Hlavnou postavou príbehu je Julia Jones, ktorej priezvisko je kombináciou mien hereckej superstar Julie Robertsovej a fiktívnej filmovej postavy Bridget Jonesovej. Jedným z filmov, ktorých dejové prvky sa ukázali ako vhodná predloha šťavnatej paródie bol komerčný trhák Moja tučná grécka svadba. Podobné ťažkosti pri hľadaní „pána Pravého" spôsobuje rodina aj Julii vo filme Strašná haluz – jej rodičia vyžadujú, aby si našla niekoho, kto má rovnaké korene. A vzhľadom na to, že jej rodina dáva slovu multikulturalizmus celkom nový rozmer – otec je Afroameričan, matka indiánka a sestra Japonka – nie je táto úloha ľahká. Julia skrátka nemôže vyhovieť všetkým... (TV Dajto)

Filmárik

No nemôžem si pomôcť ale ja som sa väčšinou bavil.Áno je to brak najhrubšieho zrna ,o hercoch ani nehovoriac ale z parodujúcich paródií je toto jedna z tých lepších. Možno časom zmením názor ale bol som viacmenej humorne prekvapený.2 a pol * ()

bolf!k odpad!

WTF, to je fakt fekální (ne)humor, který může rozesmát ledatak pózující puberťáky, kteří se za každou cenu snaží zaujmout inteligenčně stejně vyspělé puberťačky. 0% ()

Minax odpad!

Ano, zasmál jsem se, ale jen sem tam.. Celý film jsem si myslel, že příjde možna i něco lepšího, ale nepřišlo.. Trapný humor, který nemá obdoby.. ()

Skleni odpad!

Kravina, ktorá pohorela aj v tých najzákladnejších rovinách. bullshit bol aspoň vtipný. toto bolo len nechutné a o ničom. 5% ()

Torgal odpad!

Namiesto Strašná haluz sa to malo radšej volať Strašná sračka. Neviem si predstaviť ako sa mohlo týmto režisérom podariť natočiť (údajne) ešte horšie paródie, keď už tento film sa nachádza na úplnom dne filmovej zábavy. Jediný bodík čo tomu dávam kvôli tomu, aby som mal kde klesať v prípade že by som uvidel ďalšie veľdiela od týchto majstrov. 1/10 ()

zipoo

Jedna hvězdička za prvních snesitelných 20 minut. A druhá za "I Say a little prayer". Potom už to bylo horší a horší. Ale přežil jsem to celé. ()

figliar

Neskutočná zlátanina všetkého možného, ktorá nemá hlavy ani päty. Ale sem-tam sú tam vtipné hlášky. Sú aj lepšie, ale aj horšie paródie. ()

albionlady odpad!

Ako je schopný niekto natočiť takúto überhovadinu, ako je možné, že sa to dostane na verejnosť (na Markíze to chodí dosť často :D, minimálne vtedy, keď ju raz za pol roka zapnem) a ako je možné, že som to videla, preboha?! ()

Gixian

Na silvestra, s alkoholem v krvi a spánkovou deprivací na pochodu, je to fajn jednohubka. Zbytek roku se tomu vyhněte obloukem! ()

chrispe

Fakt jsem si nepamatovala, že to byla až taková k*kotina a že to bylo místy faaakt hodně nechutný. Hvězda za Alyson Hannigan u které fakt nechápu, proč do toho šla (do parodie jo, ale proč s takovou úrovní). ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

He? Na DVD právě dorazil výplach Tohle je Sparta! (pokud se na něj chystáte, možná byste se nejdřív měli mrknout na hodnocení zdejších uživatelů), ale „sranda“ nekončí. Řítí se na nás další film,… (viac)