Pokémon 6 - Jirachi co plní přání

• Japonsko Gekidžóban Pocket Monsters Advanced Generation: Nanajo no negaiboši Jirachi (viac)

Ash, Pikaču a přátelé (bez Misty) navštívili festival oslavující zjevení se komety, když narazili na záhadný krystal, který vypadal jako diamant....... (oficiálny text distribútora)

kaylin

Roztomilý příběh, kde se představují zajímaví Pokémoni. Snaží se to být až příliš moc dojemné a moc to hraje na přátelství, ale tohle už tak nějak k Pokémonům patří. Byl jsem rád, když se vrátil Brock, ale teď zase odešla Misty. Vysvětlení bude někde v seriálu, který tak nakoukaný nemám. No, je to celkem standardní. Příběhově nic moc, vizuálně spíše průměrné, ale pokud máte tenhle svět rádi, sedne vám to. ()

1860 odpad!

tahle animace je mi víc než odporná, i kdyby to mělo zajímavý děj s dobrou zápletkou, vystěním a zvratem, momenty, kdy postava půl minuty stojí nehnutě a hýbe se pouze pusa, jsou prostě na zvracení.. ()

Paity odpad!

Když by se sečetli výdělky této naprosté blbosti a všech dalších dílů, dostaly bychom velice nechutnou sumu, která by i v dolarech dělala naprosto nechutnou částku. ()

Všelicos

Roztomilý Jirachi, pěkná akce a ani dialogy nebyly tak hloupé, jak mohly být. Co mi chybí jsou Pokémoni první verze, jako by až na Pikachua ani neexistovali... :( ()

Mikino00

Tady už je to snad cílené na úplně nejmenší diváky, protože tento předvidatelný rádoby dojímavý příběh o přátelství lidské posedlosti je velmi rozvleklý a nezajímavý. Přidání nových postav malých dětí mi silně nevyhovovalo, stejně jako Jirachi. ()