Nezvestní - Série 1

(séria)
Dobrodružný / Dráma / Fantasy / Mysteriózny / Sci-Fi / Thriller
USA, (2004–2005), 17 h 43 min (Minutáž: 40–85 min)

Matthew Fox, Evangeline Lilly, Josh Holloway, Jorge Garcia, Terry O'Quinn, Naveen Andrews, Emilie de Ravin, Dominic Monaghan, Ian Somerhalder, Maggie Grace (viac)

Dusty56

Skvělá první série originálního seriálu. Má množství výborných postav v čele se Sawyerem a charakteristikých herců v čele s Evangeline Lily. Ale vlastně každá z postav je svým způsobem výjimečná a výborně zahraná. Štve mě vlastně jen Michael, k ostatním jsem si buď hned na začátku našel cestu (Kate, třetí kolo u vozu alias Jack, Sun) anebo v průběhu (Sawyer, Jin, Charlie, Locke, Hurley, Sayid). Co se týká děje, tak mě trochu štve to mysteriózno, kterého je občas bohužel až moc. Také flashbacky vstupují až často do děje. Ale jinak dění na ostrově je paráda, škoda že další série se kvalitně této nerovnají. 90% ()

KuceraJohny

Tak jsem se po x letech konečně dostal k tomuto ikonickému klenotu. Upřímně jsem věřil, že skutečně půjde pouze o přežití skupiny lidí, ale ukazuje se, že ostrov je nesmírnou záhadou. Baví mě postupné odkrývání minulosti postav a celkové sžívání se s dějem. Oblíbenost postav se tu mění jako na houpačce, ale atmosféra je čím dál víc ponurá. Nevím co se mi na seriálu líbí nejvíce, ale jedno vím jistě. Baví mě. A to je hlavní. Zatím se nejedná o klasické šílenství, kdy musím vidět každý díl, ale jistá touha se každý večer podívat, tu je, takže stoprocentně pokračuji. ()

Namefar

Není to špatné, na rozdíl od ostatních mi flashbacky nevadí. Je to alespoň chvilková změna a útěk z ostrovu. Postavy jsou dobře vyrýsované. Některým fandíte jiné nemate rádi, další zase nechápete jak můžou být tak naivní a hloupí. Ostrov obsahuje divoké prasata kterým svítí oči, jednoho ledního medvěda, "šílenou" Francouzku, tajemného muže co nespadl s letadlem, a nějaký zavřený bunkr v zemi. Dál jsem zatím nedošel. Přežilo asi cca 50 cestujících, poznámé tak 1/4 o ostatních není v seriálu zmínka, jen že tam jsou a něco dělají. Neznámé jejích tváře a postupem času nejspíš zmizí. Mám půlku první série a zatím baví. ()