Po Tarantinově thrilleru Auto zabiják přichází druhý film z projektu Grindhouse. Manželé Dakota a William pracují v nemocnici jako doktoři. Jejich dnešní šichta vypadá spíš na funus. Čekárnu zaplavuje dav lidí, jejichž symptomy jsou podezřele shodné: nepřítomný pohled a odpudivé hnisající rány. Mezi zraněnými je i tanečnice Cherry, která přišla o nohu při jednom z útoků. I když bez nohy, Cherry ještě nezatančila svoje poslední číslo. Budoucnost nenabízí nic než miliony nakažených a nespočet mrtvých. Jen několik šťastných hledá poslední bezpečné útočiště na planetě Teror. (Palace Pictures)

becki_tu

Rodriguez ukázal svému kamarádovi Tarantinovi, jak se točí pocta béčkovým krvákům. Tolik krve a všech možných i nemožných lidských tekutin pohromadě jsem už dlouho neviděl. 70% ()

Beastmaster4

Kvalitní nářez, kvalitní ptákovina a hodně velká ujetina. Tohle všechno PLANETA TEROR je a je na vás jestli to odsoudíte nebo pochválíte. Rozhodně jsem se bavil, krve si užijete habaděj a drastických momentů je víc, než v kterémkoliv hororu. Hnusných scén je tu plno, stejně jako akčních ptákovin. Celé je to natočeno se sexistickým potenciálem a morbidním excesem k pobavení bez hlubšího přemýšlení a tenhle záměr se povedl. Škoda jen, že mi výsledný dojem kazí určité nelogické momenty, které věřím, většinu diváků neodradí. Osobně mi někdy takové nedomyšlenosti vadí. Nějak mi nedošlo, jak ta ženská střílí z toho samopalu na noze - prostě zvedne nohu a ono jí to pálí o 100 6. Jestli při chůzi ucpe hlaveň nějakým šutrem, o to se nestará :-D aj. aj. Co naplat, nepřemýšlejte a bavte se. O tom tenhle cirkus je ;) ()

Katullka

Naskytuje se tu otázka: Jenom tři? Opět nepochopen bravůrní film plný sarkazmu a ironie. Jen tak dále. Bavila jsem se od začátku až do konce! ()

ScarPoul

Je veľmi smutné že grindhouse dopadol tak ako dopadol. Zaťial, čo dead proof mala cahrizmatického záporáka a krásne ženy , rodriguezovi ostali len krásne ženy a neskutočne nechutné , krvavé, štavnaté orgie, ktoré sú také akčné ako to u neho máme radi ALE ako náhle postavy začnú diskutovať o tom čo urobia? Kam pôjdu? alebo prečo si ma opustila? hned tento film skĺzava do nudnej brečky, kde všetky postavi svoj akčný potenciál zabíjajú v nezmyselnom blabotaní a zmysle života. Je to ako keby ste dostali facku, pretože trailery naozaj sľubovali niečo iné, u rodrigueza sa cení, že film nazaj vyzerá ako zo 60 rokov. Hudba je v pohode, chytľavá a správne cool, dokonca je tam prepojenie z dead proof a vystupuje tam šerif , vôbec naj postava tohoto filmu, čo sa týka akcie aj dialógov, toho istého šerifa sme mali možnosť vidieť v dead proof aj kill bill jednotke. P.S. To že Stacey Ferguson nemala mozog malo niečo naznačovať, alebo to vôbec nebol ich úmysel? ()

Jansen

Z dvojice Tarantino, Rodriguez u mě na celé čáře vyhrává Tarantino. O to víc mě překvapilo, že tentokrát se síly obou zmíněných téměř vyrovnaly. Grindhouse má totiž největší sílu jako celek a oba filmy (Tatantinův Auto zabiják a Rodriguezova Planeta teror) se k sobě výborně hodí. V planetě teror, drsnější části celého projektu, uskutečňuje Rodriguez pod záštitou nadsázky své zvrhlé filmové choutky a pro nezasvěceného diváka by to nemusela být zrovna příjemná podívaná. Litry krve, vnitřnosti, samopal místo protézy a spousta zvrhlé zábavy to je Planeta teror. Zrovna fanouškem tohoto žánru nejsem, ale vždycky když už jsem se začínal nudit nad bezhlavou akcí podbarvenou litry krve a kilogramy vnitřností, přišla neskutečně bizardní a vtipná scéna, která mě okamžitě probrala. Zatím Rodriguezuv nejzábavnější a nejvtipnější film. ()

5150

Z minisouboje -GRINDHOUSE 2007- mi lépe na body vychází Rodriguezova PLANETA TEROR... Je zábavnější, s lepším tahem na bránu a navíc Jeff Fahey a Michael Biehn dostali po letech opět pořádné role... Nicméně obě záležitosti mi byly hodně sympatické a doufám, že přibudou další. Třeba zrovna ten MACHETE s Danny Trejem, na který jsme viděli fiktivní trailer... ()

BoPo

Grindhouse - Auto zabiják a Planeta Teror. Je to jeden celok, ale medzi týmito dvomi časťami je veľký rozdiel. Jedna je štýlová a kvalitná. No a tá druhá. Škoda hovoriť. Až na pár momentov veľmi slabé. ()

Tommassi3

"Jsme bezzubí kámoši !!" ;) Trash ah-ahh !! ;) Parťáci až na dno plechovky s umělou krví, Quentin s Robertem Rodriguezem, rozhodně při skládání pocty svým oblíbeným bijákům vůbec bezzubí nebyli.. Neskutečně zábavný salut zejména Romerovi s Carpenterem, jemuž jeden velmi rád leccos odpustí.. Zejména to nesmyslné a nefunkční postprodukční poškozování kopie.. Nicméně Tarantino i zde famózní, jakkoli si tradičně neodpustil užít svůj fetiš.. ()

erl

Dobrá řežba. Kulomet místo nohy , Fergie bez mozku:), Saíd odsekávající koule a mnoho a mnoho dalšího. Filmy tohoto typu přímo zbožňuji . Jediné co my vadí je to samoúčelné poškozování filmu ale to jsem překousnul . Rodriguez natočil luxusní poctu gore-splatter-hororům a může být na sebe hrdý. ()

bouncer

Zatroleně hustá akční jízda...Rodriguez ukázal, jak se točí krvavý béčkový horor se vším všudy - drsnými hláškama, hektolitry krve, zombíky, sexy hrdinkami, chlapáckými hrdiny a černým humorem. Tady vám prostě nemůže vadit, že je to úplně stupidní příběh. ()

BigDeal

Nemám absolútne žiadnu skúsenosť s filmami, ktorým Grindhouse skladá poctu, ale ak boli aspoň z časti tak sympaticky zlé ako Planéta Teror (neprirodzene veľké množstvo krvi, lacné hlášky a scenár plný klišé, biedna kvalita obrazu s chýbajúcou časťou filmu, drsné charaktery a sporo odeté herečky,..), s veľkou zásobou piva to musel byť ideálny film pre partie kamarátov. ()

MoiJe

Prehnane. Vyrazy, snaha hlaskovat, pocet nezmyslov, bublinky na ksichtikoch, hrdinstvo... ale Grindhousu to 'slusi'!:) Plus najnechutnejsia Tarantinova rola zatial:D PS: Bohuzial som si nevsimla kto robil do kin titulky, niektore vyrazy boli naozaj podarene:D *Vypicenec* ()

Terva

Hotová jatka na filmovém plátně. Rozteklý Quentin Tarantino a koule v lahvi...úlet nad úlety. Bavil jsem se, smál jsem se , zvracel jsem a vracel jsem se stále k filmu a ještě se několikrát vrátím...... ()

Ouwen

Bohužel jsem očekával mnoho, ale zdání klame. Má to velmi pozitivní hodnocení, ale pro mě je to takové nemastné, neslané, ale přežil jsem celej film to je to hlavní. ()

Hismael

Jediný štěstí, že to byla pocta Béčkovým filmům, protože jinak bych měl s hodnocením velký problém. Připravte se na hektolitry krve, samopal místo nohy a spoustu hnisající kůže. Scénář se snaží dost přehánět a v některých scénách už je to spíš Céčko. Když to vezmu jako takový Béčkový sranda horor a budu se zaměřovat hlavně na zábavu, tak můžu říct, že se to celkem povedlo. ()

Chermy

Je až neuvěřitelné, že jsem něco podobného dokoukal, že mě to bavilo a že jsem se u toho náramně smál:))! Nevyžívám se v krvi, slizu ani nepovažuji za nutné vzdávat filmům s podobným námětem hold, ale Rodriguez je prostě talent a tuhle poctu hororovým B-čkům natočil natolik svižně a vtipně, že si ji zas rád pustím znovu! ()

Rodriguez zase točí pro děti

Rodriguez zase točí pro děti

01.06.2008

Ano, rozhodli jsme se vám zničit neděli (a čtěte až do konce, bude to ještě horší). Planetou Teror se texaský desperát alespoň částečně rehabilitoval u publika, znechuceného jeho 3-D zrůdnostmi pro… (viac)

Conan Nezfilmovatelný?

Conan Nezfilmovatelný?

01.07.2007

Třetí návrat svalnatého barbarského šermíře se pořád dokola propírá už dobrých sedm let. Nejdříve se o vzkříšení fantasy hrdiny snažil sám John Milius, režisér uctívaného i zatracovaného Barbara… (viac)

Hříšní lidé města temného

Hříšní lidé města temného

09.04.2007

Hororové kombo Grindhouse je připravené na start a Robert Rodriguez se může konečně pustit do dlouho slibovaného Sin City 2. Premiéra byla původně plánovaná už na léto 2006, ale z rychlovky, kterou… (viac)

Robert Rodriguez Competition

Robert Rodriguez Competition

12.03.2007

Někteří jedinci se sice ještě nestihli zpamatovat z toho, že v evropských zemích nebude Grind House uveden jako dvoufilm, ale tvůrci jim to chtějí řádně vynahradit - Quentin Tarantino plánuje… (viac)