Jednatřicetiletý Bobby Boucher (Adam Sandler) je prosťáček ze zapadlého koutu Louisiany. Středem jeho života je dominantní matka (Kathy Bates) a nekomplikované povolání podavače vody v místním fotbalovém týmu. I když Bobby vykonává svou práci se zápalem a nasazením hodným uznání, pro svůj mdlý rozum je terčem posměchu a hrubých legrácek ze strany hráčů. Co hůř, kouč přikázal Bobbymu nechat si všechno líbit a tak se v jinak nezáludné duši božího prosťáčka nahromadila slušná zásobička negativní energie. Bobby je záhy donucen najít si nové místo u nejhoršího univerzitního týmu v celé Louisianě. Místní trenér to nemá v hlavě úplně v pořádku, ale na talenty má nos. Odhalí v mírném nosiči vody skvělého fotbalového útočníka. Bobbymu stačí připomenout některou z četných křivd a z plachého chlapce se rázem stane monstrum nezadržitelně odrovnávající řady vazbičů v obraně soupeře. Bobby se stává hvězdou týmu a na stará kolena také vysokoškolským studentem. To vše za zády své dominantní matky, která nemá pro surovou hru s míčem pražádné pochopení. Stejně neústupná je i v případě Bobbyho staronové lásky Vicki (Fairuza Balk). Zdá se, že ani jako talentovaný fotbalista to nebude mít Bobby vůbec jednoduché. (oficiálny text distribútora)

castor

Americký sen po sandlerovsku. Zvolil si atraktivní prostředí amerického fotbalu, udělal ze sebe otloukánka a pitomce, na kterého jsme u něj zvyklí, a znovu se nás snažil přesvědčit, že s dobrým srdcem to dotáhneme daleko. Určitě to není o popadání se za břicho, rozhodně se ale na druhou stranu divák nenudí. V týmu má navíc Sandler oscarovou Kathy Bates a několik sympatických karikatur, které do téhle buranské šaškárny solidně zapadají. ()

lamps

Tak tohle Sandler hodně přehnal. Herec jako on prostě nemá zapotřebí hrát zaostalé idioty, jejichž povolání je donášet vodu další bandě pitomců v podobě místního fotbalového mužstva. Příběh je předvídatelný od začátku do konce a navrch zoufale kýčovitý a nevtipný. Ty 2* jsou víceméně jen ze soucitu. ()

Gore odpad!

Shit no. 1. Debilní slátanina a nejhorší sandlerovka. Proti tomuhle je Zohan mistrovský dílo. Když řeknu kterýmukoliv člověku na ulici ať mi předvede retarda, bude dělat to, co Sandler v tomhle filmu. Jenže já ho hned nebudu angažovat do filmu a říkat mu, aby si hrál na retarda hodinu a půl. Hnus. Některý filmy bych prostě zakázal. ()

Arren

Zdaleka nedosahuje kvalit Trestné lavice, ale celkem pobaví. Vodonoš se drží klasických postupů u amerických komedií a nenajdete v něm nic nového. Pro fanoušky Amerického fotbalu je to zpestření v nedostatečném filmovém výběru žánru a pro Adama Sandlera poněkud podprůměrný výkon. Sledování tohoto filmu Vám rozhodně neublíží, ale zároveň se taky nic nestane, když Vám cestu nikdy neprotne. ()

Bauer

Kravina největšího kalibru, co může být! Jenže jedno se uznat musí a to že je to celkem i zábavné. Pár vtipných scén se zde najde, dokonce i pár vtipných hlášek. Ale najde se zde bohužel více rádoby vtipných scén, které ve finále působí nehorázně trapně. Zároveň je to jednoznačně nejhůře zahraná role mého oblíbence Adama Sandlera, jenž tady hraje idiota nemajíc nic moc prostor k tomu, aby nás pobavil, jako v jeho dalších filmech. Na druhou stranu Kathy Bates předvedla super výkon v roli starostlivé matky a právě ona má velkou zásluhu na těch vtipných scénách. Scénář je naprosto debilní taky!! Jedna z mála komedií, co mně nebavila, až tak podle mých představ!!! ()

• Ve dvou scénách se ve filmu objevuje bývalý kouč NFL Jimmy Johnson, který se v roce 2010 účastnil 21. řady americké reality show Survivor. Ve filmu ho jeden z fanoušků sedící za ním oslovuje jménem Jimmy. (MMR)