nový projekt zastřeší… (viac)

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu

24.09.2019

Po rebootech Čarodějek, MacGyvera a Magnuma došla konečně řada i na legendárního Walkera, Texas Rangera. Hrdina, jenž pro kop z otočky nikdy nešel příliš daleko a z Chucka Norrise učinil kultovní… (viac)