Zúfalé manželky

• Česko Zoufalé manželky (viac)
Ukážka z filmu 1
Dráma / Komédia / Mysteriózny
USA, (2004–2012), 128 h 53 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvorcovia:

Marc Cherry

Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria, Nicollette Sheridan, Steven Culp, Mark Moses, Andrea Bowen, Doug Savant, Jesse Metcalfe (viac)

Je to možné? Mary Alice Young (Brenda Strong) vyzerá tak šťastne. Nádherný dom na predmestí, spoľahlivý manžel, dieťa a mnoho ďalších vecí. Toto všetko sa rozhodla zanechať? Zdá sa, že áno, ale človek by tomu najradšej neveril. Lenže o pochybnostiach nemôže byť ani reči vo chvíli, keď táto žena ukončuje svoj na prvý pohľad šťastný život výstrelom revolvera. Lenže akokoľvek je to netradičný úvod, táto postava sa s divákmi rozhodne nelúči. Práve naopak. Bude to práve Mary Alice Young, ktorá nás bude sprevádzať po tomto malebnom predmestí a zoznámi nás nielen s jej rodinou, ale aj so susedmi a najmä s jej priateľkami. Iba vďaka jej teraz už nadprirodzenej schopnosti sa dostaneme do diskrétnych zákutí, ako sú spálne alebo toalety. A iba vďaka nej sa dozvieme veci, o ktorých nemajú tušenia ani tí, ktorých sa to najviac týka. Nazrime teda do životov jej piatich najlepších priateliek a spoznajme ich skutočné životy... Mimoriadne úspešný seriál televízie ABC získal tri zlaté Glóbusy, päť cien Emmy a mnoho ďalších cien. (oficiálny text distribútora)

Elgin

Vyborny serial, kde sa miesi nefalsovany humor s napinavym thrilerom, dramou, romantikou i absurditou dohromady. Cez to vsetko je to pomerne vyvazene a clovek dostave presne to co ockava. Z plejady hercov a hereciek si urcite kazdy vyberie toho svojho favorita a ak prekusnete prvych pat dielov, tak Vas tento serial uz nepusti. Dufam, ze s postupom casu scenaristom nedojde dych ako sa to uz v mnohych inych seriach stalo. Po zhliadnuti prvych troch serii jednoznacne moj favorit do TOP 10 ever.>>>>>>pocase musim ist z hviezdou dolu, pretoze tvorcovia chcu vyzmykat z divakou max a celok neuveritelne trpi. ()

77Ivana

Velice dobrý seriál s dobře napsaným scénářem. Jen druhá série se trošku nepovedla, její zápletka mě moc do děje nevtáhla. ()

ivonca

Manželky milujem!!!! Pre mňa momentálne asi najlepší komediálny seriál. Vždy ma strašne rozosmeje, prekvapí, poteší a niekedy aj rozplače ale nikdy ma nesklame. Za päť sérii sa už toho udialo toľko!! a tvorcovia nám stále dokazujú, že je ešte veľa ponúknuť. ()

Spidergirl

Tak tady jsem naprosto ve svém živlu ! Nejsem žádný seriálový "maniak", ale Desperate Housewives jsou pro mě skvost ! Jak já bych si přála být dalším novým sousedem, který se přistěhuje na Wisteria lane ! Skvělé herecké obsazení a ta dokonalá rozdílnost každé ze zoufalek ! - pro mě se stále nejlépe předvádí a je mou nejoblíbenější postavou Lynette, tedy Felicity Huffman a to bude i proto, že si kolikrát říkám: "A takhle bych to přesně udělala i já." Je mi hodně blízká svým jednáním.. Nebo Marcia Cross - už od začátku mě naprosto fascinuje svou "dokonalostí" ! A celý seriál mě jednouše unesl a nechávám se unášet stále ! Miluji ! ()

jasanka

Výborný seriál, který má od každého něco – prvky komedie, dramatu, thrilleru, krimi… Každý si něco najde. Oblíbená postava: Susan a Gabi. ()

edie sedgwic

Serial presne podla mojho gusta: skvele herecke vykony, prepracovany scenar a charaktery, smiech cez slzy. Pre mna po Sexe v meste najlepsi serial vobec. ()

Móó

Ve skutečnosti by tuhle ulici už určitě vyhladila nějaká tajná organizace, protože všechno, co se tam děje, by bylo opravdu více než šílené. Ale pořád je to jen seriál a já se na něj už několik let ráda dívám. Všechny zvraty mě pořád baví a mám se vždy na co těšit. A vidím v Zoufalkách pravdu v tom, že ty navenek slušné a perfektní rodiny z předměstí možná opravdu skrývají velká tajemství, která by nás asi opravdu překvapila. ()

Chundys

Nemůžu jinak. Ať si klidně někdo o mě říká, že jsem divnej, když koukám na Zoufalé manželky. Je pravda, že hodně věcí co tu bylo je zcela nemožných, ale Američani mají takový smysl pro humor, že tam je prostě vše možné a divákovi se to líbí. Ano líbí! Nicméně jsem i rád, že skončila i tato éra Zoufalek a já si je náramně užil. Děkuju :-) ()

Bozvav

Zoufalé manželky jsou ženy, co se rozhodně nenudí. Když dávali seriál poprvé, přišel mi dost zmatený. Teď po letech se mi vcelku líbil. Spousta vtipných hlášek, nečekaných zvratů a naprosto bizardních situací. Nikde snad nebydlí tolik pošuků na jednom místě jako na kýženém předměstí. Některé díly slabší, některé silnější, ale jako celek za mne 75%. ()

#47

Tento seriál mě velmi příjemně překvapil svým smyslem pro vtip, nadsázku či lehký nádech tajemna. Prostředí dokonalého amerického předměstí zde sice vypadá až kýčovitě, ale nějak to sem prostě patří...stejně jako u Americké krásy. Oceňuji také, že zatím není ze Zoufalých manželek cítit ona pachuť feminismu, která je často důvodem mého znechucení u konkurenčních seriálů.__________Po čtyřech letech od posledního komentáře za pravidelného sledování Zoufalek přidávám pátou hvězdičku...málokterý seriál si dokáže udržet výbornou úroveň i po tolika letech (jsem na začátku 6. sezony), včetně humoru, emocí, hereckých výkonů i zápletek. ()

Axident

Ve čtvrté sérii je to přeci jen už natahovačka jak vyžvejkaná žuačka, ale i tak se na to stále kouká sakra dobře, ač už jedou podle recyklovaného scénáře, ostatně ono, co furt vymýšlet, musí se točit, dokavad to sype. Ale suma sumárum jeden z mých nejoblíbenějších seriálů (samozřejmě pouze(!) v originále). ()

koniklecka

Milý seriál o různých životech různých žen ve středním věku. Ten jim ale nebrání zažívat mnohé extrémní situace, prát se jako puberťačky a podobné výstřelky. K tomu se přidává zajímavá dějová linie, která stmeluje všechny díly. Už jsem zvědavá na další sérii. ()

Mikyska

Pro Čechy je tenhle seriál, jako z jiného světa. Ulice plná záhad, zábavy a hlavně plná adrenalinu. Je to něco zcela nového! V tomhle seriálu si najde každý své - drama - akce - komedie - romantika, ale docela i někdy horor. Po 4. sérii, která skončila poodskočením o 5 let jsem na pátou opravdu zvědavá a mydlím si, že tenhle seriál mohu vřele doporučit, protože v Zoufalých manželkách se stále něco děje a hlavně se děje stále něco nového a napínavého! ()

Loooki

Keď som sa prisťahoval do nového mesta tak mi Zúfale manželky boli najlepším spoločníkom, pretože som si myslel, že bývam v nudnej ulici...Vďaka Zúfalým manželkám viem, že opak je pravdou. Bývam síce v paneláku, ale viem, že každý má svoje tajomstvo...No nie sú až tak šokujúce ako z Wisteria Lane. Hodnotené po absolútnom finále seriálu. ()

Judas odpad!

Přijde Vám, že je něco trapné ... podívejte se na "bitches", které řeší problémy, které nejen nám mužům ukazují, že existují naprosto zbytečné seriály a lidé. ()

Elyon

Hmm sice je to o vztazích, ale alespoň se tu něco děje. U většiny seriálů ze života mám chuť vstát z pohovky a zakřičet: Lidi, já se chci bavit a ne umřít nudou! Ale tohle naštěstí u Zoufalek nehrozí. Hvězdičku dolů za to, že je to seriál o životě a není tam žádná akce a napětí a taky za Bree, která mi leze neuvěřitelným způsobem na nervy, ale hrozně. Jinak je to docela fajn seriál, který ale nemám potřebu sledovat každou chvíli, třeba když přijdu ze školy tak je to mnohem lepší sledovat. Když si ale představím tu hrůzu, že by všude dávali Nova a Prima po třetí hodině odpoledne Ulici nebo VKV...brrr. Na tento seriál jsem se dívala i přes odpor k seriálům "ze života" kde se řeší klasické problémy jako drby, lásky a rozchody... ()

I muži mají své dny...

I muži mají své dny...

19.04.2006

A někteří je prožívají v televizi. O čem to mluvím? O dalších řadách (6-8) seriálu 24 hodin . Koho by napadlo, že více peněz si američtí herci vydělají v televizi, že? No, je to tak a Kiefer… (viac)

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006