Skupinka skládající se z doktorů, vědců a kapitána lodi pluje na opuštěný ostrov, kde probíhaly jadérné výbuchy a zkoumají zde kraby. Po nějakém čase zjišťují, že na ostrově nejsou sami. Antoine Demaduro, který nestih opustit ostrov před jadernými testy zmutoval a změnil se v sexuálně zvrhlé monstum. Skupinku začne pomalu vyvražďovat a znásilňovat. Přeživší musí najít způsob, jak opustit ostrov. (jonyyy)

Gorehound

Ultimátna guilty pleasure, pokial to nedokážete odceniť, ani sa nesnažte. Ako áno, celá vec je "tak trochu cheesy", ale zároveň neodolateľná raritka z italo hororovou, tropickou vhs rýchlodabingovou atmosférou, akú môžete plniť do fliaš, z tohto filmu🙂Massacessi bol stále skvelý kameraman, more a ostrov je natočené krásne, Nicolaiova hudba je geniálne letná a early 80s talianska. Ťažko sa to vysvetľuje, tie cca 3 gore scény neboli najhoršie, ani nie najlepšie, "Anthropophagous" Montefiori vždy poteši, a celkovo, pre fanúšikov early 80s italo hororu je to naozaj "treat". No, možno tiež nie pre každého, ale ja tieto raritky zbožňujem. ()

sedm.1 odpad!

Viz Erotic night of the living death.Stejný režiser,stejní herci,stejné exteriery,stejný děj,víc názornějšího šuk…pardon,sexu,stejná škoda filmového materiálu a času.Další lákavý název,pod nímž se ovšem nachází naprosté FILMOVÉ DNO! ()

folklorman odpad!

Jak asi začít mám. Jednoho krásného dne se sešli dva lidé. Jeden byl pornosračkář Joe D´Amato. Ten druhý byl ještě větší (hororový)sračkář Bruno Mattei. Dali (prázdné) hlavy dohromady a vznikl film - Holocausto porno. A teď vážně. Tento film je ta největší stupidita, která se pyšní žánrovým rozdělením – EROTICKÝ/HOROR. Porno tam sice nějaké je, ale spíše to připomíná pohyby v epileptickém záchvatu. Hororový podíl zde nenajdete. Dialogy, masky, scénář, kamera, efekty, herci a hudba jsou výplodem nejnižšího označení podprůměrné sračky. A ta cizí hlava na konci filmu to jen dvakrát podtrhla. Jakoby to snad tvůrci mysleli vážně i stou hlavou, kterou mohli ve střižně klidně vystřihnout, protože to na další záběr nemělo vliv. Tento film rozhodně nepouštět!!! ()

Hanys_

Fakt bizár. Strašlivě špatné, ale zároveň fakt zábavné. Nejlepší na tom vždycky bylo, jak tvůrci naroubovali nějakou porno scénku do totálně se nehodící situace. Ale ta Lucia Ramirez, to zas jo. ()

Prochy38

Já to asi nějak nepochopil. Proč by někdo něco takového točil? Porno s příběhem? Asi lepší než dnešní klasická porna, kde se chce po "hercích" aby i něco říkali a snad i něco hráli, ale stejně to nebylo dobrý. Ženy sice hezké, ale z tohoto filmu nevyšlo nic dobrého. ()

Pepper_x odpad!

Tak to dopadá, když není na koleji co dělat, tak se člověk podívá na špatnej film. A to tenhle dáreček bezesporu splňuje. Je mi proti srsti dát pornu odpad, ale tady nelze jinak. Prostě všechno špatně, herecký výkony nejsou výkonama, ty lidi tam povětšinou stojej jak střašací v zelí a nevěděj, co dělat. Příběh jsem nepobral, jestli někdo jo, budu rád, když mi ho vysvětlí. Když jste rádi, že už film končí, tak ještě vybafne ta hlava. Docela smutný, že je to zřejmě nejlepší scéna "filmu". ()

merlinovic

Skupinka vědců odjede na ostrov obývaný zmutovaným černochem, který je začne postupně zabíjet. Efekty ani pornoscénky za moc nestojí, ale aspon se u toho člověk místy dobře pobaví. ()

vozralec

Kdyby se vystříhaly porno scény, tak by to bylo docela koukatelné podprůměrné béčko. Ale takhle je to péčko odpovídající době svého vzniku s příběhem navíc. Máme zde vědkyni - nymfomanku, která neváhá zaplatit si dva blekmeny pro svoje potěšení, jelikož jejímu starému se moc nechce. Kapitán by se mohl jmenovat pan Ojeduvše. Mutanti na ostrově rovněž sexem nepohrdnou. Ba naopak. Navíc postupně likvidují téměř všechny členy expedice. Tady se musí nechat jedna věc: když kapitán a jedna vědkyně dojdou k závěru, že zřejmě brzy zemřou, tak si to spolu ještě rozdají, ať mají naposled příjemný zážitek. Kapitán nakonec přežije, osvobodí svoji milovanou (pozor - jedná se o jinou nymfomanku) z jeskyně (chudinka nemohla utéct, neboť měla svázané ruce), oba nasednou do loďky a plují na otevřené moře, kde si stihnou ještě střihnout jedno číslo. Viděno s anglickými titulky. Několik památných frází: "Let's not fight, eh? Let's fuck!" * "Let's stop here and fuck. Hmmm, l like that." * "Come on. Fuck me? No, thank you." * "Wouldn't you like to fuck a countess? lt might be your last chance." ()

Tormentor665

Počítám, že D'Amato dělal porno a Mattei holocaust. Z hlediska porna je to velká slabota, vždyť v té době již běželo fekalporno a daleko ujetější prasečinky, tady jsou všchny scény (s výjimkou dvou černochů) zcela na jedno brdo. Holocaust také příliš cudný. V několika momentech se tyto komponenty střetnou a dohromady to dá jednu hvězdičku. Ovšem že se k tomuhle snížil George Eastman (proč???), kterého jsem měl za slušného herce, mi přijde na filmu to nejnechutnější. ()

Knor odpad!

Příšerná sračka. Blbý porno a ještě blbější horor. Myslím, že většina nebyli ani pornoherci, ale náhodně vybraní kolemjdoucí, který se nebáli si za pár doláčů zaskotačit před kamerou :-) Horší orální uspokojování než v tomto filmu jsem ještě neviděl ( a ani nezažil :-D ) Nejděsivější na tom je, že to vůbec vzniklo. Jo a ta hlava jak vykoukne za člunem :-DDD co to jako bylo ???!!!!! ()