Sympaťák John Farley (Seann William Scott) nebol vždy tým sebavedomým autorom niekoľkých knižných bestsellerov, radiacich ako si pomôcť v rôznych ťažkých životných situáciách a prekonať sám seba, ktorým je dnes. Vlastne mu trvalo temer dve desaťročia, kým sa celkom zotavil z traumy, ktorú mu spôsobil jeho hrôzostrašný telocvikár zo základnej školy Jasper Woodcock (Billy Bob Thornton) – ten ho totiž vtedy neskrývane terorizoval a spravil mu zo školy hotové peklo! A tak asi nie je veľkým prekvapením, že keď sa John po rokoch opäť vráti do svojho rodného mesta a zistí, že jeho mama (Susan Sarandon) sa zamilovala práve do šialeného Jaspera a chce si ho dokonca vziať, je na pokraji nervového zrútenia! Skalopevne rozhodnutý mame dokázať, že sa chystá urobiť najväčšiu chybu svojho života, je ochotný urobiť čokoľvek, aby svadbe zabránil – čím viac sa však snaží Jaspera znemožniť, tým horšie z toho vychádza on sám... (TV Markíza)

ElizabethB

Oznacenie “ komédia ” v suvislosti s tymto filmom mi pride ako vydareny vtip, narozdiel od samotnej snimky. Billy Bob Thornton a Seann William Scott boli ok, scena na beziacom pase a s Mr. Woodcockom na lehatku v zavere - vydarena. A ak dobre ratam...dohromady som sa zasmiala asi "az" 5 krat ... ;) Taaakze, ak neviete kde premrhat 87 minut vasho zivota, odporucam tento film... ;) 2/10 ()

Camulator

Tak tenhle film mě nekutečně zklamal, čekal jsem alespoň o 80% víc. Dobrý námět, příšerné provedení. Dala se vymyslet kvanta výborných situací, kdy by mezi sebou dva hlavní hrdinové vyrovnaně a vtipně soupeřili, místo toho jeden úspěšně ignoruje druhého, který se neuvěřitelně ztrapňuje po celou stopáž. Nezasmál jsem se ani jednou. Doslova utnutý konec byl už spíše vysvobozením. Pro mě ztráta času. ()

Spooner

Tak vcelku to byla docela prima komedie, i když z námětu a obsazení se dalo udělat víc. Zvláště z toho obsazení. Sean William Scott je tady celkem snesitelnej, ale Thornton už mě v té samé poloze od Bad Santy docela štve. Jasně, v Santovi to bylo bezva, ale časem se to omrzí a tady už je to chvilkama trapné. No a ani Susan Sarandon se sem moc nehodila. Několik vtipných scének tu ale je, příjemně to uteče a nebejt toho Thorntona a klasickýho morálního poselství na závěr, mohlo to být ještě víc fajn.50% ()

Ceres

Thorntona mám rád, ale i když tento film má celkem kvalitní obsazení, tak nedosahuje nějakých velkých kvalit. V průběhu filmu sice zazní dost hlášek na to, aby se člověk díval dál, ale celkově nic moc. Stiffler hlavně zklamal, čekal jsem větší odvaz. 40% P.S.: Viděno v dabingu, takže pravděpodobně originál bude o něco lepší. ()

kaylin

Susan Sarandon se nám ukázala v Karlových Varech, já jsem v tom samém týdnu poprvé viděl snímek "Pan tělocvikář". Příběh o tom, jak jeden kluk měl na základní škole pořádně drsného učitele tělocviku. Když tenhle kluk zestárnul a vrátil se do města, kde vyrůstal jako spisovatelská hvězda, zjistil, že právě tenhle tělocvikář, kterého všichni nenáviděli, mu běhá za jeho mámou. Postaví se tedy proti sobě dva kohouti, kteří se klasicky nenávidí, aby na konci mohli "dospět" a uvědomit si, že vlastně nejsou tak špatní. Neskutečně přímočarý a jednoduchý děj, který zvedá jen několik věcí - herecké výkony, kdy Billy Bob Thornton i Seann William Scott podávají své klasické výkony, které neurazí, postava Scotta se postupně ale mění v tak otravnou, že jí ani nechcete fandit. Tělocvikář je zase ukázkou toho, že i když je člověk vážně docela šmejd, najde si přátele a je u lidí uznávaný. Chtěl bych vidět, jak zrovna v Americe by se takový člověk stal učitelem roku, když v dnešní době jsou dětmi podávány žaloby i za horší prohřešky proti jejich osobám. Film se může chlubit jen několika málo hláškami, epizodní postavy, které zde jsou, nemají pro děj absolutně žádný význam, a tak se celá komedie plácá v tom, že prostě není dost vtipná, ani dost nápaditá. Rozhodně to není film, na který by člověk chtěl jít do kina a měl z něj pocit, že peníze nemohl utratit lépe. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/07/kacatko-woodcock-nakaza-laska-dalsi.html ()

• Skupina "The Ramona Dynasty" z Riverside v Kalifornii si ve filmu zahrála místní školní kapelu. (HappySmile)
  • Billy Bob Thornton si počas filmovania scény wrestlingu so Seannom Williamom Scottom zlomil nohu. (ladko)
  • Producent David Dobkin režíroval některé scény, které se musely natáčet znovu, což trvalo 3 týdny. (HappySmile)