Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiálny text distribútora)

Gemini

Will Ferrell rozhodně není normální člověk. Normální člověk nemůže vypadat a chovat se jako tak žalostný idiot ani když přehrává. Ale třeba nebyli režisér a scénárista pod vlivem něčeho těžce ilegálního a chtěli vytvořit obrazy individuí tak dementních, že strčí do kapsy i hlavní hrdiny Klubu Sráčů. V tom případě by Noc V Roxbury měla slušnou úroveň, protože podobně jako hlavní hrdinové na pozlátku nešetří. Ale ne, to určitě ne, tohle je opravdu taková socárna jako to vypadá. ()

T2

Rozpočet $17miliónovTržby USA $30,331,165Tržby Celosvetovo $30,450,000║ uletená praštenosť ale ďaleko vydarenejšia než to čo ponúka americká produkcia dnes(2014) /55%/ ()

Djkoma

Na jednu stranu strašná kravina a na druhou geniálně tupá záležitost , kterou bych přirovnal ke Klubu sráčů a vůbec bych se nezmýlil. Will Ferrell je prostě strašnej úchyl!!!At se na mě druhý herec nezlobí, ale Ferrel válí a některé hlody z filmu jsou opravdu chutné. ()

Superpero

Tohle je prostě moje komedie, pokaždý když na to koukám se mi to líbí víc a víc (a ještě pár mejm kámošům). Jinak ale koukám že to spíš všichni stíraj :_( A jestli jste neviděli tu parodii s Jimem Carreym a Silvesterem Stallonem, tak jste přišli o hodně. ()

Dever

Soundtrack David Kitay: 1. What Is Love (7' Mix) - Haddaway ,2. Bamboogie (Radio Edit) - Bamboo ,3. Make That Money (Roxbury Remix) - Robi Rob's Club World ,4. Disco Inferno - Cyndi Lauper ,5. Da Ya Think I'm Sexy - N-Trance ,6. Pop Muzik - 3rd Party ,7. Insomina (Monster Mix) - Faithless ,8. Be My Lover (Club Mix) - La Bouche ,9. This Is Your Night - Amber ,10. Beautiful Life - Ace Of Base ,11. Where Do You Go (Ocean Drive Mix) - No Mercy ,12. A Little Bit Of Ecstasy - Jacelyn Enriquez ,13. What Is Love (Refreshmento Extro Radio Mix) - Haddaway ,14. Careless Whisper - Tamia ()

novoten

Vím, že je to nablblé, že to nemá smysluplný děj, že herci spíš šíleně improvizují než hrají, ale to mi nebránilo v tom, abych se královsky bavil. Trhání hlavami na "What is love" je kult. ()

B!shop

Kattan a Ferrell jako dvojka neskutecne trapnejch vymastenejch dementu, ktery jsou schopny parit celou noc a pro nic jinyho nezijou. Jejich akcicky na baleni zenskejch, tanecni pohyby a neskutecne vymlety hlasky jsou vlastne prakticky to jediny, co se ve filmu deje, takze film v slusnym tempu a za zvuku sviznejch pisnicek uhani kupredu. Takze na jednu stranu super vymastena sracka, na druhou stranu dokonala stupidni zabava, ktera mi vzdy perfektne zvedne naladu. ()

Slasher

Nepopsatelná hovadina. Will Ferrell ve své nejdebilnější roli. Což neberu záporně. Tak natvrdo, tenhle film je vážně k posrání. ()

Lateef

Steve Butabi a Doug Butabi...jste bratři??? Neee!!! Anooo!!!...Stojí za to si tenhle fiml pustit??? Anooo!!! Má to nějaký děj??? Neee!!! Je to sranda??? Anooo!!! ... jo, je to dobrý, bavil jsem se, Willa Ferrella mám rád a když se k němu tentokrát přidal ten prcek Chris, vznikla docela dobrá dvojice komiků...příběh dvou bratrů, mlátících svými hlavami ze strany na stranu a toužících po otevření tanečního superpodniku, je pitomoučký, ale příjemně zpestřený vtipnými scénami a dobrou hudbou...malých rolí se zhostili Michael "Big Mike" Duncan a Richard Greeco...zkrátka takový oddechový snímek pro deštivá odpoledne, ale zaplácnete jím asi jen hoďku a čtvrt...30 miliónů dolarů(výdělek celosvětově) ()

Jara.Cimrman.jr

"Zase jsem rozbil okýnko. Táta se zblázní, ale to neva řeknu, žes to byl ty." Debilní idiocie našla své krále. Will Ferrell a Chris Kattan rozvibrovali svou gumovost na maximální možnou míru a ač je tento snímek jen rozjuchanou hrou dvou vypatlaných mozků, rytmizujících hlav a těl zasažených elektrickými výboji, tak mně to ke spokojenosti stačilo. What is love? tedy nějakou chvíli slyšet nemusím, ale nahazovat sval budu co nejčastěji. ()

dobytek

Je to zvláštní, ale o existenci tohoto filmu jsem ještě do nedávna neměl ani tušení. Pak jsem objevil něco na youtube, minulej tejden mi to doporučovalo pár lidí v hospodě a dneska jsem Noc v Roxbury konečně viděl. Jak tady píšou ostatní, že je to stupidní, úchylný, dementní a podobně, tak s tim musim souhlasit. Jenže tenhle film je hlavně prdel od první do poslední minuty. Obligátní komentáře ve stylu "Je to trapný, ubohý, film neobsahuje žádnej humor pro lidi s IQ nad 160, ani jednou jsem se nezasmál. Odpad!" mě u podobnejch filmů už ani nepřekvapujou. Já vám ovšem Noc v Roxbury vřele doporučuju. Vzhledem k tomu, že se navíc ve filmu najde hodně hitů z období mýho dospívání (Haddaway, N-trance, La Bouche, Ace of base, Faithless, atd...), tak dávám maximální hodnocení. A film je dost krátkej, takže to uteče jako voda... ()

Skejpr

Je velice těžké natočit vkusnou, stylově brilantní komedii, která je opravdu vtipná. Noc v Roxbury JE Vkusná, stylově brilantní komedie, která JE vtipná. Herecké výkony jsou přitažené za vlasy, ale naprosto uměrné celému filmu.. A Ano... Will Ferrel NENÍ normální člověk. Will Ferrel je BŮH... Héj..kdo ste mi sáh na zadek? ()

Gilmour93

Ferrell je tu titulován jako: žalostný idiot, blázen, debil, strašlivý úchyl, dement.. Lidi, to snad nemyslíte vážně, takhle jej šetřit.. Jistě, vždy záleží na úhlu pohledu a u podobných druhů komedií se občas může stát, že vtip tak dlouho stoupá do kopce trapnosti, až náhle překoná vrchol a sviští do údolí kultovní geniality, ale Noc v Roxbury není v mých očích tím případem. Přitom si diskofilní šampónství tolik zasloužilo dostat do těla, ale dát víc, než dvě hvězdy, měl bych pocit, že mi na hlavu kdysi spadl stroboskop.. Richard Grieco je americký Sagvan! ()

Hal_Moore

Tenhle film je zábavnější, než jsem si myslel že může být. Nebyl jsem si jistý, jak se na plátně ukáží zkušenosti ze Saturday Night Live, ale dopadlo to velmi dobře. Richard Grieco byl jako terapeut skvělý. Hodinu a čtvrt dlouhá zábava. A také skvělá hudba. Doporučuji. ()

genetique

Tento film budete po zhliadnutí buď úplne milovať, alebo nenávidieť a mňa proste vytrhol z kresla! Totálne pošahané scénky, jednoduchý, ale impulzívny príbeh a čo je najlepšie, film má bez tituliek asi len 70minút a je nabitý absurdnými somarinami a skvelými fórmi a gagmi typu: "Kto ma chytá za zadok? To ty?" "Nie, pane! Ja nie." "Ale mohol by si!" :) 75%. ()

Hakha

Dobrá, jednoduchá, zábavná a oddechová teen komedie s výbornou hudbou a sympatickou a komickou dvojicí. Mnoho střeštěných scén, které díky Willu Ferrelovy, Chrisu Kattanovy a fitnes boy Lochlyn Munroovy přidává na více komediálnosti. Jestli máte rádi film typu Blbý a Blbější, tak by se Vám Noc v Roxbury mohla velice líbit. Jen škoda, že o 2 roky později vznikla nechutná kopie s názvem "Klub sráčů", která je u nás více známá než tento ve všech směrech povedenější filmek. Jinak stručně řečeno: bavil jsem se královsky a mé hodnocení silné 4 hvězdičky... ()

dwi odpad!

Prachobyčejný brak, který nezaujme ani závěrečnými titulky. Taková snůška trapnosti, přehrávání a dementnosti se poslední dobou vidí stále častěji, což mě mrzí o to více. ()