Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiálny text distribútora)

Alojs

Klasika mezi sračkami. Nerad bych se pustil do tak náročného úkolu, jakým by bylo přepočítávání zlidovělých hlášek... Mírně trapná parodie (snad), na kterou se vždycky rád kouknu. A navíc se tím netajím :) ()

_aandyy_

Chvilkama skutečně zábavné, chvilkama spíše "lepší, než drátem do oka". Čistý průměr, ale nevím, jestli to někdy pustím podruhé. ()

Quikeyed

Koukal jsem se na to jen kvůli "What is love" a toto to přesně vystihuje, tedy občas je to jěště blbější než se kdy dá očekávat. Ale Prdel to je už kvůli What is love a *kývání hlavou* ()

minee

Do tohoto filmu by určitě zapadl i Zohan se svým DISCO DISCO! Ještě teď jsem z toho filmu na zemi a válím se smíchy: Tak co ty jsi odtud? Steve, nevyjížděj po družičce, vždyť se ženíš! Nebo aspoň počkej na konec obřadu. ()

ANTYCHRYST

Srdeční a kultovní záležitost. Na tuhle splašenou úchylnou jízdu koukáme s bráchou pravidelně každej měsíc a pokaždý se celej film řežem. Film je nabitej hláškama od začátku až do konce, ale hlavně to má neskutečnej soundtrack, kterej beru jako poctu 90 . hudebním létům. Ano Ferrell rozhodně není normální, stejně jako tenhle ulítlej film. Není zapotřebí v tom hledat něco složitého, stačí si otevřít lahvinku, volume dát hooodně doprava a královsky se bavit. Ať žijí bratři Butabiové. ()

sWONDER

Krátka jazda dvoch "tupcov", ktorá je celkom zábavná, ak vypnete mozog a nie je vám trápne za hlavných predstaviteľov. Farrell je totálny ksicht, vyzerá tu aj hra neskutočne, vlastne obaja sú totálne totálny exoti, ale Farrell vládne .) ()

Neddo

Když tento film vidíte ve tři hodiny ráno v pořádný zimě v autě v Essenu,tak jako já :-D musí se vám to hned líbit,protože ty hlášky zahřejou i v -15°C. Super muzika,která tam přesně pasovala. Obsazení nemohlo být lepší a hlášky jsou fakt nesmrtelné. Radši se smát,než koukat na ty mnohem přehnanější filmy,které s realitou mají společné jen nevystřižené chyby. ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Dnes by se tak "tupá komedie" nechytla, ale je to prostě klasika mezi hovadinama, která je tak blbá, až je dobrá :D ()

Knor

Je to s odpuštěním píčovina jak barák, ale tyhle dva bratři to zachraňují svou totální tupostí a jistým stylem, kterej mě bavil. Neříkám, že jde o přelomový herecký výkony, ale pobaví to. Některý hlášky dokonce zkultovněly. Mě se nejvíc líbí : Šaháš mi na zadek ? Ne pane, z této vzdálenosti je to fyzicky nemožné. Áaa, znám tvý triky Luigi :-D ()

Ex_Machina

Kultová klasika, alebo Blbý a blbší v light verzii, ktorý preslávil song What is love od Haddawaya. Je to taká blbosť, až je to zábavné. Chýba tu už iba Jim Carey, ktorý by tomu dal korunu. A kto sa v tom aspoň trochu nevidí, ten nezažil divoké diskotékové 90-te roky naplno. . . Verzia s Jimom Careym tu :-) https://www.youtube.com/watch?v=HwVh8pmOot4 ()

mr.cartman

Ano, jasně, je to hrozná kravina, ale taky hrozná sranda. Jeden čas to byl můj "kultovní film". Skvěle paroduje několik filmů - hlavně Horečku sobotní noci. A ještě k tomu výborný soundtrack! Jednou vidět nestačí. ()

lovlick

to je tak neuvěřitelná kravina, že vás to až baví:) je to ale tak nabitý hláškama, že vás to nenechá chladným. minimálně den se těm vtpíkům budete smát. a počkat, héj nešaháš mi na zadek??? :D ()

tenista

Willa Ferrela mám rád, ale v téhle roli mi nějak nesedl. Najde se tady pár povedených hlášek a vtipných situací, ale celkovou trapnost filmu to bohužel nezachrání. Dodatečně přidávám jednu * za odzrojující sundtrack. ()

Křepi

Super film pokud se na něj díváte s partou ožralých kamarádů. A ještě lepší, pokud v této partě vám hlášky z filmu zůstanou deset let. ()