Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiálny text distribútora)

kokesh

Byl jsem zvědav, jak dopadla celovečerní verze mojí nejoblínější scénky se Saturday Night Live. Z nesmyslu nemůžete udělat smysl dávající film. Ale můžete z něj udělat dokonalou oddychovku o dvou diskořepách a jejich hlavním problému - nemožnosti dostat se do Roxbury klubu. K tomu dokonale tupoučké diskovypalovačky. Nemáte co dělat a nechcete přemýšlet? Tohle je dobrá volba. A sežeňte si soundtrack, po shlédnutí filmu ho budete pořád poslouchat. Wassup? ()

lele

no, nemám prostě ráda filmy, kde mi není sympatická jediná z hlavních postav a celou dobu tiše doufám, že aspoň jedné z těchto postav někdo pořádně rozmlátí držku. ()

james11

Podle mě jsem po delší době viděl celkem kvalitní komedii, které se dá zasmát. Po propadácích jako Jay a mlčenlivý Bob (1 i 2) jsem s tím to filmem dost spokojen. ()

R-2

5hvězd = jo jasně je to kontroverzní rozhodnutí, nemusíte se mnou vůbec souhlasit, můžete mě proklínat, ale..... To je to jediné co s těma 5ti hvězdama ode mě uděláte. Ano vím, většinou hodnotím na filmu kvalitu filmařskou a tohle by se dalo pomalu natočit za den s kamerou v ruce. Ale to je právě to, co mě na tomhle filmu baví = opravdu baví. Muzika, naprosto šílený bráchové, praštěnej děj, ale ono to u mě aspoň funguje a když to je zařazeno do krabičky komedie, tak se chci bavit a já se prostě bavím. Každý asi máme pár "svých" filmů a u mě je tenhle jeden z nich. Rozhodně to nejde pustit vždycky a tozhodně to bude mít spoustu odpůrců, nadruhou stranu zde není humor položen na vulgárnosti, ale na replikách dvou opravdových "bláznů". Má to spás, švih, není to dlouhé, tak proč ne. PS: 5hvězd jsem dal z trucu za ty jedničky a odpad!, jinak bych váhal mezi 3-4, ale prostě sem jich dal 5. ()

shinlove

Jako puberťák jsem tenhle film viděl a umíral smíchy...jako dospělý jsem ho viděl a celkem se nudil, proto průměrná známka 3* je to pořád sranda, ale už ne tolik jako dřív ;) ()

LuckaW

Emílióó ve filmu to byla hovadina, ale když teď někdo řekne Emílióó vzpomenu si na film a zasměju se. Prostě komedie s velkým K, která pobaví. ()

Mrtvobog

Dvojica zblbnutých a zhovadilých amerických dementov, ktorých jediným cieľom je diskotéka v podniku. Úplná paródia dnešného podobného štýlu mládeže - aj preto sa mi to páčilo. Ch. Kattan má naozaj bohovsky dementný výraz a pózy, ale do takýchto filmov sa to akosi aj hodí. Na odreagovanie po ťažkom dni môže byť, väčšiu blbinu si neviem ani predstaviť (ba vlastne áno - Corky Romano). ()

P@\/EL

Ucházející komedie, která nepřinesla až tolik povedených srandovních scén, jak bych očekával. Hlavní hrdinové vypadali a chovali se hrozně směšně, což bylo aspoň trochu komické. Nicméně nic neříkající děj mě taky zrovna moc nenadchnul. ()

Lucka07

Tenhle film bych si podruhé pustila jedině v tom případě, že by nešel obraz a někdo by vystřihl trapné dialogy. Dávám jednu hvězdu za hudbu. ()

johnyoss

Noc v Roxbury - no co říct, pro mě prostě filmová klasika, ať to vypadá jak chce tak to má svoje kouzlo. Nezapomenutelná píseň "what is love" kterou když slyším, tak si hned představím Douga a Steve jak tak blbě házej hlavou, a nedá mi to a prostě mi to vykouzlí úsměv na tváři. Taková hloupá komedie, která je super :) . Hodnocení 10/10 ()

Ms.Iris

Filmy nepozerám viac než 2-krát. Mám chuť vidieť vždy niečo nové. Túto komédiu však môže vidieť stále, znova a znova. A neomrzí ma. Skôr naopak. Baví ma viac a viac :) ()

2sistem

Vypadá to jako úlet na jeden večer, ale časem se podíváte znovu a zalíbí se víc. Je to lehčí odvar filmů Jima Carreyho, ulýtlá magořina podobnýho typu a i když Noc v Roxbury nemá moc sympatický obsazení, je se na co koukat a čemu smát. ()