Nadějný tenista Gary se rozhodl vydat vlastní cestou a se sportem sekl. K tenisu se ale úplnou náhodou vrací jako asistent trenéra na jedné střední škole. Když současný kouč nečekaně zemře, ujímá se jeho místa. Na starost dostane několik puberťáků, jejichž snem je výhra poháru. (oficiálny text distribútora)

MáŠa

Tenhle film měl u mě namále. Není to moc dobrá komedie. Je tu ale pár okamžiků, které dokázaly rozesmát výrazně, a tak sem nakonec místo 2 hvězd dal 3. Bohužel ale vtipných okamžiků tu celkově moc není. ()

jerry12

50%. Neskutečná kravina, ale místy celkem vtipná a především - ano, jsem teď silně zaujatý - je to film o lidech, kteří milují tenis. Jako jsem já. ()

Johny_fork

Je to sice hodně průměrná komedie, ale Seann William Scott utáhne i takový film, jeho přehnaná afektovanost mě neomrzela až do konce filmu. ()

Paxxx.cz

Zpočátku mě tahle komedie přišla hodně jednoduchá a vtipy byly skutečně hodně primitvní. Postupem času se mi příběh zamlouval a vcelku jsem se několikrát zasmál. Seann William Scott sice od prciček už docela zestárnul, ale pořád umí dobře zahrát- 50%. ()

Z0oMb3E

Celý film sa len tak plúži plúži a vy ani neviete, že skončil. Navyše po celý dej na vás kuká ten priblblý ksicht S.W. Scotta. Balansujem na rozmedzí dvoch a jednej hviezdy, ale tích pár fórv si to nezaslúži. Tento film človeka nedonúti napísať ani dlhší koment, pretože nieje z čoho. ()

mysiak

Balls Out: Garyho Výzva je ďalšia pošuková športová komédia...v ktorej "exceluje" Seann William Scott, ktorý sa už určite nezbaví nikdy nálepky Stiflera...pretože tu je opäť jednoducho magor, a aj ľudia okolo neho sú magori...má to pár vtipných miest, ale v celku ide o trápne nepodarenú športovo naladenú komédiu... ()

ivishka

Ačkoliv je film sportovní a hraje tam prazvláštně až homosexuálně praštěný Seann William Scott (kterého za to mimochodem nechci kritizovat, ale snažím se věrně popsat tento "film") musím uznat, že jsem se občas dost pobavila. Každý známe ty americké teen komedie plné naprosto přehnaných sprosťáren, které nemají tak nějak nic společného s kvalitní zábavou. Gary a jeho skrytá homosexuální orientace na pozadí jeho tenisového příběhu, je přinejmenším úsměvná. Abych pravdu řekla, tak nemám nic proti orientaci jako takové, ale způsob jakým to Gary tutlá, je prazvláštní. Měla jsem občas pocit, že jsem se pobavila u filmu až škodolibě a spíše než vtipům jsem se smála její interpretaci. ()

Lucjen

...dovolím si nazvať sa tenisovým fanúšikom. Nikdy som raketu nedržala v ruke no turnaje v televízii ma nejedenkrát prinútili udržať oči otvorené do piatej hodiny ráno, či naopak v túto nekresťanskú hodinu vstávať. To len k tomu, že tu bol predpoklad na to, aby ma film nadchol. Smola. Príjemná atmosféra síce ako-tak fungovala počas celej stopáže, ale vždy ju preťal typický, americký vtip založený na trapase, poprípade nechutnosti. Ja nehovorím, že to nemôže fungovať. Párkrát som sa skutočne zasmiala. Je ich tu však viac prepísknutých, než dobrých. Seann William Scott je obrovský sympaťák a robí zbytočné scény pozerateľnými. Dobre, dobre - vo výsledku ma zaujímalo, či sa skupinke študentov podarí vyhrať a budú konečne na titulnej strane novín namiesto futbalu, no viac ma potešili záverečné titulky. ...a ešte by som mala hodiť nejakú poznámku o Donaldovi Trumpovi, ale žiadna mi nenapadá. ()

Kopik

Ale jo, vcelku vtipná záležitost, která zaručeně pobaví. Nicméně nějaký hlubší zážitek si z filmu neodnesete a po chvíli si dle mě na něj ani nevzpomenete. Nejvíc mě asi pobavilo pogování na plese, to sem se málem počůral smíchy. Ale jinak to na víc jak tři hvězdičky nestačí. ()

Eldrick

Další variace na Stilfera tentokrát v podaní úchylnýho tenisovýho trenéra. Komedie, která stojí a padá s kadencí ulítlostí Seana Williama Scotta. Těch opravdu vtipných scén bohužel není moc, nebo příiš nefungují. Ze všeho nejvíc mě ale dostaly scény, kdy Sean William Scott pobíhá po kurtu jen v suspenzoru, nebo na sebe vyždíme měsíce nepraný slipy, nebo co to bylo. V určitých momentech překonává si svoje památný scény Stiflera z Prciček. ()

bourec

Tak moc pěkná trapárna.Vždycky když vyjde nějakej sportovní film,vzpomenu si na První ligu,což bylo nesmírně zábavný,a musim ten film vidět.Ale bohužel tohle není vůbec vtipný.Tenhle herec,kterýho už začínám dost nesnášet,se po Prcičkách pořád točí v bludnym kruhu komedií,kde se blije,sere,žerou se výkaly a podobný dementnosti.Děkuju,ale víc už ne.10%. ()

O´Neill

Ačkoliv se nejdná o bůhví jaký komediální počin, tenhle filmek rozhodně pobaví. Seann William Scott je machr, a dokáže vám to v každém filmu, do kterého jej obsadíte. Tenhle není vyjímkou. Jak jsem zmínil na začátku film dokonale odreaguje, pobaví, a co víc si člověk od lehké komedie může přát? ()

Juto

Postavy v tomto filme nemajú žiadnu hĺbku, dobrý dialóg ani vzájomné prepojenie. Udalosti sa zdajú byť náhodné a dej takmer chýba. 4/10 ()

Icefist

Sportovní filmy mám a komedie jakbysmet. Tak kde je problém? Že bych neměl rád konkrétně tenis nebo se při filmu vůbec nezasmál? Kdepak. S. W. Scott hraje taky solidně, ale zádrhel je u přemíry fekálního humoru, kterýho když je moc, tak hodnocení klesá. Tady padlo až na 50 %. Oblíbená část- proslov dcery při rozhodujícim střetnutí ()