Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiálny text distribútora)

Katie88

To je tak blbý, až je to geniální! Komedie mýho mládí a to vysvětluje moje hodnocení... Dva potroublí bratři a jeden sen o otevření si vlatního klubu. Není potřeba v tom hledat nic hlubokýho. A platí tu víc než kdy jindy - Timing is everything! Vidět to poprvé dneska, tak asi taky hodnotím negativně. ()

zelda82

Sahas mi na zadek? pane, z mista, kde stojim, je to fyzicky nemozne... Tenhle film je narez, i kdyz priznavam, ze pouze pro velmi uzky segment publika:) ()

Joll

Komedie s kultovními hláškami:bože já volal Emíílioo :DProstě super komedie našlapaná našlapaná až na půdu! Nic intelektuálního ale když vypnete mozek skvěle se pobavíte a dá se to vidět mockrát! Holt někomu se líbí někomu ne :) Já na ni nedám dopustit... a navíc ten soundtrack!!!!! What is love.... ()

Ka!n

Je to film, style, způsob života, který zásadně ovlivnil moje studentské léta a nadlouho se mi zavrtal pod kůži..... tak proč ne? Dáme tanec? ()

pospech11

Tohle je prostě komedie jedna z best. Hlášky jsou taky legendární 60%. A moje oblíbená hláška:,, Šaháš mi na zadek. Ne! A chtěl bys? Ne! A měl bych ? :-D ()

Evander

Noc v Roxbury je jedna z mých nejoblíbenějších komedií vůbec. Obsahuje mnoho vtipných scének, které jdou ruku v ruce s „úspěchy“ hlavních hrdinů, má rychlý spád a celá atmosféra je podtržena skvělou taneční hudbou mého mládí. ()

sadlokan

Dva nejzslizštější prametrosexuálové nás provázejí nejtemnějšími zákoutími popkultury konce 20.století.Jen pro velmi otrlé pamětníky. ()

Kolssteyn

Nevtipná komedie o tom, jak se dva imbecilové cpou někam, kde o ně není zájem. Takže vlastně jeden z nejběžnějších příběhů každodenního světa. ()

Wolvie

Chápu,že to může někomu (pravděpodobně za podpory omamných látek) hodně dobře sednout.Ale na druhou stranu se vůbec nedivím lidem,kteří to budou ze srdce nenávidět.A osobně mám asi blíž k té druhé skupině... ()

GOREGASM

Kdyby mi někdo řekl zápletku Noci v Roxbury a zeptal se mě, kdo bude hrát jednu z hlavních rolí, Willa Ferrella bych tipoval z patra. Podobně šťavnaté dementy na nás chrlí již léta s oblačnou úspěšností a tvrdohlavou pravidelnosti a nezbývá než konstatovat, že Noc v Roxbury byla pro jeho kariéru prvním z odrazových můstků. Projevem otravný Chris Kattan sice kvalit kolegy nedosahuje, ale podařené fórky alespoň nekazí. Vtipné bohužel zůstávají pouze vyjížďky obou bráchů do "terénu", a jelikož úplně absentují vtipnou kaši přihřívající vedlejší role, tedy kromě Chazze "šaháš mi na zadek" Palminteriho, zůstaneme na střízlivé čtyřicítce. 40% ()

Nerd4Dreaming

Asi nejsem zase takovej pařmen abych z toho dělal kult. Dva vymaštěnci ve vymaštěným filmu o dvou vymaštěncích :D Na druhou stranu, pořád je to film z 90-tých let a tak gagy nepůsobí tak stupidně jako v novějších amerických komediích, některé se opravdu povedly. Navíc člověk těm dvěma blbcům prostě musí fandit, cesta na vrchol přeci jenom není snadná... Jak řekl Karel Arazím, .. blázny má panbíček rád.. ()

Luk Skywalker

Dvojice velmi dementních bratrů (kteří se nezdají s nějakými výstřednými homosexuály) si nakonec splní svůj sen, který začíná banálně a odvíjí se, jak by se klidně v životě mohlo stát až na ten závěr, který je prostě filmový happyend. Ale film svou debilitou pobaví. ()

Rathalos

Noc v Roxbury je paradna komedia,Chris Kattan i Will Ferrell boli naprosto skveli a ta ku*evsky je*atelna hudba je rozkos pre usi,hrozne mi to pripominalo moju pubertu,v tej dobe frcali tieto peckove pesnicky...:-) ()

Dimo

Pro mne srdcová záležitost. Je to stupidní krávovina s totálně přiblblými hochy. Náladu zvedající hlášky, co hlášky, to jsou opravdu perly, chrlí Steve a Doug jednu za druhou, do toho jejich povedený tatík je pořád péruje, bloňdatá syntetická a tupá maminka ve stylu Barbie hadra, trhlá a nadržená Emily a další prostoduché postavy vám stoprocentně zvednou náladu, ovšem pouze pokud se dokážete povznést, moc nepřemýšlet a skutečně si jen užívat totálně ujetou jízdu. Úžasná je hudba, spousta starších hitů neskutečně potěší a k filmu sedí jak prdel na hrnec. Stopáž je přesně taková, aby se fórky nevyčerpaly a nezačly nudit. Viděl jsem tuhletu bláznovinu mnohokrát a s radostí bych ji zhlédl zase... Nic mi tak rychle nevykouzlí úsměv na tváři, jako pár blbých hlášek od těch dvou trotlů :) "Tak co, dáme tanec?" ()