DOA: Na život a na smrť

• Česko DOA: Na život a na smrt (viac)

Čtyři krásné, sexy ženy jsou sokyněmi v tajném zápasu bojových umění, ale brzy se spojí proti zlým silám. Tina Armstrong je superstar v oblasti ženského wrestlingu. Christie je okouzlující zlodějka a nájemná vražedkyně. Princezna Kasumi je asijskou mistryní bojových umění. Helena Douglas je milovnicí extrémních sportů a její tragická minulost ji spojuje s malým palácem v jihovýchodní Asii, kde se také odehrává turnaj Dead or Alive. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Klay

Není to ani tak zlé, jak tvrdí zámořské ohlasy, ani tak dobré, jak to mohlo být. Na 4* by to chtělo lepší poslední třetinu s pořádnou gradací. Takhle DOA zůstává jen vydatnou pastvou pro oči s mnoha choreograficky dobře zvládnutými souboji. Jedno je ale jisté - je to nadupanější, ulítlejší a více sexy než na co by se kdy zmohl McG se svými Charlieho Andílky. Případné dvojce bych se nebránil, film bohužel komerčně těžce propadl. ()

Kopin

Pokaždé když se ve filmu objevila zkratka DOA, já četl DVDA a čekal jsem kdy k tomu dojde :-)) Nakonec bohužel nedošlo, což je asi největší zápor téhle kung-fu taškařice. Nicméně Jaime Pressly mile překvapila, netušil jsem že je ta mrška tak ohebná :-)) ()

22matelko

dávam jednu* aj to len kvôli tým pekným hérečkám čo tam hrali inak je to totalna konina a nechápem ako to môžete vôbec porovnávať s Mortal kombat. ()

Zombi

Tady je verdikt trochu těžší, film jako takový je hrozná blbost, ani souboje nejsou nijak výjimečné, na druhou stranu se na to díky svižnému (ale hloupému) ději, pěkným kočkám v plavkách, slušné kameře a neustálým bitkám dobře kouká. Nebere se to příliš vážně a koncentrace záběrů na dívčí obliny je proklatě hustá. ()

maty39

Jedna hvězdička za to že se pořád bojuje, i když bitky jsou krátké a je vidět kdo umí a kdo ne. Druhá hvězdička za to, že je to krátké. Třetí hvězdička za holky a čtvrtá za to, že to vypadá vcelku slušně. Pátá hvězdička za ty holky. Na druhou stranu je to docela tupá vymejvárna hlavy (mínus jedna hvězdička). ()

dickadonna

sice to ma nulovej scenar a je to hrozne naivni a infantilni, ale na druhou stranu zatracene cool a sexy. a hlavne vas to na tech 87 minut opravdu zabaví ()

chalp

Pokus o nový kombat(sem tam nechutná vykradačka), ktorý bohužiaľ dopadol ako street fighter s van dammom...teda trošku horšie. ()

stankub

Zase tak špatné to nebylo, pěkně udělané bojové scény, hezký holky, prostě film u kterého nemusíte vůbec přemýšlet, ale přesto to není taková bída :-) ()

Grizzly

Tohle je proste parada. Genialni pocta vsem oldschoolovejm konzolovejm mlatickam. Exteriery, interiery, prostredi, postavy, figthy, herni odkazy, vtip, detaily - proste vizualni orgie. Rulezni babice a nabouchany mlaticky se rezou ve stylu Mortal Kombat. Pribeh neni podstatny, protoze obcas sem mel pocit, ze koukam na filmecky nejake pocitacove hry. Proste herni adaptace jak ma byt. Povinnost pro vsechny priznivce starych dobrych VS. fight her. BTW Jestli film Tekken dopadne alespon takhle tak to bude bomba. ()

Ulrich

Jako filmova verze herni bojuvky je to celkem podareny. Na muj vkus se mozna az moc lanuje, ale choreografie bojovych scen se opravdu povedla. Jen to mozna reziser nemel tak prehanet s temi zabery "do rozkroku" dam, napasovanych v tesnych sortkach... no, ted kdyz si to po sobe ctu, tak to je mozna vlastne klad :)) ()

Rehooo

Na první pohled mi to připomnělo Charlieho andílky na druhý zase Mortal Kombat. No a když to tak nějak dáte dohromady tak nám vznikne DOA. Já jsem se u toho hezky bavil i když všechny bojové scény leč byly hezké tak byly přitažené za vlasy a to někdy až moc. Pokud to ale necháte plavat tak si film celkem slušně užijete. Navíc jestli jste aspoň trochu mužského pohlaví tak se budete mít stoprocentně na co koukat;-) ()

Venous666

Mortal Kombat po 11 letech?? Možná se to zdá se začátku, ale to Vás velmi brzy přejde. Nevím jestli ten nejvyšší co dohlížel při natáčení chlastá, ale já jsem měl pocit po 20 minutách, že koukám úplně na jiný film. Musím uznat, že souboje jsou fakt na dobré úrovni, to samé i s bojovnicemi (roštěnky jako prase - a máte možnost vybírat mezi asijatkou, evropankou a nebo třeba texasankou). Ale tady to pro mě skončilo. Zbylá hodinka byla totální mega bullshit. Ze souboje na život a na smrt, vlastně nikdo nechce chcípnout a když se už nefightuje , tak se třeba pro změnu hraje beach voleyball a nebo jdou na rychlovku. Shrnutí : boje dobré, kundy ještě lepší a stylizace videohry. Ať tu nejsem za ...... 30% ()

Pidzey

Roztomilá,vtipná, zábavná sexy mlátička prakticky bez scénáře. Bitky jsou skvěle natočený , holky jsou kočky a hudba je přesná. Chcete-li si užít Hoďku a půl bezmoskové filmové zábavy tohle je jasná volba. ()