Scary Movie 4

• Česko Scary Movie 4 (viac)

Co může být ještě neuctivější, vtipnější a děsivější než Scary Movie 3? Samozřejmě Scary Movie 4! Scénárista a režisér David Zucker se znovu sešel se scénáristy Craigem Mazinem a Jimem Abrahamsem, aby v tomto pokračování velmi úspěšné série opět posunul hranice komediálního žánru. Žádný blockbuster ani popkulturní ikona nejsou před jejich zběsilým humorem v bezpečí: oběťmi nemilosrdné parodie se stávají Válka světů, Nenávist, Vesnice, Hra o život, Million Dollar Baby, Zkrocená hora a celá řada dalších filmů... Tentokrát osud zavane naivní Cindy Campbellovou (Anna Faris), která se snaží budovat kariéru v oblasti péče o nemohoucí, do domu podivné staré paní (Cloris Leachman). Jako by nestačilo, že dům je ještě podivnější než ona obskurní důchodkyně a zjevně v něm straší, bydlí hned vedle skvěle vypadající kluk (Craig Bierko) a svět navíc sužuje akutní hrozba globální mimozemské invaze. Neohrožená hrdinka se však znovu vrhá do víru událostí a snaží se rozluštit hrůzné zprávy ze záhrobí, najít lásku na velmi zvláštních místech a zachránit svět před totální zkázou. Během hledání indicií, které mohou zachránit život nejen jí, ale i celému lidstvu, se setká s hrůznými leteckými katastrofami, pozoruhodnými nevidomými dívkami, vesnickými idioty, nedbale oblečenými rappery, psychotickými lidmi, kteří se připravují na přežití globální katastrofy, mimozemskými svěrači a dokonce i s populární televizní hvězdou Oprah! (oficiálny text distribútora)

ondra.p

Vtipné momenty rozdrobené v jinak nesourodé splácanině. Tvůrci chtěli až moc parodovat a to co šlapalo ve trojce, tady kulhá. S přihmouřením očka 45%. ()

inquiaust

Ostatní díly jsem samozřejmě neviděl, ale tohle podle mě splnilo svůj účel a dlouho jsem se takhle nezasmál, není to nějaká vynikající komedie s propracovanými vtipy, ale někdy prostě člověk potřebuje vypnout a kouknout se na jednoduchou komedii s jednoduchými vtípky a takový ten film přesně je. ()

soukyd33

Už začátek prozradí, že to bude hrozná kravina. 🤣👍 Poznáte všechny filmy z parodie? Pouze se bavit, nad ničím nepřemýšlet. Soundtrack 👍. V podstatě je zde každá scéna z jiného filmu upravena vtipnou formou. Soundtrack 👍. Poznámka: Opět je tu problém s českým dabingem. Není úplně všude v Blu Ray verzi. Tudíž je dobré mít forced titulky. Poznámka: Hláška "sestavit robota z čokolády" 🤣👍 Tak tam jsem vyprskl smíchy. 🤣🤣🤣👍 Poznámka: Závěrečná scéna ve studiu je už moc. Hvězdiček 3 ()

Little_Sawy

Tohleto aspoň mírně zvedlo latku krapet víš než ostatní dva předešlé díly, nicméně mě to vcelku bavilo, je tady vidět že se tvorci snažili. Snažili se to zachránit i komikem Charliem Sh., vsunutí ho do par scén i když mě překvapuje že se dal na něco takého vůbec nahovoriť. Parodie nenudí ale ani nenadchne, jsou tu jenom par bláznivých scén aby se neřeklo že tvůrcem docházel dech. I tak za mě dostanou 2.5* hvězdy za parodii na Saw. ()

Feacher

Jednoznačně nejhorší díl celé série, úplně zbytečný film. Nějaké náznaky nápadu tam jsou, ale jak mě překvapila trojka tím, že ještě umí překvapit, tak čtyřka překvapila tím, že nepřekvapila vůbec ničím. Předchozí díly byly ještě poměrně hezky přitraplé, ale tady už to hezké není. Škoda, je to zklamání! ()

elitedewd

Po celkem povedené trojce, která se mě líbila velice přichází další díl se solidně nudným obsahem. Za zajímavý považuji příběh, který je celkem zajímavě propletený podle originálních filmů. Trapný vtipy, který se opakujou z předešlých dílů. * za scénu s iPodem, * za zajímavě propletenej příběh z ostatních filmů, * za tu spálenou ruku kluka z nenávisti ()

Stifut

film sam o sebe je hodne slaby a koniec je vyslovene trapny........ale koli tym par hlaskam typu "na druhy den ju nasli nezvestnu" davam 3* ()

tmx

Vypozoroval jsem, že Scary Movie mají střídavou tendenci. Liché díly výrazně převyšují ty sudé. Celkově i tak však jejich úroveň pomalu klesá, a proto doufám, že pětka bude už poslední a důstojně završí tuto sérii, protože už ani není moc co stejně parodovat. Čtyřka je opravdu to nejslabší, co v této sérii vzniklo, je to nuda nad nudu a jen určité pouto, které k této sérii mám mě donutilo film dokoukat a nakonec mu dát i úžasné 2*. ()

klaus

4 se na 3 nedotáhla ale nespadla zas na kvalitu 2 dílu. Ten destrukční I-pod? nečenané. Dvojčat šaška ze Saw? Nevkusné. ()

Aleššek

Parodie na filmy jako je Saw , Válka světů a mnoho dalších se příliš nepovedla. Dialogy jsou občas dementní, vtipy opakující se od minulých dílů. Pokud se chce tato série udržet ,měla by přijít s nějakou inovací. Ale lhal bych, kdybych psal, že jsem se nezasmál. Zasmál jsem se , a to i několikrát. ()

mitush

Z celej série asi najlepšia časť. Jasné, že je to zlepenec rôznych scénok, ale ten kto videl všetky filmy, ktoré táto snímka paroduje sa bude podľa mňa dobre baviť. Taký priemer. ()

Smoldo56

Po vymakanej trojke prichádza fekálna štvorka, humor je ostrejší, trápnejší, fekalnejší, skrátka bordel všetkých bordelov. Po pozretí som neveril že som práve dopozeral najlepšiu paródiu súčastnosti. Celé mi to pripomína SC2, ktorá stavalo na podobných ostrotrapných fóroch, ale tam to aspon fungovalo, zatiaľ čo tu je pohľad na Charlieho Sheena s postaveným pérom, Jigsawa na bicykli, Dr. Phila elektrikára, Brendu aneb oživlú mrtvolu atd. dost traumatický. Film sa naozaj nepodaril a kazí meno svojej značke, Zucker is sxck a dúfam že do ďalšieho dielu sa už nevrhne mohlo by to znamenať ešte večší fekalizmus na aký sme pripravený. ()

sweetJane!

toto je jeden z tých filmov, pri ktorých záleží s kým to pozeráte. prvý krát som to začala pozerať sama a musela som to vypnúť, že to čo je za hlúposť. druhý krát som to pozerala so sestrou keď to dávali v telke a poviem vám, že tak dobre som sa už dávno nezasmiala, avšak nie na vtipoch, ale na tej trápnosti. ak patríte medzi ľudí, ktorý sa vedia zabaviť aj na trápnych filmoch tak tento je určite pre vás :D ()

spike.sg

Co může být ještě neuctivější, vtipnější a děsivější než Scary Movie 3? Samozřejmě Scary Movie 4! Podle toho titulku se rozhodně neřiďte! Čtvrtý díl je nepochybně nejlepší ze série Scary Movie, ale nepřináší nic novýho. Začátek nemá chybu ( SAW 1). Leslie Nielsen a část věnovaná vesnici jsou asi nejlepší z filmu. Ale čím víc se blížíte ke konci tím je to horší a korunu tomu nasazuje trapná scéna ve studiu, za kterou by se měli stydět a která film celkově hodně shazuje. Film neurazí, ale ani nenadchne. 40% ()

Carter21

Zasmal jsem se jenom při tom masakru v ringu a Detroitu před a po útoku,jinak nuda,nuda,nuda. Ten zavěr ve studiu jsem už přetačel dopředu jestli to bude mít nejakou pointu-nemělo. ()

Honzyg

Místy núďo, jinde jsem se nasmál víc, než jsem předem očekával. Rozhovor v japonštině mě rozsekal. Scary movie 4 je stanrardní parodie, která umí pobavit, ale ne v celé stopáži. ()