Prci, prci, prcičky 2

• Slovensko Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie (viac)

Nemotorný Jim Levenstein (Jason Biggs), sympatický Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas), športovec Chris „Oz“ Ostreicher (Chris Klein), intelektuál Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a frajer Steve Stifler (Seann William Scott) majú za sebou rok „pôstu“ na univerzite - a pred sebou letné prázdniny! Prenajatý dom na pláži dáva každému z nich nádej na skvelý sex. Ich túžba po aspoň jednej búrlivej sexuálnej noci je taká veľká, že prijmú aj brigádu, len aby si zarobili nejaký ten dolár na prilepšenie, a tým si zvýšili svoje šance. Lenže správny sex praktizujú minimálne dvaja a v tom je i tentoraz problém. O dievčatá, ktoré by mali pochopenie pre ich hobby je totiž núdza a chlapci to s nimi majú skrátka ťažké... Jedinou nádejou je dlho a starostlivo pripravovaná párty, ktorá sa však i tentoraz vymkne ich kontrole - a nikto na ňu nepríde! (TV Markíza)

lobo87

O trošku slabšie ako jednotka, ale opäť nesmierne zábavné, s už obľúbenými postavami a ich večnými sexuálnymi trapasmi. A scéna s lesbičkami geniálna... 70% ()

MIchael90

Jedná se o komedii (romantickou) a u té hodnotím především to, jak moc jsem se nasmál.. a pravdou je, že mě místy chytaly až záchvaty smíchu :) Jimuv táta nemá chybu! A perfektně zahrané byly i další vtipné scény. Dnes se už navíc u prci, prci jedná o takový malý fenomén.. 4/5 ()

Marty_cz

Druhý díl této úspěšné komedie je stejně možná o trošičku míň dobrý jako první díl. Scéna u lesbiček doma byla prostě legendární. Nebo Jim opět dokázal parádně pobavit a vzbudit lítost a obdiv jak herec může dobrovolně hrát takového blba. Každopádně hraje to dobře. Sitfler opět zazářil a jak jsem už jednou dříve řekl, tento herec bude navěky věků ztotožněn s touhle rolí, jelikož tak skvostně vytvořená postava se skvělým podáním nemá v komediích obdoby. Opravdu tohle s v komedii jen tak nevidí. Ale kdo tenhle film viděl, tak to nejspíš ani nemusím zdůrazňovat. Jen tak dál velice povedené. Gratuluji! ()

Juuroo

Jednoznačne najslabší zo štyroch dielov série. Film ako keby ani nemal napísaný scenár, celé to pôsobí ako niekoľko nasilu pozliepaných scén. Avšak to čo túto sériu zdobí je dobrá hudba a tá je fajn aj v tomto prípade. Top filmu je jednoznačne Jim a sekundové lepidlo. Nie je to úplná katastrofa, ale 3 hviezdičky by boli príliš. ()

blazma

předem se omlouvám za formát komentáře CTRL C a CTRL V, ale tady prostě by jsem psal jedno a to stejné. Tohle je akorát puberťacká krávovina, která chce upoutat pozornost nadržených teenegerů, bohužel se to povedlo natolik že vzniklo milion pokračování a každej to zbožňuje, ale mě tyhle filmy nikdy nezaujaly. naprostá blbost a žádný díl mě nepřesvědčil o opaku, pořád furt jedno a to stejný. ()

J.Mayen

Druhý díl se od svého předchůdce moc neliší, jde o ty samé nesympatické slizské herce a jejich slizké představy a zkušenosti. Opět tu máme možnost podívat se na víkend o víkend opravdu nejošklivějších chlapů a jejich velmi sympatických protějšků. Jason Biggs je velmi ošklivý, asexualní “chlap” s velkým nosem a podivným dětským tělem a my máme možnos být svědky, kde ve filmu je neodolatelný, nejsvůdnější, nejdokonalejší, nejroztomilejšínejpřitažlivější pro každou ženu. ()

Memesis

Bavilo mě to daleko víc než jednička, protože autor konečně využil svou schopnost, jak pobavit diváky dobrým sexuálním humorem během celého filmu. Děj je tedy dost chabý, ale o to tu pravděpodobně nejde. 75% ()

TesterX

Pokracovani ztratilo prvotni kouzlo jednicky, ale i presto zde shlednete nekolik opravdu podarenych momentu (udajne lesbicky, gel vs lepidlo). ()

MaxQ69

Tentokrát jsme měli možnost podívat se jak to vypadá když už kluci mají za sebou nějakou tu zkušenost, sic nepatrnou, ale lepší než žádnou. Opět jsem byl překvapen perfektními scénami a momenty a nakonec i Jimovým rozhodnutím. Solidní komedie, i když už ne tak dobrá jako jednička. 70% ()

kishi_SO

uz som myslel ze potom kolaci z jednotky ma uz nic neprekvapi:-DDale scena z "lesbickami" a mala nehoda z lepidlom ma na stastie velmi prekvapila:_)myslim ze tato cast je na rovnakej urovni ako jednicka...akurat musim zkritizovat jednu vec: Eugene Levy mohol dostat viac priestotu:-D ()

Dexter666

Všetko je asi otázkou toho, v akej nálade to pozeráte: Ak idete práve z prednášky z filozofie o konfrontovaní klasického nihilistického konceptu so súčasným politicko-ekonomickým dianím, asi tomu dáte odpad. Naopak, v lete po ťažkom týždni a dvoch pivách, keď si potrebujete oddýchnuť, sa dá na zopár gagoch aj zasmiať a dobre vypnúť. ()

Ellush

Jelikož první kroky vstříc sexuálnímu životu už mají hrdinové (ne)úspěšně za sebou, muselo se téma omezit na "jak zlepšít stávájící situaci". Ovšem výkon Seanna Williama Scotta byl opět bezkonkurenční - takový hovado ze sebe umí udělat málokdo. A nezklamal ani Jason Biggs v roli Jima... Na jedničku to nemá, ale sranda to ještě je a pořád k tomu hraje vcelku kvalitní hudba. ()

Dawe.86

Musim řict že nejlepší na tomhle filmu je že i když si pustíme s klukama po iks letech a po několikátý tak furt se u toho natlemýme jako tehdy když jsme to viděli poprvý. Dvojka navazuje na jedničku a myslím že jak sou občas dvojky nudné a bez nápadu tak tady to určitě nehrozí. Tohle je poslední díl kde mužem vidět celou partu u sebe a stojí to za to. Herci,kvůli kterým je jednicka a dvojka a vlastne i trojka jsou naprosto skvělí. Lepší film o pubertacích už snad nikdo nikdy nenatoči. ()