Grindhouse: Werewolf Women of the S.S.

všetky plagáty
Celý film

Jedná se o fiktivní trailer, který na požádání Tarantina a Rodrigueze vytvořil talentovaný režisér hororů Rob Zombie v průběhu natáčení jeho remaku HALLOWEENU. WEREWOLF WOMEN OF THE S.S. je krátkometrážní horor zahrnutý do projektu GRINDHOUSE. Zobrazuje snahu nacistů o vytvoření dokonalých zabijáků a je to jeden ze tří fiktivních trailerů. (Nixon)

Celý film

kingik

Ve srovnání s Rothovým Thanksgivingday to není tak nápadité a těží to hodně z toho, že v něm jsou vidět pěkný holky včetně Zombieho skutečné ženy Sheri Moon. I režijně to zaostává za Rothovým trailerem k neexistujícímu filmu, ale i tady je na místě litovat, že se trailer nedočkal realizace. Bylo by zajímavé jak by si oba případné projekty ve výsledku vedly. Takhle je ten Rothův trailer propracovanější, zajímavější a o třídu lepší než Zombieho nářez. ()

Divočák

Lepčí než Rothův "Thanksgiving", ale rozhodně horší než Wrightův "Don´t". Vlkodlačí žena jako tajný Hitlerův plán na vítezství ve druhé světové válce je opravdu geniální nápad a počáteční nájezd se záběry z Triumfu vůle slibuje opravdu bezvadnou podívanou. Bohužel, počáteční kvalitu Rob Zombie neudrží dlouho a celá prostřední část je jenom uhlazená nuda... tedy do chvíle, než se na obrazovce objeví Nicolas Cage!!!! ()

AllShallFall odpad!

Tohle byla ukázka další jedné americko-izraelské provokace. Hitlerův ďábelský plán na vytroření vlkodlačí ženy.......Takže už máme na Světě vedle Satana, ďábla Hitlera, který chce za každou cenu ovládnout svět.......trapárna. Kdyby místo svastiky měl ve znaku krtka a nejmenoval se Hitler, ale třeba Rob Zombie, byl by strašákem světa krtek a Rob Zombie. Tohle dvouminutové perverzní heilování je ukázka americké inteligence. Bravo! To si zaslouží potlesk. ()

Indiana

Docela sranda, je to dost perverzní (taky Rob Zombie) a Cage jako Fu Manchu je doslova geniální. Ale čekal jsem od toho trochu víc, nicméně jako celovečerák by to mohlo vypadat opravdu zajímavě......ale jinak ta ukázka - nebejt Cage, kterej tam vypadá fakt jako magor a cholericky řve a gebí se, už bych se na ni nejspíš podruhý nekouknul. ()

Adam Bernau

Konečně po dlouhých letech úhoru vidím svého někdejšího miláčka Nika Cage ve slušném filmu. Upoutávek na anglofonní filmy s třetiříšskou tématikou jsem viděl vícero, dva filmy dokonce celé, ale pokud jde o objektivitu historických fakt, psychologickou přesvědčivost a morální hloubku, tento nemá konkurenci. Trochu však zaostává v objevnosti šokujících tajemství Třetí říše, proto jen čtyři hvězdičky. ()

• Vlkodlak má ve filmu zbraň MG42 ráže 7.92x57mm Mauser. Tato zbraň byla za druhé světové války nejrychlejší na světě, dokáže vypálit 1200 ran za minutu. (dc125)