Vražedné čísla

• Slovensko Numb3rs (viac)
Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2005–2010), 84 h 34 min (Minutáž: 43 min)

David Krumholtz, Rob Morrow, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Navi Rawat, Peter MacNicol, Dylan Bruno, Diane Farr, Aya Sumika, Sophina Brown, Michelle Nolden (viac)

pistik

Ďalší z rady policajných seriálov ako C.S.I., Cold Case alebo Criminal Minds. Avšak na rozdiel od vyššie spomínaných, Vražedné čísla nedokážu ničím zaujať, jedná sa o čistý priemer. Nápad ako riešiť rôzne záležitosti pomocou matematiky by sa hodil skôr do nejakého mysteriózneho seriálu ako do seriálu takéhoto druhu- niektoré riešenia vyznievajú až príliš hlúpo a nereálne. Taktiež casting výrazne šliapol vedľa. Otec Grék a jeden zo synov typický Američan a druhý zase Palestínec? Videl už niekto takú nesúrodú rodinu? Tomuto seriálu proste chýba šťava a napätie alebo lepší strih. ()

Zahartof

Tak nevím. Viděl jsem pár dílů ze čtvrté série (podle toho, co psali v televizi) a šlo o totální blbost. Vymývání mozku amerikanologií. Cool agenti FBI, naprosto tupí zločinci, nereálné zločiny a naprosto nereálné použití "ó mocných" technologií při pátrání po nich. Idiocie. ()

dessa

Hodnocení tohoto seriálu by se zvrtlo ve snůšku vulgarismů, proto postačí samotné hodnocení: odpad! //// tak jsem viděl dalších pár dílů a zas tak šílený to není... 40% ()

Gajzur

Je zajímavé, jak dojde na zločince pomocí čísel a rovnic z matematiky. A ještě užasnejší je, že je to všechno pravda. Opravdu se dá dojít na tyto záhady pomocí rovnic. Matematika je úžasná. Díky těmto věcem obsazených v tomto seriálu , se mi líbí. ()

Likan7

Mohl to být další skvělý seriál. Potenciál být dalším seriálem kvalit Sběratelů kostí tu byl, jenže postavy se od začátku téměř nepohnuly. Příběhy jsou od začátku do konce epizodní, s uzavřeným dějem a pokud by seriál na konci nekončil jednou jakože svatbou, neměl by ani náznak nějakého zakončení. Od začátku tady scénáristé pracovali špatně a utrpěl tím celý seriál. Po hodně dlouhé době, možná dokonce poprvé, se nebudu loučit s postavami, které mi budou chybět, protože nebudou. Zívačka, která nestrhne ani v jedné z těch 118 epizod... ()

Nix

Já mám občas úchylku a divnej vkus na špatné filmy či seriály. A tohle je jeden z těch případů. Prostě dejte dohromady matematického génia a policistu, kteří dokážou pomocí čísel vyřešit i nakupování rohlíků. Tohle prostě člověk musí vidět. To převedení těch čísel do reálných situací mne prostě zasáhlo a hrozně bavilo, nemůžu si pomoct ale tenhle seriál je opravdu fajn. Jen to člověk nesmí brát vážně a svým způsobem to mělo své kouzlo. ()

Chuppa

Tenhle seriál mě tedy vůbec neoslovil, kudrnatý týpek co s pomocí matematiky skoro dokáže zjistit jmeno vrahovi matky mě přijde skutečně trošku přehnaný. ()

morfas odpad!

„Vrah zanechal na místě činu své fekálie. Po chuťové analýze zadrženého vzorku na místě činu zkusím derivací charakterizace trojrozměrného povrchu čtyřrozměrné koule třídimenzionálními varietami zjistit, jestli ten sendvič s burákovým máslem zapil mrkvovým džusem, což by vysvětlovalo barvu a konzistenci zadrženého vzorku...“ ()

Margerie

Čísla nebo šifry ve spojení s vraždou diváky baví, na což taky tenhle seriál sází. Ale víc než průměrnou, nikoho neurážející zábavu na odpoledne od toho nečekejte. ()

petisek

Už aj Ridley Scott má svoj krimi seriál a musím uznať že vydarený, aj napriek ošúchanej téme, či množstvu postáv. Hlavnou devízou Numb3rs je vydarené herecké obsadenie (Peter MacNicol v roli potrhlého matematika je geniálny), perfektná vizuálna stránka seriálu (čo už je dnes vďaka CSI štandart) a zamerianie sa na rodinu hlavného hrdinu seriálu, vďaka čomu ide príbeh viac do hĺbky a vytvára priestor pre humorné situácie. ()

Smajlík93

Jak už plyne z názvu seriálu Vražedná čísla (Numb3rs), je jasné že se nejedná o klasickou kriminálku, ale o hit poslední doby. FBI si neví rady se složitými zločiny v Los Angeles, a proto agent Don Eppes si přizve na pomoc svého bratra profesora matematiky Charlese Eppese. Proč matematického profesora? Díky Charliemu nadání na čísla a vzorce dokáže sestavit pro hledaného zločince unikátní rovnici, která pomůže dopadnout pachatele. Aby děj nebyl matematickou kriminálkou strohý, nebo nudný je doplněn vtipnými scénkami. Ten to seriál je pěknou ukázkou kombinace kriminálky a vědy (občas sci-fi). ()

George3110

Tento seriál je jedným z tých lepších čo ponúkli naše televízie a nebyť toho že ho vysielajú ani o ňom neviem. Seriál nie je síce veľmi dlhý ale zato kvalita dielov nekolíše a je na veľmi vysokej úrovni. Aj herci boli vybraný veľmi dobre. ()