Hrozba z temnoty - Série 14

(séria)
Horor / Dráma / Mysteriózny / Thriller / Fantasy / Komédia
USA, (2018–2019), 14 h 40 min (Minutáž: 44 min)

Tvorcovia:

Eric Kripke

Kamera:

Serge Ladouceur

Jared Padalecki, Jensen Ackles, Misha Collins, Alexander Calvert, Katherine Evans, Danneel Ackles, Jim Beaver, Samantha Smith, Patrick Sparling (viac)

andalin

Mno. Že si děj někdo už roky cucá z prstu a natahuje ho jako žvejku dávno víme. Bohužel mě ale už dost silně obtěžuje, jak se zde uměle vytváří drama, aby se jako něco dělo. Postavy se v 90 % času chovají nelogicky, převážně tedy Dean, kterej nepředstavuje žádnej character development. :( Naštěstí byla v pravou chvíli představena postava Jacka a ten ten seriál drží nad vodou. Je to zajímavá, originální postava a celkově takovej naivní cutie patootie, kterýho budu bránit až na konec světa. ✨ Já vím, já vím, takových hejtů a pořád 4*? Když ona je to prostě srdcovka. Hurá na poslední sérii, budu brečet. ()

K1K0

Dean sa dohodne s Michaelom a pustí ho do seba, on ho však podvedie a svoju peknú nadobu si nechá.. Nie však na dlho. Ďalej bojujú proti zlu, spolu so svojimi blízkymi a svojimi najbližšími. Marry Winchestrova nakoniec opustí svojich synov nadobro. Sam a Dean musia skrotiť mladého Jacka a preto hľadajú spôsob. Nakonci série sa stane niečo nepredvídané, niekto otvorí “dieru” zo zeme a na svet sa dostanú všetky duše z pekla. ()

Elie.

Jak jsem si myslela, že seriál už má to nejlepší za sebou a vaří čistě z vody, poslední dvě série mě vyvedly z omylu. Místy sice značně předvídatelný, ale stále zábavný. Dostali jsme dojemné rodinné shledání, silné bratrské rozhovory v autě, loučení a poslední díl, díky kterému se nemůžu dočkat podzimu. Menší přání a vzkaz pro tvůrce: Prosím, hlavně to celé poslední sérií nepokažte :) ()

kaylin

Ne, čtrnáctá sezóna seriálu „Supernatural“ nepřináší divákům nic nového, jen se nám děj jemně posouvá dále, i když je patrné, že tvůrci chtěli udělat menší šok, ale jak se vám to má podařit, když pořád zabíjíte jedny a ty samé postavy? Měl jsem seriál hodně rád, dávám mu šanci i pro poslední, patnáctou sezónu, ale přece jen, těch dílů už bylo trochu moc. Až příliš moc. ()

Petra321

Štrnásta séria mala niečo do seba. Jack stále zostáva mojou obľúbenou postavou aj napriek tomu všetkému, čo urobil. Je to proste prototyp dokonalosti a nikto mi netvrďte, že to tak nie je. Dokonca aj bez duše sa odmietal zmieriť s tým, že zabil osobu, ktorú Winchestrovci milovali zo všetkého najviac. Milý, bystrý a k tomu všetkému ešte aj pekný. Dokonalo zapadol do loveckej rodiny Winchestrovcov. A to, čo urobil na konci, to bolo niečo úžasné. To, ako Deanovi, ktorý naňho mieril zbraň, povedal, ako veci vníma on, to bolo nádherné. Pár častí síce bolo mimo príbehu, ale napriek tomu boli zaujímavé. ()