Hrozba z temnoty - Série 3

(séria)
Horor / Dráma / Mysteriózny / Thriller / Fantasy / Komédia
USA, (2007–2008), 12 h 52 min (Minutáž: 40–55 min)

Tvorcovia:

Eric Kripke

Kamera:

Serge Ladouceur

Jared Padalecki, Jensen Ackles, Katie Cassidy, Jim Beaver, Caroline Chikezie, C. Ernst Harth, Michael Rogers, Ben Cotton, Monique Ganderton, Peter Macon (viac)

Bratři porazili Žlutookého démona a zároveň otevřeli bránu do pekla, takže se na Zemi dostali démoni přímo z pekla. Bratři neváhají a vydají se je všechny pochytat. První démon, na kterého narazí, je samotný „Sedm hříchů“, který podle sedmi smrtelných hříchů zabíjí své oběti. Sam při pátrání po démonovi narazí na podivnou dívku, která s démony bojuje. Sam a dívka se spojí, ale Dean z toho tak nadšený není. (Varan)

WingsLotus35

Vypadá to, že se tvůrci při psaní týhle řady řádně přežrali vtipný kaše, a je to i v několika dílech slušně vidět. Ne že by to nějak vadilo, naopak, byla to i docela osvěžující vzpruha pro seriál. Co ale fakt nedokážu pochopit je fakt, že se celou řadu bráchové snaží vysekat Deana ze smlouvy, kterou uzavřel na konci druhý řady, pachtěj se od čerta k ďáblu po způsobech, který by je dokázaly z tohohle průseru vysekat, a najednou, když už se došlo téměř zdárný konec, to prostě skončí bezvýsledně. Respektive má to ten konec, jakej byl už jasnej na začátku řady, ale na konci je víc otázek než odpovědí. Kurvafix, tohle není moc příjemnej zvrat, když předchozí dvě řady měly určitý zakončení, a mohlo se jít s čistým štítem do další. Tady to naopak působí jako prostředek rozjetý linie, která je schválně natáhnutá na dvě, a možná i více, částí. Upřímně řečeno, nejsem úplně fanouškem tohoto způsobu vyprávění, protože to v 90% procentech znamená, že nápady prostě došly, a musí se nějakým způsobem za každou cenu natáhnout ta rozjetá, aby se vyrejžovalo co se dá. Zatím to tak nepůsobí, ale doufám, že se to v průběhu zlepší. ()

DragonnCZ

Skvělá série, která je dokonce o chlup lepší jak ta předchozí. 16 dílů SPN naprosto svědčí a je škoda že to vždy každou sérií protahují na 22-23. Seriál si furt drží výbornou laťku. Každá epizoda přináší zajímavé zápletky, které nenudí. Dokonce jsem měl čest vyzkoušet i český dabing, který se dokáže solidně vyrovnat i originálnímu znění a cliffhangerem, kterým končí 3. série je impozantní. Já sérii uděluji 7/10 nebýt těch pár nudnějších a utahanějších epizod, které se dají přeskočit. ()

hrumsrt

Začíná mě to bavit více a více.. Daleko zajímavější ústřední téma, které poprvé silněji funguje napříč celou sérii a prakticky každý odkaz na něj vyvolává docela silné emoce.. Velký prostor pro nové postavy démonku Ruby, případně zlodějku Belu jsou sice fajn a obecně by to asi chtělo více takových postav, které mohou sloužit jako občasné opěrné body, ale nejsou příliš sympatické.. Epizodní zápletky pořád dokáží uhranout, ale linoucí příběh je ještě o stupeň poutavější. Z bratrského dua pořád vede Dean.. Nejlepší epizody - Časová smyčka, Smolný den v Black Rock a Velmi nadpřirozené Vánoce. 75% ()

HanzoBureshi

JE TO NÁŘEZ!!! Bratři Winchesterovi to opět dokázali a ukázali, že ve světě je ještě dost k poznávaní. Je tu opět spoustu duchů, známých legend, noví démoni, nová posila, a nový boss + úkol zachránit Deana. Nechybí tu ani pohodové a vtipné epizody. Byl tu snad jeden díl (Ghostfacers), který byl trochu slabší, ale rozhodně to byla oddechová zábava. Takže tu nebyla ani jedna epizoda, kde bych cítil nějakou prázdnotu a nudu. Tato série má sice méně dílů, ale to snad ani nikomu nevadí. Byla to opravdu jízda a ten KONEC? Mám totální flashbacky na Hellraiser, takže jsem hodně zvědavý, co mě ještě dokáže překvapit. Moje TOP epizody: Smolný den v Black Rock, Velmi nadpřirozené Vánoce, Časová smyčka, Právo na spravedlivou válku, Nesmrtelný doktor a Hříšníci nenaleznou pokoje. Mé hodnocení: 10/10 ()

K1K0

Po tom čo sa na svet dostalo von z pekla niekoľko stoviek démonov, sa na zemi rozpútala vojna medzi ľuďmi a démonmi. Medzi tým čo Sam a Dean ako svoje hobby naháňajú zlo sa však zoznamujú s dvoma novými postavami dobrou démonkov Ruby a zlou démonkov Lilith ktorá chce Deanove srdce na podnose po tom ako uzavrel zmluvu. Celá séria na mňa pôsobí pomerne fajn až na pár celkom nudných časti. Záver je šokujúci,nie však neočakávaný. Dean umiera ()

• Keď Sam (Jared Padalecki) spadne pred reštauráciou, roztrhne si rifle a vidno jeho kolená. Neskôr, keď je v motelovej izbe, kolená jeho džínsov sú len špinavé a nie roztrhané. (Pat.Ko)
  • Annette číta „Historik“ od Elizabeth Kostovej. (Pat.Ko)