Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiálny text distribútora)

ottik274

Průměrná komedie, která vás zaujme několika slušnými hláškami, a tím lepšim z diska konce 90.let(Haddaway-what is love? asi představovat nemusím). V té době pro mě srdcová záležitost, ale s odstupem času dávám 60% a to mimojiné i za docela podařenou scénku s Jimmem Carreyem v Saturday NIght Live. ()

fist0r

Tahle komedie mne provázela celou střední...Hlášky typu, "Sáhls mi na zadek" či "Vy jste bratři? Neee...Anooo!!!" se pro mě stali každodenní věcí. Kdo u nás ve třídě neměl What is love v MP3 prostě nebyl... Vim sice těch 5 hvězd na tak potrhlou komedii je to dost, ale ten kdo to viděl a zalíbilo se mu to, neprohloupil, když si to pustil znovu.. ()

Chladek

Uzasna zabava a skvely hlavni protagoniste. Skvele jsem se bavil. V tomto filmu byla nejlépe přerušena svatba, co jsem kdy viděl. ()

Thovt

jako fanoušek humoru ve stylu Ace Ventury nemůžu jinak než *****, navíc ta odvaha, už v roce 1998 natočit retro z 90. let... samozřejmě, že film tohohle ražení nesedne každýmu, ale pro mě to je kult ()

p.i.t.b.u.l

Bláznivá komedie o dvou bratřích, kteří milují Disco a ze všeho nejvíce vymetání tanečních klubů. Jejich snem je dostat se do tanečního klubu Roxbury. Bohužel se jim to ne a ne povést. Nemají štěstí u žen, nebaví je pracovat v květinářství u jejich otce a pořád touží otevřít si vlastní klub. Jednoho dne však do jejich auta narazí slavný herec, který aby se vyhnul soudu, je musí dostat do vysněného klubu. Zde se setkají s majitelem a začíná bláznivá podívaná. Tento humor mně však moc neříká, na druhou stranu tam byly dost vtipné okamžiky, kterým jsem se upřímně zasmál. Nechci tady psát jak to celé dopadne, i když to stejně asi všichni tuší. A abych to nějak ukončil, nemůžu říct, že tento film je kdovíjaká filmová lahůdka, ale pokud nejste náročný divák a máte rádi komedie typu klub sráčů apod., za shlédnutí to možná stojí. Ale ruku do ohně za to nedám. ()

Maria-Rosa

Možná pro "údajné" filmové znalce jedna z těch "trapných komedií", ale já jsem se u ní božsky pobavila. A jak už někdo napsal, čím víckrát jsem ji viděla, tím kladnější názor na ni mám. Oba hlavní hrdinové jsou " jednoduchý", ale ne zas až tak úplně "blbý" - občas jim to i "myslí" a oba herci jsou ve svých rolích úžasný. Navíc skvělá taneční muzika. Kdo to nepochopil, má smůlu!!! ()

ShadyCZE

Tak za 1.noc v Roxbury není pro vážné povahy co čekají inteligentní humor. Za 2.divak si musí ujasnit, proč tato komedie vznikla a určitě to nebylo pro nějaký propracovaný snímek a jeho geniální zakončení. Šlo prostě, řekněme o "stupidní" humor, ve kterém se divák může pobavit a vydechnout. Mohu jenom poukázat, že film zřejmě nebude vhodným soustem pro starší, naopak smlsnou si na něm především ti mladší. ()

BAADRAAM

Tento film má humor, na který většina lidí nepřistoupí. Uznejme, že to nic inteligentního není, ale proč se nezasmát při pohledu na takové dva poš*ky. Já se natlemil až při druhém shlédnutí a to v momentu, kdy jsem chtěl určité osobě ukázat, co to je za volovinu. Je to můj největši favorit v tomto žánru. Slyšeli jste už někdy What is love? ()

Ados12

Film, na který se můžu dívat každý den. A hlavně, téměř jediný film, který jsem neviděl v originálním jazyce a ani nechci. Prostě jejich hlášky, chování a vystupování nemají obdoby. 5 hvězd je málo a zdraví vás Emilio Estevez! :D ()

Veena.cz

Chápu, že je to klasika, ale když už si to člověk pustí, tak je poněkud zklamán ... nicméně kluci mají své světlé chvilky. ()

kormoran92

Jeden z těch filmů, který je tak stupidní až je naprosto geniální. V podstatě je to celé o ničem. Dva naprosto tragičtí bratři se snaží dosatt do vyhlášeného klubu. Oba všude dělají ostudu a chtějí se do vysněného klubu za každou cenu dostat. Nakonec se jim po různých náhodných okolností podaří dostat do klubu a stanou se z nich hvězdy. Film je plný nezapomenutelných hlášek a já osobně jsem se skvěle bavil. AsI největší zážitek je legendární pohyb hlavou při známém hitu " What is love". Celkově si mě film získal především skvělým hudebním doprovodem. Hity z 90. let jsou nesmrtelné. 80% ()

Blackadder

Pánové, je to super... ale za výpadek tempa v druhé polovině filmu si to více nezaslouží. Prostě, Everybody hurts tak nejak rozlomi film na dve pulky (na nez by se nemohlo z teto vzdalenosti fyzicky dosahnout) a krasna Eva M. to nezachrání, i když jako herečka rozumí... ;-). ()

Karlos8

O čem to krucinál bylo? Když už nic jiného, tak alespoň ta hudba. Pokaždé, když se rozezní What is Love, tak je o zábavu postaráno. Bohužel to je asi tak jediné, s čím může být člověk spokojený. Vystřelené vtipy fungují jen místy, přičemž ve většině případů odrazují a zbytečně postavy shazují. Jednou stačilo. ()

(CZ)Prince

Ulítlá zábava.Nedá se srovnávat s klubem sráčů.Klub sráčů oproti tomuto opravdu odpad.k tomu jeste skvělý soundtrack a je s toho paradni komedie ()