Tréner Lambeau Fields (David Koechner) mal v posledných rokoch smolu nielen v súkromnom, ale aj profesionálnom živote. Teraz ho chcú ku všetkému opustiť manželka Barb (Melora Hardinová) i dcéra Michelle (Brooke Nevinová). Fieldsovi zostáva jediná a zjavne aj posledná možnosť ako si napraviť trénerskú reputáciu a zachrániť rodinu pred rozpadom. Rozhodne sa prijať ponuku svojho dávneho priateľa Freddieho Wisemana a postaví sa do čela nového tímu. Nebude to však mať vôbec jednoduché, pretože jeho mužstvo sa skladá z tých najmenej vhodných hráčov. Fields sa však nevzdáva a začne hľadať nových hráčov... (TV JOJ)

Jara.Cimrman.jr

"To byl pokus o vraždu! To musíte odpískat!" Na hřišti se útočník zastavuje střelbou, případně autobusem, trenér Fields nemůže vydýchat skvělý prospěch svých hráčů a občas někdo někoho něčím zasáhne přímo do "slimejše". To není špatný základ pro sportovní parodii. David Koechner však není majitelem takových humorogenů, aby mě dokázal uřehtat po celý film, ale neustále to zkoušel, což umím ocenit. ()

runner85 odpad!

Ten pocit keď si spomeniete na základnú školu a hru z názvom kopa. To som nečakal, že po nás bude dakto opakovať. Budem sa musieť opýtať pána Maroša či si to náhodou nezabudol patentovať a ak hej tak musí to spraviť aspoň pri turbíne. Film je samozrejme strašná chujovina v ktorej kráse aspoň vytŕča Brooke Nevin a Noureen DeWulf. Čo ešte treba povedať k tejto sračke? Nič, už len to, že to vysielal druhý kanál Hno(JOJ)ky hovorí za všetko. Len teraz neviem či to prekonalo Longest Yard. Prekonalo, či nie? :o ()

mala_kea

David konečně nepropadl totální sračce, ale konečně něčemu, na co se (sice s bídou) nechá dívat. Nemůžu si pomoc, ale sportovní komedie jsou děsné vykrádačky sebesamých. Režie je něco otřesného a vtipné scénky nejsou vtipné, ale děsně trapné a ta bída vás donutí k lehkému pousmání. No pousmání spíše ke změně stavu rtů. Rozhodně však koukatelnější než teen komedie, která vás ze sedačky spíše odradí, než přitáhnou. ()

Blazis34

Parodie na sportovní filmy od Toma Bradyho se povedla. Tentokrát nemůžu hodnotit kvalitu filmu, ale to jak mě bavil a jak jsem se u něho zasmál. Celkově děj byl dost předvídatelný a už nesčetněkrát natočený, ale na tomto díle se mi líbili, zaprvé vkusní herci a pasující na míru této ujeté blbosti. Za druhé jsem se hodně nasmál při krátkých skečích, jako třeba na začátku útok na Zidana nebo tenisový duel Wiliamsové a Marii Šarapovové. Nebo ještě uvedu scénu, kdy trenér řval: To byl pokus o vraždu, pískej to! a potom: Rozhodčí jseš slepej?! A záběr na rozhodčí jak chodí se slepeckou holí. Prostě takové scénky byly podařené a splinily cíl, rozesmát diváka. Musím ještě pochválit i stylový a podařený soundtrack. Z druhé stránky to byl tuctový film a dost bláznivý. Ale u komedie se musí divák zasmát a to se myslím povedlo ve většině případů. Dávám 75% - čtyři hvězdy. ()

Soweek

I přesto, že parodie jsou poslední dobou velmi málo podařené, prožívají velký boom. Meet th Spartans vévodí návštěvnosti kin v USA a předposlední Epic Movie si na sebe taky bohatě vydělal. Ke mně se dostala tato né moc nápadná parodie na sportovní filmy jako Gridiron gang, Invincible, Stick It, Longest Yard a další. Musí se nechat, že nebýt délky (2 hodiny není zrovna moc rozumný čas na parodii) bych dal i čtyři hvězdy, ale po hodině a půl to už prostě omrzí. Další velkou nevýhodou je, že film paroduje sportovní filmy, které sice u nás vyšly na DVD, ale nebyly žádným trhákem, takže ne každý ty filmy viděl a ne každému přijdou scény vtipné. Doporučuji tak jedině velkým příznivcům sportovních filmů, kteří mají nakoukáno nebo milovníkům parodie. ()

• Film nebol premietaný pred kritikmi. (ShortyIC)