Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiálny text distribútora)

monty.cl

tohle je potřeba vidět, naprosto šílený mix Jump street,disca a vrchovaté porce trapnosti a nevkusu, takže pro mě parádní pecka...70% ()

crasty

Možná to na 5 * není, ale je to kult, který mě obklopil. Místy jsem se náramně bavil a užíval si velikou oddechovku. Soundtrack je úplně skvělý jako pro mě celý film. ()

han.ci

Čekala jsem hrůzu, ale kupodivu jsem neměla chuť to po pár minutách vypnout, ve chvílích nudy se dalo pařit na písničky, ale to nezachraňuje to, že se jedná o film o dvou gejích, kteří jsou navíc bratři, blázni a nesympaťáci. ()

4k7

Každý na film může mít jiný názor, ale lidi... ubohé a trapné? To snad ani ne. Jsou komedie, které se snaží být zábavné za každé situace, kde ze sebe herci dělají co možná největší blbce, stokrát šlápnou na hrábě, jen aby je opakovaně praštil do obličeje a potom jo... ty většinou fakt trapné bývají. Ale pokud někdo natočí film, kde ze samotné trapnosti udělá přednost způsobem, že komedie není hnána do nesmyslných extrémů, není vtíravá a nepříjemně vlezlá, pak se trefí přímo do mého vkusu. Bratři Butabiové si svou cestu do nočního klubu Roxbury dokáží i přes všechny překážky neskutečně užít. Pozn.: vyjímečně doporučuji i český dabing ()

vlKousek

Ať si každej filmovej rádoby kritik říká, co chce, ale je to odpočinková pecka se skvělým soundtrackem, kterému jsem se fakt smál, blbější bratři se jen tak nevidí...."Ty vole, seš fakt hustej, nejenže máš číslo jejího odznaku, ale za měsíc jste si dali rande u městskýho soudu" :D ()

RigorMortis

Chcel som oddychovku na piatkový večer, dostal som toto. Neviem, či je Will naozaj taký debil alebo to len hrá kvôli filmu. Síce svižné, no bez hlbšej odozvy, Bod za soundtrack a M.C. Duncana, česť jeho pamiatke. ()

applestar

KLASIKA! Originální styl filmu v podobě paření v 90. letech. Dva naprosto zoufalý blázni se vydávají na noční pařby. Hlášky, ksichty i tanec jsou prostě jedinečné a nedá se ubránit smíchu. Film si rád pouštím znovu a humor stále nesejde. ()

Guran

Nejprve musím říct, že stály za prd trapné herecké výkony hlavních představitelů. Pak tenhle debilní styl "komedie" může bavit jedině Američany. Film stojí za prd, nuda, žádná sranda, ztráta času. ()

JosefTomas

Tolik hlášek, že by z toho člověk umíral smíchy. Navíc vše skvěle zahrané, napsané a zrežírované, doplněno tak perfektním soundtrackem, že z toho je i radost pro uši. Skvělá komedie. ()

ozzy13

Takovou hovadinu jsem už dlouho neviděl, dá se to srovnat opravdu snad jen s Klubem sráčů, ale upřímně pobavilo :-) Absolutně debilní film, který mi parádně zvednul náladu. "Zase jsem rozbil okno!" :-) :-) ()

Olafson

Chtěli byste mít klub, kde by to vevnitř vypadalo jako venku? Sahal Vám někdy někdo na zadek? Třeba ten známej americkej herec Emilio Estevez? Máte rádi Haddawaye? Pak je to film pro Vás. Parodie s Jimem Carreym zde https://www.youtube.com/watch?v=HwVh8pmOot4 ()

Efreeti

Pěkně trapná záležitost...pár zábavných scének a hlášek (především Ferrella) ale jinak děs. Za zmínku ještě stojí zajímavý soundtrack (neříkám že dobrý, ale zajímavý ;-) ()

Filipes

Další americká komedie, která má opravdu jiskřivý nápad (legendární tanec hlavou) skvěle "vzpomínková" hudba, kluby, hadříky........i když scénář nic moc ale scény v klubech za to stojí. Dobrá komedie které chybí krůček ke čtyřem hvězdičkám. +++ Michael Clarke Duncan8-) ()

Daves97

Záleží na úhlu pohledu. Z jedné strany Vám může tento film připadat jako ten největší odpad, bez vtipu, nápadu jen s dvěma tupci. Ale pokud se snižíte na onu hranici vtipu, která v tomto filmu je a začnete se bavit samotnou demencí tohoto filmu, tak není pochyb o úspěchu. :-) What is love...baby don't hurt me...don't hurt me... come on :))) ()