Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiálny text distribútora)

Theker

O film by som v normálnom stave asi ani nezakopol, no dotiahol ma k nemu jeden kamoš s ktorým som si ho pozrel. Jeden krát stačilo. Zasmiali sme sa pár krát, aj to na scénach, ktoré asi ináč smiešne neboli. What is love Baby don't hurt me Don't hurt me no more Baby don't hurt me Don't hurt me no more What is love Yeah! ()

simplejack

Musím pět to jinak nejde, uznávám je to strašná blbost po všech stránkách, ale účel splnila víc než dobře. Navíc k tomu filmu mám jistý citový vztah a ty diskárny co tam hrajou no šílené...Šaháš mi na zadek ? ()

Ajvngou

Tohle je pro mě klasika! Viděl jsem to mockrát a pouštěl spoustě lidí. Hláška "Ty mi šaháš na zadek?" nebo "Znám tvý triky, Louie!" jsou prostě hutný. Pecka, pecka, pecka. ()

fool-mood

Dva šílenci v nablejskanejch hadrech mají sen, že budou vlastnit noční klub. Jejich potřásání hlavamii těly společně s dobrým soundtrackem včetně hitu What is love od Haddawaye tvoří lehce připitomělou, ale příjemnou komedii. ()

m4xp4yn3

Ukrutně debilní, křečovitý a hlučný zločin vůči kvalitnímu humoru. Vražda komiky coby inteligentní formy zábavy, oslava klauniády, pitvoření se a infantilnosti. Přízemnější a zároveň povrchnější film už není možné natočit. Jednu hvězdu za exemplární ztvárnění opravdové, neředěné krystalické trapnosti si tenhle potrat zaslouží. Člověk pak má na co kydat hnůj při intelektuálním onanování s přáteli. ()

Rudyamon

Will Ferrel opravdu není normální člověk, jak to tady tvrdí například uživatel Gemini. Viděl jsem už s ním několik filmů a jeho výkon byl pro mě v rozmezí od "no nevím, ale dalo se" po "ujeté s mírnou dávkou nechutnosti". Je to dané asi jeho tváří, která mi připomíná tvář ojetého donchuána, který toho už hodně viděl a hodně měl a teď už se jen nudí a pomýšlí na odchod z tohoto světa. Noc v Roxbury patří spíš na konec mého výše uvedeného hodnocení. Je to komedie, která docela často přechází do extrému a oné mírné dávky nechutnosti. Hodně se tady přehání, ale pokud to člověk bere s velkou rezervou a část svého IQ pošle spát, docela se pobaví. Will Ferrel je tady hodně ujetý a k tomu mu skvěle sekunduje Chris Kattan, který je evidentně ze stejného těsta. Film je docela pohlednou prohlídkou bláznivosti až stupidity, ale kupodivu i když jsem film viděl už dvakrát, ještě furt nemám dost a když budu mít někdy náladu vidět něco nesmírně hloupého a primitivního, rád se na Noc v Roxbury ještě podívám. 2 hvězdičky - 20% je asi spodní hranice hodnocení filmu, ke kterému se ještě vrátím ... no co!!! ()

Saintcrux

Lacná,tuctová komédia z DISCO prostredia bez hlbšieho príbehu. Film by ste si mali pozrieť len ak ak chcete zrelaxovať,trochu sa zasmiať a máte vzťah k hudbe 90- rokov. Okrem disco hudby ,ktorá k filmu nepochybne patrí stojí za zmienku už len herec Will Ferrell. ()

Durgas

Dávnejšie som to niekoľkokrát videl a nenudil som sa. Mňa tento druh dementnosti na fimoch proste baví, celkom som sa smial. Keď počujem What Is Love, hneď sa mi vybaví tento film a začnem kývať hlavou do strany... ()

danny_21

No co si budeme říkat byla to blbina jakou svět neviděl, dva " šampóni " obrážející dýzy ve snaze dostat se na výsluní. Já nevím, takovýhle blbin jsem viděl tolik a v poslední době je jich čím dál víc. Farrell ve své typické dřevěné poloze a jeho kolega je strašně nesympatický pako, fakt na pěst - 30 % ()

Kotsour

Tohle je prostě hřbitovní blbost, která je ale tak strašně pitomá a úchylná, až je tím právě dokonalá. Rozhodně to ale není jen praštěné, je to jedna z těch komedií typu Borat, která šokuje a baví právě tím svým ujetým způsobem. Mě Noc v Roxbury fakt baví a rád si jí občas pouštím, dal bych i lepší hodnocení, ale bohužel se film nevyhnul nudnější pasáži, kdy se víceméně nic neděje a to mu trochu ubírá na kráse. ()

R.A.D.E.K

Po druhém zhlédnutí jsem na tento film změnil názor. Je to tak debilní, až je to skvělý. Není to žádný artový skvost, ale baví to od začátku do konce. ()

KdG

Celkem zábavný film, v druhé půlce ztrácí dech. Je to trochu podobné "klubu sráčů", ale řekl bych slabší. Kdo chce oddechovku na hoďku a něco celkem dobrá volba. ()

DjMetal

Dobre spracovany filmik s nadupanymi hitmy, ktore si rad aj teraz vypocujem.Trochu trapne tancovanie, ale co,ked su to debilkovia tak im to pasuje:D....Dobre som sa pri tom bavil. ()

MRPitivier

Hlavní postavy neschopní, stupidní, nevkusný, nevtipný a oba dva vypadají jako méně inteligentní jedinci postižený sociální debilitou! Jinak si to nedokážu vysvětlit! Vše na velmi nízké úrovni, počínaje hereckými výkony, přes nudný děj až k režisérovi, který tomu moc nepřidal! U mě propadák! ()